HABER: Kırıkkale'de iki doktor, hamile bir kadının eşi tarafından darp edildi

Kırıkkale'de iki doktor, hamile bir kadının eşi tarafından darp edildi

23 Mayıs 2020 09:51
Kırıkkale'de iki doktor, hamile bir kadının eşi tarafından darp edildi

Kırıkkale'de iki doktor, hamile bir kadının eşi tarafından tekme tokat darp edildi. Şiddet gören doktorlardan Ebubekir Yılmaz, yakın zamanda Kovid-19 hastalığını yendiğini belirterek "Koronayı yendik ama şiddeti yenemedik" dedi.

Haber Yorumları (56)
GULCAN: Hiç kusura bakmayın bazıları hak ediyor dayagı
AVRUPALI: Kimse burdan yok sadece Türkiye de oluyor falan filan demesin. 40 yılı aşkındır Avrupa’da yaşıyoruz. Burada nelere şahit olduk. Sözün kısası hanzo her yerde hanzo.
BAŞKENTLİ: Kadın düşük yapmış sedyede bekliyor, iki kendini beğenmiş pratisyen goy goy yapıyor. Adam bebeğini kaybetmiş, kan kaybından eşinide kaybedebilir az bile yapmış. Yapmaları gereken işlerini yaptılar diye, çok şişirildi bu doktorlar, asıl işin ceremesini hemşireler çekti kim ne derse desin.
USTURA: BU ARKADAŞTA HER 6 ADA BİR BÖYLEŞEYLER GÖRÜYORMUŞ ARAŞTIRILMASI LAZIM
BULUT: Sağlık çalışanlarına şiddete karşıyım ama bu işte bir işvar sanki. Kol kırık çatlak değilde morarma varsa neden alçıya alınır.
AKİLSİZSİNİZ: Kimse bana işini yapmayan doktoru savunmasın. Doktorlar ilk önce içindeki çürük elmaları temizlesinler. Birbirlerini tutacaklarına. Eskişehir Şehir hastanesinde sağlam bebeği doğumda engelli bırakan sağlık çalışanlarını da savunmasın. Savunanların başına gelirse beni o zaman anlarlar. Allah kimsenin başına da vermesin. Not.: işini yapanlara sözüm yok.
FATANDAŞ: Çok iyi olmuş korona hikayesine iyice kalktı biyerleri. Keşke ağır yara verseymiş
VATAN: Siddete karsiyiz. Doktor siddetine de karsiyiz! Tek tarafli olmuyor
FARUK: İnsana saygının sevginin ve adaletin olmadıgı yerde herşey beklenir
MADOLYONUN İKİ YUZU: SIddete karsiyim. Size bir animi anlatayim. Konya Devlet hastanesi Beyin Cerrahisi bolumune annemi muayene icin goturdum. Odaya girdik, anneme sandelye ye oturmasi icin sandelye yi gosterdim. Doktor denen adam! sert bir sekilde sandalyeyi one cek , arkaya cek 3 dakikayi yedi. Adam bacaklarini uzatmis bacak bacak ustunde oturuyor hic istifini bozmuyor. Avrupada doktorlar hastayi ayakta karsilar hosgeldiniz der. Doktorlar basarili diyorlar ancak insan iliskileri, , saygi maalesef cok kotu Turkiye de
FERHAT: Hemen Avrupayi örnek gösterin zaten cok biliyorsunuz avrupada sartlari. Ben dogma büyüme buraliyim ama Hastanede az kötü muyamele görmedik. Vatan Hayinlerin anlattiklarina inanmayin. Doktor ayakta karsiliyormus yo bide kirmizi hali sriyorlar hahaha. Dogru bazileri yapiyor özel sigortali olanlar yani zengin tayfasinin ayaklarini bile yaliyorlar
ADINIZI YAZIN: Polis asker Korucu hendek Olaylarında Yazın ortasında aylarca ailesinden uzak Sırtlarında Kilolarca çanta ellerinde silahla aylarca çarpıştı kimi şehit kimi uzvunu sağlığını kaybetti ve gazi kimi de hasta oldu. Hangi biri alkışlandı hangi biri böyle haberlere çıkıp ağladı. Yapmayın böyle normal zamanda herkes maaşını alırken böyle olağanüstü durumlarda da görevini yapmalı. Ülke Zor durumdayken zaten aksi yapılamaz. Asker polis savaş olunca terör olunca mevziyi mi terk ediyor savaştan mı kaçıyor??
AHMET: bu beyefendi görev başında bir iki tekme ve tokat yese sanırım fikri değişir yakın boğuşma dersleri alır. bekara karı boşanmak kolay ..
ALPARSLAN: Asker polis nasıl ki savaş halinde terör halinde üstüne düşeni vazifesini yapıyorken hastane çalışanları da pandem karşısında olması gerekeni vazifesini yaptı. Emeklerine sağlık. Ancak hastane çalışanları doktorlar hastalara çok kaba ve sert davranıyorlar. Ben ameliyat oldum ve doktorumu sadece ameliyat esnasında birkaç dakika yarım maskeli yüzünü görebildim. 2 gün hastanede kaldım ve ne yanıma gelen ne ameliyat hakkında bilgi veren oldu. İlgi sıfır fırça kabalık hat safhada.
DADAŞ: kimse kimseye boşuna şiddet uygulamaz. kimbilir ne yaptınız zavallıya. damarına nasıl bastınız. sütten çıkmış ak kaşık gibi zannetmeyin kendinizi.
CENK TORUN: Yakininizi kurtarmaya calisan doktora fiziki siddet kabul edilebilir gibi degil ama doktorlarin ilgisiz kustah ukala tavirlari beni cok kez delirme noktasina getirdi ama kendimi tuttum. Siz hasta yakini azarlayabilecek yetkiyi kendinizde gorurseniz gozunuzu sisirirler.
MURAT: Diğer tarafı da dinlemek lazım. İkinci kez saldırı olduğuna göre ya çok şanssız ya da kendisin de bir sıkıntı var.
ADEM: Şiddete karşıyım ancak sebebine de bakmak lazım. Bu ülke de herkes alkışlandı ama suriyede güneydoğu da savaşan askerlerimiz bir kez dahi destek için alkışlamadı. Hiç bir şehit ailesi alkışlamadı. Asayiş sorumlusu binlerce şehit veren Polislerimiz de hiç alkışlamadı. Bu saydıklarım7n hepsi şiddete hakarete hatta kurşun yağmuruna maruz kaldı ama biz zor şartlarda çalışıyoruz demedi. Üstelik Özlük hakları sağlık çalışanlarından daha kötü. Her kavgayı medyaya duyurup kamuoyu yaratmanın anlamı yok düşüncesindeyim. Sonuçta insanlar hastaneye muayene ve tedavi olmaya gidiyor. Kimse gidip bir Dr döveyim demiyordur. Tek pencereden bakmamak lazım
MAL: alkışlanmayı biz istemedik haberdeki gerçekliklerin farkında olarak bir defa dahi onure olmadım kuru alkışla gevezelik yapma aşk karın doyurmuyor . lafta tavandan ek ödemeler bile verilmedi algı operasyonu yapıldı çifter çifter maaş aldığımız dikte edildi . senn gibilere 2-3 bn tl karşılığında beş altı bin yurtdışı temaslıyı muayene edermi ydi sormak lazım hadi işine bak
CAHO: Mal kafalıların bol olduğu yerde senin gibiler kendini haklı görebilir. Mesleki şiddetin ama sı ancak ı olmaz. İlk cümlede bozuk zihniyetin kendini ele vermiş zaten.
NE ALAKA: kardesim sehitlerimize gazilerimize elbette sonsuz minnettar milletimiz onlarin haklarini asla odeyemeyiz asla her hangi bir odul ve benzeri seylerle sehit ve gazi ailelerimizin gonullerini alamayiz. bu haberdeki sorun o degil.
KAAN: Şiddetin hicbir sebebi olamaz.
MEHMET SODALI: Adem, güneydoğu gazi bir hekimim. Arzu edersen sana anlayış, akıl, fikir vb konularda yardımcı olabilirim. Böylece hayata biraz daha insanca bakabilirsin
EBRU: ne sebei ya. klimasız ortamda koruyucu giysilerle diş yaptın mı sen. . önce yap sonra burdan salla.
MAAMUT: Tıp fakültesinde okuyanlara yakın dövüş dersleri zorunlu olsun .
KOMÜNİST: bu işler türkiyede böyle cahillik türkiyenin kaderi
ER: Turkiye de normal bu durumlar, ben yurtdisinda yasiyorum 20 senedir hic doktor doven bir hasta veya trafikte birbirini bogazlayan kesen dograyan insanlarla karsilasmadim. Guzelim ulkem neden boyle?
MATİ: Hasatane çalışanları doktorlar ve hepsi hastalara gerektiği gibi davranmıyorlar. insanlar hastalık piskolojisi ile gergin oluyorlar ve tür olaylara yaşanıyor. hasatane çalışanları saygılı olmalı.
MATİ: Ebru denen mahluk o igrenç uslubunu da al neyse sanki babasının hayrına yapıyor. Herkes birbirine sevgi saygi ile yaklasmali sirf daha fazla maas almak icin doktor olan insanlar işte bunlar insanlara tepeden bakiyorlar sonuc bu.
AAA: Olur bir daha öyle yaparlar hasta hazretleri.
EBRU: sen bir başkası için ne yaptın. cevap hiçbirşey. senin haddine mi sağlık çalışanlarını eleştirmek. hadsiz.
KKKKK: ya cehaletin bu kadarı pes doğrusu. hasta gerginse çalışan da gergın kardeşim sen neyden bahsedıyorsun. gergınse bile şiddet mi uygulaması gerekıyor . sizin gibi oldukça memlemeket adam olmaz.
D: doktoru niye dövdü bu habr yapılmalı artık sen ne yaptınd
EBRU: diliyorum hastalanırsınız da . o eleştirdiğiniz sağlık çalışanlarıda sizinle hiç ilgilenmez
ALLAH İSLAH ETSİN: Allah cezanizi versin , doktorlar kadar basiniza tas yagsin
KARA: Türkiye''de adalet hiç bir zaman şaşırtmıyorsun !!! Neredesiniz hakimler savcılar ? Bana dokunmayan yılan misali düşünürseniz elbet bir gün sizde yolun yolcusu olacaksınız !
CAV BELLA: Geçmiş olsun
HÜSEYİN: Benim oğlum''da acil asistanı. 2-3 ay önce onun da bir hasta yakını tarafından parmağı kırıldı. İş bittikten sonra müdahale etmişsin kaç yazar. Yaptığın müdahale de adil olsa. Alınan güvenlik görevlileri çok yetersiz ve kayıtsız. Hangi testlerden geçerek alınıyorlar anlam vermek mümkün değil. Sonunda iş bize düşecek biz çocuklarımızın koruma işini üzerimize alacağız.
HAKİM: Bu zat''a kesinlikle yardimi keseceksin.
KISASA KISAS: ayrıca ebru mühendis olduğuna da inanmıyorum doktor olduğun diğer yorumlarından ortada. biz mühendisler elit insanlarız bizden senin gibi bi cahil çıkmaz yobaz doktor
ÖYLEYSE KISASA KISAS: ebru ben bir mühendisim ve sen yazdıklarımı anlamamış bir köylüsün. bir de yobazca cevap yazmışsın. sakın bi daha sağda solda mühendisim deyip bizi rezil etme kara cahil.
EBRU: siz hangi ülkede yaşıyorsunuz ben de mühendisim ne evi ne arabası hangi imkandan bahsediyorsun. mühendislerin ne kadar düşük ücret aldığından haberin var mi. ne cahil insanlardan oluşuyor bu halk. inanamıyorum. hayal alemindeler resmen
ÖYLEYSE KISASA KISAS: madem öyle bir mühendise saldırılıdığı zaman da ona tüm imkanlar kesilmeli ev,araba,telefon,sağlık tüm teknoloji. Öğretmene saldırldığında eğitimden engllensin, avukatla sorun yaşarsa bi daha mahkemye başvuramasın. bi doktor bu imkanlardan engellenmeyi kabul eder mi, eğer ok diyosan hodri meydan
ORHAN: Hastanede o kadar kişi çalışıyorsunuz biraraya gelipte o adamın Bi ağzını burnunu kıramadınız mı?
EBRU: halk malesf şunu anlamıyor. doktorun işi yaşatmaktır. diğerlerininkiyse öldürmek
FIRAT: Bu tiplerin anladığı tek dil var , fazlasıyla karşılık vermek , o sana bir vurduysa sen üç vur , bak nasıl ilaç gibi gelip sakinleşir.
BAYTAR: Ben gidıyyorum ne hsliniz varsa görün.
FAKİR: Türkiye de adalet var değilmi şikayetci olsunlar.
AVUKAT: Söz konusu avukat olunca değil fiziki saldırı, sözlü saldırı olsa bile cezayı yağdırıyorlar. Ülkenin adaleti bu işte.
VATANDAŞ: bu dayak olayları neden özel hastanelerde olmuyorda devlet hastanelerinde oluyor aceba? yada kavga etmek isteyen vatandaşlar hastaneyemi gidiyor aceba? zaten verilen haklarla devlet hastanesinde çalışanlar millet vekilinden daha yetkili ;birde doktor yada hemşire seni sevmez ise sana bakmama hakkına sahipmiş bunları biliyormuyuz
MURAD: Böyle bir hak nerde yazıyor acaba? Hastanede doktor olacaksın gelene ya da istediğine bakmayacaksın öylemi? Valla ertesi gün kulağından tutar dışarı atarlar bu ülkede. Ayrıca özel hastanede neden kavga gürültü olmuyor diye sormuşsun, hayatında özel hastaneye gitmediğin belli oluyor. Oradada sağlıkta şiddet olayları oluyor tabi ki ama nispeten daha az. Sebebi hem hasta yoğunluğunun az olması, gelen kesimin hastaneye özellikle para yatırıyor olması....
YORUMCU: özel hastahaneye bayıldığın paraları düşün oraya bu paraları verebiliyorsan özel hastahane seni para kaynagı müşteri gözüyle bakar sende oraya bayıldığın para için susarsın devlet hastahanesi özel hastahaneden çok daha fazla hizmet sunar ama süslemez ama sen kazık yemeye alışmışsın ya o senin zoruna gider
YORUMCU: bu tarz olaylar neden bankalarda olmuyor mesela çünkü yakınlaınızın canıyla uğrasıyor sağlıkçılar sizin başaramadıgınızı basarıyor sizin bakamayacağınız yakınlarınızı iyileştiriyor bu şahıslara hastamın hatrına iyi davranmalıyım bu şahıslara yakınımın canını emanet ediyorum diye bakılmalı ve saygı gösterilmeli ama bankada ki memura paranızı emanet ediyorsunuz para sizin için daha değerli bankada v. b yerlerde kuzu hastahanede aslan kesiliyorsunuz buda bize ne kadar cahil olduğunuzu gösteriyor
MEHMET GÜN: öncelikle geçmiş olsun keşke doktor olurken aynı zamanda savunma sporu öğrenseydin darp edenlere ceza vermezler yediğin dayak yanına kaldı. Ceza olmayınca meydan boş olunca bunlar normal oldu artık malesef.
.....: Kimseye siddet uygulanmasin doktor memur polis asker... fakat tek siddet goren saglik calisanlari gibi bir algi var. Siddete kim maruz kalirsa ayni tepki gosterilmeli.
ARİF: Adalet yok bu ulkede.Birkac kisiyi aleme ibret olsun diye en agir sekilde cezalandir ve millete korkuyu ver bak daha elini kimse kaldirabiliyormu
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Şu an buradasınız: Kırıkkale'de iki doktor, hamile bir kadının eşi tarafından darp edildi Haber Yorumları
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.7.2020 04:36:21. #1.14#
title