Kırıkkale: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Takımlarından Mke Kırıkkalespor'un Maçlarını Oynadığı Fikret Karabudak Stadı'nın Şeref Tribünü Yenilendi.

Kırıkkale: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi takımlarından MKE Kırıkkalespor'un maçlarını oynadığı Fikret Karabudak Stadı'nın şeref tribünü yenilendi.

MK Kırıkkalespor Kulübü Onursal Başkanı Harun Aykul ve Kulüp Başkanı Hakan Aykul, İdari Menajer Atilla Gerin ile tesislerde incelemelerde bulundu. Onursal Başkan Harun Aykul, "Birçok kulüpte olmayan locaların kulübümüze yakışır bir şekilde olması düşüncesiyle iç döşemelerinde hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmıyoruz. Tribün yeni koltuk ve zemine döşenen halılar ile modern bir hale getirildi. B Kategorisi'nde mücadele eden hiçbir takımda olmayan, tamamı koltuklu 5 bin 500 kapasiteli bir tribüne sahibiz. Yine 300 kişi kapasiteli VIP tribünü ve 19 adet locamız ile şeref tribününü şehrimize yakışır bir hale gatirdik. VIP tribünün protokol kısmına yeni alınan lüks koltuklar ve kırmızı halı döşemelerinin tribünümüze ayrı bir güzellik kattığı düşüncesindeyim. Ayrıca locaların kulübümüze yakışır bir şekilde olması düşüncesiyle iç döşemelerinde hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmıyoruz. Bir tarafta statta diğer tarafta kulüp binasındaki çalışmalar aralıksız sürüyor. Eksiklerimizi tamamladığımızda bu şehre modern bir spor kompleksi kazandırmış olacağız" dedi.