Kingdom Online İçin Steam Öncesi Son Test - Haberler
Haberi Paylaş

Kingdom Online İçin Steam Öncesi Son Test

Kingdom Online İçin Steam Öncesi Son Test
Turkishplayer.com - Haberler | Teknoloji

Geçtiğimiz sene içerisinde Steam'den Yeşil Işığı alan Kingdom Online'da hazırlık süreci tamamlandı ve şimdi sıra Steam öncesi yapılan güncellemeler için son test sürecine geldi.

Kingdom-Online-Steam-Test-Süreci

Geçtiğimiz sene içerisinde Steam'den Yeşil Işığı alan Kingdom Online'da hazırlık süreci tamamlandı ve şimdi sıra Steam öncesi yapılan güncellemeler için son test sürecine geldi. Güncellemeler ile oyuna yeni eklenen Çarpışma ve Kuşatma Savaşları, yeni elit seviye bölgesi olan Manu Kalesi ve karakter düzenlemeleri bu test sürecinde başlıca test edilecek eklentiler arasında.

10 Mart tarihinde başlayan ve 24 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek olan Kingdom Online Steam öncesi son test sürecinde oyuna giriş yapan tüm oyuncular %300 Elit Tecrübe etkinliğinden faydalanabilecek, Steam sunucusunda karakter isimlerini koruma hakkı kazanacak ve özel bir petin sahibi olacaklar. Yine bu süreçte Kingdom Online oyuncuları için en değerli eşyalardan olan Mühür Kiti de zindanlardan düşürülebilir olacak.

Son olarak da birbirinden değerli ödüllerin dağıtılacağı Kingdom Onlineyayınları ile test süreci oyun severlere yansıtılıyor olacak.

Kingdom Online test süreci ile ilgili ayrıntılı bilgi almak içintıklayabilirsiniz.

Habere ulaşmak için- turkishplayer.com

Kingdom Online İçin Steam Öncesi Son Test

Turkishplayer.com - Son Dakika Haberleri

Teknoloji, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title