Kırka'da Çalışmalar Hızlandı

Kırka'da Çalışmalar Hızlandı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yaşam

Bünyesindeki tesis ile kilitli parke ve bordür taşını kendi üreten Seyitgazi Belediyesi, Kırka Mahallesi’nde çalışmalarını hızlandırdı.

Bünyesindeki tesis ile kilitli parke ve bordür taşını kendi üreten Seyitgazi Belediyesi, Kırka Mahallesi'nde çalışmalarını hızlandırdı.

Seyitgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kırka'da daha modern ve kullanışlı yolların yapımı için harekete geçti. Kırka'da yoğun bir tempoda süren çalışmaları yerinde inceleyen Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, "Söz verdiğimiz gibi altyapı çalışmaları biter bitmez yollarımızda kilitli parke taş çalışmalarına başladık. Asfalt ve kilitli parke taş çalışmalarımız bitince Kırka bir başka güzel olacak. Kırka'yı cadde ve sokaklarıyla, çevre düzeniyle, çocuk oyun alanları ve parklarıyla daha yaşanabilir hale getirerek, hizmetlerimizle nakış nakış işleyeceğiz" dedi.

Vatandaşlar çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, belediye ekipleri cadde ve sokakların daha estetik bir görünüme kavuşması için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. - ESKİŞEHİR

Kırka'da Çalışmalar Hızlandı
Kırka'da Çalışmalar Hızlandı
Kırka'da Çalışmalar Hızlandı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title