Kırıkkkale İşadamı Denizhan Vural, Oyuncu Hakan Yılmaz ve Eşini Darp Ettiği İddialarıyla İlgili...

Kırıkkkale İşadamı Denizhan Vural, Oyuncu Hakan Yılmaz ve Eşini Darp Ettiği İddialarıyla İlgili...

İstanbul Beşiktaş'ta bir otelde oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ı adamlarıyla dövdüğü iddiasıyla gözaltına alınarak serbest bırakılan Vuralhan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Denizhan Vural, Kırıkkale'de kendisi için iddia edilen suçlamalara yanıt verdi.

İstanbul Beşiktaş'ta bir otelde oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ı adamlarıyla dövdüğü iddiasıyla gözaltına alınarak serbest bırakılan Vuralhan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Denizhan Vural, Kırıkkale'de kendisi için iddia edilen suçlamalara yanıt verdi.

Kırıkkaleli işadamı Denizhan Vural, düzenlediği basın toplantısında, oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ı İstanbul'daki bir otelde geçtiğimiz hafta darp ettiği iddialarıyla ilgili soruları yanıtladı. Basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Vural, 'İstanbul da bir otel de kendisinin daha sonradan oyuncu olduğunu öğrendiğim Hakan Yılmaz, 5 yıldır sürekli iş için gittiğimiz otelde bu olay yaşandı. Olayın içeriği ile alakalı çok büyük yalanlar ve iftiralar söz konusudur. Şahsım ve arkadaşlarımın ticari itibarlarımız hiçe sayılarak büyük bir töhmet altında bırakıldık. Olayın gerçekleşme nedeni tamamen anlatılanların dışında ve bizim arkadaşlarımızın sonuna kadar haklı olduğu şekilde gerçekleşmiştirö dedi.

Vural, olay gecesi yaşananları şöyle aktardı

'Olay gecesi biz otele gittiğimizde adının sonradan oyuncu Hakan Yılmaz olduğunu öğrendiğim şahıs, vatanımıza, milletimize, devletimize ve milli örfü adetlerimize küfür ederek yanımızdan geçti. Yılmaz, 'Bu devletin de, bunlara oy verenlerin de, milletin de' diyerek çok ağır küfür ve hakaret içerikli cümleler kullanarak yanımızdan geçti. Olayın öncesinde ne olduğunu bilmiyoruz. Tahminim bir olay gerçekleşti. Bu gerginlik anında bizim yanımızdan geçerken de sinirliydi. O ara göz göze geldik. O esnada 'Siz de onlardansınız. Belli. Ne bakıyorsunuz Önünüze bakın' diye bize de laf attı. Kamera kayıtların da her şey net bir şekilde gözükmektedir. Arkasına dönüp bize baktığı esnada hakaret ve küfür içerikli konuşmalarına devam ettiği kameralarda ortadadır. Aynı zamanda bizim yanımızdan geçerken yalnızdı. Eşini falan görmedik. Tabii bu ne içtiği belli olmayan sarhoş, gerçekten büyük derecede aklı beyni yerinde olmayacak derecede alkol ve uyuşturucu almış bu şahsın niye böyle bir durum içerisine girdiğini anlayamadık, bilemedik. Böyle namertçe adice olayı anlayamadım. Bunun üzerine çok gerildim. Her vatanına, milletine, bayrağına, devletine inancı sonsuz olan bütün Türk evladı, Türk genci gibi tepkimi göstermek adına yanına doğru ilerledim. Eşini görmedim, eşinin olduğunu bırak, yanında bir bayan olduğunu görseydim. Kesinlikle kendim gitmez otelin güvenlik görevlilerine 'müdahale gerektiğini' belirterek şikayet de bulunurdum.ö

OYUNCU HAKAN YILMAZ, OLAY SONRASI SOSYAL MEDYA HESABINDA ŞUNLARI YAZMIŞTI

Hakan Yılmaz, yaşadıklarını sosyal medya hesabında takipçileri ile aynı gün şu şekilde paylaşmıştı

'Önceki akşam eşimle birlikte gittiğimiz Etiler Le Meridien Otel'in lobisinde yanıma gelen ve 'Beni tanıdın mı' diye soran kişiye 'Tanıyamadım' yanıtını verdim. Bu yanıtın üzerine 'Beni nasıl tanımazsın' diyen, eşimin yanında bana küfür ve hakaret eden şahıs, ardından yanındaki iki arkadaşı ile birlikte eşimle beni darp etmiştir. Eşimin de yaralandığı olay sonrasında darp raporu ile birlikte karakola giderek kendilerinden şikayetçi olduk. Bu sırada bana, eşime ve yanımıza gelen ortağıma hakaretler ve tehditler devam etti. Avukatım tarafından yasal işlemler başlatılmıştır. Şehrin göbeğinde sırf 'Tanımıyorum' dedim diye, üstelik de eşimin yanında böyle bir saldırıyı kabul etmiyorum, etmeyeceğim! Kimse kanun üstü değildir! Suçluların gerekli cezayı alacağına dair hukuka inancım tam! Kamuoyuna saygıyla duyururumö