Kırıkkale'de Siyasiler Salon Futbolunda Karşı Karşıya Geldi

Kırıkkale'de Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile Ayrıntı ve Bayrak Gazeteleri'nin Ortaklaşa Düzenledikleri Salon Futbolu Turnuvası'nda Maçlar Sürüyor. Siyasi Partiler Grubu'nda Yapılan Maçta CHP Takımı, MHP Takımını 8-4 Mağlup Etti.

Kırıkkale'de Siyasiler Salon Futbolunda Karşı Karşıya Geldi

Kırıkkale'de Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile Ayrıntı ve Bayrak Gazeteleri'nin ortaklaşa düzenledikleri Salon Futbolu Turnuvası'nda maçlar sürüyor. Siyasi Partiler Grubu'nda yapılan maçta CHP takımı, MHP takımını 8-4 mağlup etti.

Turnuvanın bugünkü mücadelesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) karşı karşıya geldi. Maç öncesi her iki takımın sporcuları ile karşılıklı tokalaşan parti yöneticileri, birbirlerine çiçek verdi. MHP İl Başkanı Köksal Tonga, parti olarak siyasette de sporda da centilmen olduklarını söyledi. CHP Merkez İlçe Başkanı Lütfi Yıldız ise, turnuvanın kardeşliği geliştirdiğini söyledi.

Tertip Komitesi adına konuşan Bayrak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Sadıç, turnuvaya 36 takımın katıldığını, her gün 4 maç yapıldığını ve turnuvanın 28 gün süreceğini söyledi. Sadıç, dostluk ve kardeşliğin ön planda tutulduğu turnuvaya ilginin bu denli yüksek olmasının sevindirici olduğunu sözlerine ekledi.

Öte yandan, Siyasi Partiler Grubu'nda yapılan maçta CHP takımı, MHP takımını 8-4 yenmeyi başardı.

(AT-KÇ-OK-S)

Kaynak: İHA