Kırdar, "Oqlub In Love" İçin Çalışmalara Başladı

Kırdar, "Oqlub In Love" İçin Çalışmalara Başladı

Ünlü sanatçı Gökhan Kırdar, ilk filmi, "Oqlub In Love"ın oyuncu seçmelerini Antalya'da yaptı.

Kırdar,

Ünlü sanatçı Gökhan Kırdar, ilk filmi, "Oqlub In Love"ın oyuncu seçmelerini Antalya'da yaptı.

Antalya Devlet Opera ve Bale Sahnesi'nde gerçekleştirilen seçmelere çoğunluğunu üniversite öğrencilerinin oluşturduğu yaklaşık 100 kişi başvurdu. Adayların kendilerini tanıtmalarının ardından hazırladıkları sahne performanslarını gerçekleştirdiği seçmelerde, adayların performanslarının video kayıtları alındı.

Gökhan Kırdar, yaptığı açıklamada, uluslararası bir projede yer almak isteyen özel yetenekleri aradığını belirterek, "Ülkemizde birçok keşfedilmemiş yetenek olduğunu düşünüyorum. Bu projeyle saklı kalmış yetenekleri de keşfetmeyi hedefliyoruz" dedi.

Seçmelerin ikinci bölümünün eylül ayında yapılmasının planlandığını, net tarih ve saatin resmi internet sitesinden yayınlanacağını kaydeden Kırdar, süre yetersizliği dolayısıyla izlenemeyen adayları ikinci organizasyona beklediklerini ifade etti.

Filmin Avrupa, Amerika, Asya ve Türkiye'de 2012 sonbaharında vizyona gireceğini açıklayan Kırdar, çekimleri Şubat ayı sonunda başlayacak filmin bütçesinin 10 milyon TL olduğunu belirtti.

Kırdar, filmin Antalya ve Türkiye'nin tanıtımına da katkı sağlayacağını ifade ederek, ilk sinema filmini bu nedenle uluslararası boyutta planladığını sözlerine ekledi.

- ANTALYA

Kaynak: AA