Kırgızistan Haberleri

Kırgızistan haber, Kırgızistan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kırgızistan - 19.03.2021
Yabancı uyruklu kadın fazla yediği 'Acı bal' dan zehirlendi
Bolu'nun Göynük ilçesinde "Acı bal" olarak bilinen baldan fazla yemesi sonrasında zehirlenen Kırgızistan uyruklu kadın, hastanede tedavi altına alındı.
Kırgızistan - 19.03.2021
Son dakika... Acı baldan zehirlenen Kırgız kadın, hastaneye kaldırıldı
Son dakika haber: BOLU'nun Göynük ilçesine bağlı Karaardıç köyünde yaşayan Kırgızistan uyruklu Zehra Zamaltdinova (26) yediği acı baldan zehirlendi.
Kırgızistan - 18.03.2021
Suudi Arabistan'dan Kırgızistan'a 500 bin dolarlık tıbbi yardım
Kırgızistan'a Suudi Arabistan tarafından 500 bin dolarlık tıbbi yardımda bulunulacağı açıklandı.
Kırgızistan - 17.03.2021
31. TGC Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması'nı kazananlar açıklandı
Düzenlenen dijital törende açıklanan 31. TGC Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması'nda dereceye giren öğrenciler ve projeleri şöyle: "Yazılı Dal: Haber ve Haber Araştırma: 1. Fırat Üniversitesi - Resmiye Tokgöz - Yaşar Kemal'in Göçmenleri: Bulgaristan'dan Diyarbakır'a Göçmenlerin Hikayesi, 2. İstanbul Aydın Üniversitesi - Büşra Özbakan ve Gamze Polat - Göz Dergisi / İstanbul'un Saklı Bir Modern Sanat Müzesi: İMÇ, 3. Çukurova Üniversitesi - Selman Özdemir - Otizmli Çocuğu Olan Ebeveynler Mucize Doktor Hakkında Ne Düşünüyor? Röportaj: 1. İstanbul Üniversitesi - Adnan Deniz - Mavi Ülkenin İnsanları, 2. Üsküdar Üniversitesi - Merve Şişman - Terör Saldırısının Canlı Tanığı: Ahmet Bulut, 3. Çukurova Üniversitesi – Cemalettin Küçükyel – Çukurova Bölgesi'nde Sinema ve Seyir: Adana Şehir Merkezinden Toroslar'a Uzanan Yolculuk Mizanpaj: 1. Erciyes Üniversitesi – Mehmet Uğur – Ölü Dillerin Üstadı 'Veysel Donbaz', 2. Erciyes Üniversitesi – Kerim Şimşek – Köyde Sosyal Mesafeli Survivor, 3. Çukurova Üniversitesi – Çiğdem Akdoğan – Okuyorum Fotoğraf: 1. Erciyes Üniversitesi – Yunus Emre Yankın – Yardımsız Deniz Keyfi…, 2. Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi – Guliza Urustambek Kızı – Mehşeri, 3.
Kırgızistan - 15.03.2021
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov, Türk Konseyi Genel Sekreteri Amreyev'i kabul etti
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov, ülkesinin Türk dili konuşan ülkelerle kardeşliği ve dostluğu güçlendirmek için istikrarlı şekilde çalışmaya devam edeceğini belirtti.
Kırgızistan - 15.03.2021
Türk çayı ihracatı 2021'in iki ayında 3,1 milyon dolar kazandırdı
Geçen yıldan farklı olarak Avusturya, Lübnan, Romanya, Kırgızistan, Uganda, Moğolistan, Cezayir, Hırvatistan, Mısır, Gabon, Yeni Zelanda, Liberya, Bahreyn, Paraguay, Benin, Filipinler, Bahamalar, Moritanya, Panama, İspanya, Sırbistan ve Senegal'e de bu dönem çay gönderildi.
Kırgızistan - 14.03.2021
Son dakika haberleri | Konya'da fuhuş operasyonu
Edinilen bilgiye göre, Konya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri; merkez Selçuklu ilçesi Kosova Mahallesi Çinioğlu Sokak'ta bulunan bir evde fuhuş yapıldığını tespit etti. Polisin eve düzenlediği baskında Kırgızistan uyruklu Omatkhon M.
Kırgızistan - 13.03.2021
Kırgızistan ve Özbekistan, sınır sorunlarını 3 ay içinde çözecek
Kırgızistan Cumhurbaşkanlığı Basın Sözcüsü Galina Bayterek, Kırgızistan ile Özbekistan arasındaki tartışmalı sınır noktalarının 3 ay içinde çözüme kavuşturulması konusunda anlaştıklarını bildirdi.
Kırgızistan - 12.03.2021
Kırgızistan'da anayasa değişikliği referandumu 11 Nisan'da yapılacak
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov, "parlamenter" sistemden "cumhurbaşkanlığı" sistemine geçilmesine ilişkin anayasa değişikliği referandumunun 11 Nisan'da yapılmasını öngören kanunu onayladı.
Kırgızistan - 11.03.2021
Türkiye-Türk cumhuriyetleri ilişkilerinde yeni ufuklar
Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu 5-10 Mart tarihleri arasında Orta Asya Türk cumhuriyetlerini ziyaret etti. Türkmenistan, Özbekistan ve Kırgızistan'da bulunan Çavuşoğlu'nun ziyaretinin zamanlaması oldukça anlamlı.
Kırgızistan - 11.03.2021
Bakan Çavuşoğlu: "FETÖ gibi akla ziyan, zararlı akımlara karşı uyanık olun"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Antalya Diplomasi Forumu Etkinliğinde yaptığı konuşmada gençlere seslenerek, "FETÖ gibi akla ziyan, zararlı akımlara karşı uyanık olun. İradenizi kimseye teslim etmeyin" dedi.
Kırgızistan - 11.03.2021
Bakan Çavuşoğlu, Kırgızistan Başbakanı Maripov ile görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kırgızistan'daki resmi temasları kapsamında ülkenin Başbakanı Ulukbek Maripov ile bir araya geldi.
Kırgızistan - 10.03.2021
Son dakika! Kırgızistan Dışişleri Bakanı Kazakbayev, Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısında konuştu: (2)
Bir son dakika haberine göre Kırgızistan Dışişleri Bakanı Ruslan Kazakbayev, iki ülke arasında ticaret hacminin artırılması için Türk yatırımlarının Kırgızistan'a gelmesini umut ettiklerini söyledi.
Kırgızistan - 10.03.2021
Son Dakika | Bakan Çavuşoğlu Kırgızistan'da Cengiz Aytmatov Müzesi'ni ziyaret etti
Son dakika haberi... Resmi temasları kapsamında Kırgızistan'da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cengiz Aytmatov Müzesi'ni ziyaret etti.
Kırgızistan - 10.03.2021
Son dakika haberi | Kırgızistan Dışişleri Bakanı Kazakbayev, Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısında konuştu: (1)
Son dakika haberine göre Kırgızistan Dışişleri Bakanı Ruslan Kazakbayev, "Kırgızistan ile Türkiye'nin tarihi bir, dili bir, dini bir iki kardeş ülkedir.
Kırgızistan - 10.03.2021
Son dakika haber! Çavuşoğlu, Kırgızistan Dışişleri Bakanı Kazakbayev'le ortak basın toplantısında konuştu: (2)
Son dakika haberler: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye ve Kırgızistan arasındaki sık temasların, ilişkilerin geldiği seviyenin göstergesi olduğunu belirterek iki ülke arasında Tercihli Ticaret Anlaşması müzakerelerine başlanmasında fayda olduğunu, daha sonra da kapsamlı bir Serbest Ticaret...
Kırgızistan - 10.03.2021
Özbekistan'dan ocakta 193,2 milyon dolarlık tekstil ürünleri ihracatı
Ocakta dünyanın 50 ülkesine tekstil ürünleri ihraç eden Özbekistan'ın en büyük alıcıları arasında 62,9 milyon dolarla Rusya ilk sırada yer alırken, Rusya'yı, 58,2 milyon dolarla Çin, 24,4 milyon dolarla Kırgızistan ve 17 milyon dolarla Türkiye takip etti.
Kırgızistan - 10.03.2021
Çavuşoğlu, Kırgızistan Dışişleri Bakanı Kazakbayev'le ortak basın toplantısında konuştu: (1)
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) sadece Türkiye için değil, Kırgızistan için de tehdit oluşturduğunu belirtti.
Kırgızistan - 10.03.2021
Şubatta 305 milyon dolarlık mücevher ihraç edildi
Şubatta en fazla mücevher ihracatı, 56 milyon dolarla Birleşik Arap Emirlikleri'ne gerçekleştirilirken, onu 49,9 milyon dolarla ABD, 30,6 milyon dolarla Hong Kong, 19,3 milyon dolarla Kırgızistan ve 19,1 milyon dolarla Mısır izledi.
Kırgızistan - 10.03.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov tarafından kabul edildi
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov, ülkeye resmi ziyaret için gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu kabul etti.
Kırgızistan - 10.03.2021
Son dakika! Kırgızistan Dışişleri Bakanı Kazakbayev: "Kırgızistan'a Maarif Vakfı'nın gelmesini, okul açmasını ve eğitime katkıda bulunmasını bekliyoruz"
Son dakika haber: Kırgızistan Dışişleri Bakanı Kazakbayev: "Kırgızistan'a Maarif Vakfı'nın gelmesini, okul açmasını ve eğitime katkıda bulunmasını bekliyoruz"
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kırgızistan Haberleri | Kırgızistan Haber - Haberler - Sayfa 8 - Kırgızistan haberleri, son dakika kırgızistan haber ve gelişmeleri burada. Keçiören Belediyesi, büyükelçilerin katılımıyla Nevruz etkinliği düzenledi (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.6.2021 13:51:54. #1.15#

title