Kipa Cazip İndirimyle 8 Mart’ı Bayrama Dönüştürecek
Haberler » Güncel » Haber

Kipa Cazip İndirimyle 8 Mart’ı Bayrama Dönüştürecek

Çiçekten Parfüme Birçok Üründe Cazip İndirimler ve Aile Kulüplerinde Özel Etkinlikler Kadınları Bekliyor.

Kipa Cazip İndirimyle 8 Mart’ı Bayrama Dönüştürecek

Müşterisine sunduğu cazip ve renkli kampanyalarla fark yaratan Kipa, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle eşsiz bir indirim kampanyası ve aile kulüplerinde renkli etkinlikler düzenleyecek. Taptaze mevsim çiçekleri, kutu çikolata, taze unlu mamüller, parfüm, saç boyası, cilt bakımı, kozmetik, tekstil, deodorant ve Kipa Cafe ürünlerinde yüzde 30 indirimin yanısıra, Kipa aile kulüplerinde konferans, tiyatro, sergi ve halk oyunları gibi renkli etkinlikler de kadınları bekliyor.

Tüketicilerin talep ve beklentilerine en uygun ürün ve kampanyaları sunan Kipa, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel, çok cazip indirim kampanyaları ve etkinlikler hazırladı. Tüm Kipa mağazalarında 0,99 TL'den başlayan fiyatlarla sunulan taze mevsim çiçeklerinin yanı sıra, kutu çikolata, taze unlu mamüller, parfüm, saç boyası, cilt bakımı, kozmetik, tekstil, deodorant ürünlerinde ve Kipa Cafe'de yüzde 30 oranında indirim fırsatı var.

Giyim ürünlerinde inanılmaz indirim fırsatları sunan Kipa, 1-19 Mart tarihleri arasında düzenlediği kampanyayla da, müşterilerini sevindiriyor. Kampanya kapsamında 1TL'ye çorap, iç çamaşırı ve aksesuar, 3 TL'ye T-Shirt, aksesuar, iç çamaşırı, pijama ve çorap, 5 TL'ye Sweatshirt, gömlek, mayo-bikini, gecelik, eşofman, sandalet ve ayakkabı, 7 TL'ye Elbise, bluz, gömlek, pantolon, kazak, etek, şort ve T-Shirt, 10 TL'ye kot pantolon, okul önlüğü, gömlek, elbise ve ayakkabı, 15 TL'ye Kaban, trençkot, klasik pantolon, kot pantolon ve ayakkabı seçenekleri, Kipa müşterilerini bekliyor.

Kipa, ayrıca aile kulüplerinde düzenleyeceği etkinliklerle, Dünya Kadınlar Günü kutlamalarına renk katacak. Mersin Aile Kulübü'nde "Takı-Mefruşat-Dekoratif Süsleme ve Mis Sabun" sergisi, Halk Oyunları gösterisi ve THM Korosu konseri, "Kadın ve Sağlıklı Cinsel Yaşam Eğitimi" konferansı, Halk Oyunları gösterisi ve "Kadınlarımız" adlı tiyatro oyunu düzenlenecek. Salihli Aile Kulübü'nde Oryantal Yarışması, "Kadının Adı Var" el sanatları sergisi, Yalova Aile Kulübü'nde "Mutlu Bir Aile Yaşantısında Kadının Rolü" konferansı, "Kadının Adı Var" fotoğraf yarışması, Derince Aile Kulübü'nde "Kadınlarımız" temalı resim ve el sanatları sergisi, Konya'da "Kadınlar Matinesi", "Kadınlarımız" el sanatları sergisi ve "Kadın Sağlığı" konferansı, Çiğli Aile Kulübü'nde ise "Toplumda Kadın Eğitiminin Önemi" konferansı gerçekleştirilecek.