Kırıkkale Cumhuriyet Meydanında Zafer Coşkusu

Kırıkkale Cumhuriyet Meydanında Zafer Coşkusu

Kırıkkale Cumhuriyet Meydanında zafer coşkusu KIRIKKALE'de 7 Haziran seçiminde MHP'nin kazandığı 1 milletvekilini, yurt dışından gelen oylarla birlikte geri alan Ak Parti 3 milletvekili çıkarırken, seçmenleri Cumhuriyet meydanında baydram sevinci yaşadılar.

Kırıkkale Cumhuriyet Meydanında Zafer Coşkusu

Kırıkkale Cumhuriyet Meydanında zafer coşkusu

KIRIKKALE'de 7 Haziran seçiminde MHP'nin kazandığı 1 milletvekilini, yurt dışından gelen oylarla birlikte geri alan Ak Parti 3 milletvekili çıkarırken, seçmenleri Cumhuriyet meydanında baydram sevinci yaşadılar. önce MHP, daha sonra ise AKP bayram yaşadı.

Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, il başkanılğı binasından destek veren partililere teşekkür etti. Akçay, "Türkiye'de ve Kırıkkale'de istikrardan, birlik ve beraberlikten, dirlikten yana oy kullanılmıştır. Ne kadar şükretsek azdır. Şu anda şükretme zamanıdır. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi. Cumhuriyet meydanında AK Parti'nin sevinci nedeniyle Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Milletvekilleri Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir de birer konuşma yaparak hedeflerine ulaşmanın mutluluğu içinde olduklarını belirttiler.

Kaynak: DHA