Kimse Yok mu, Ladik'te Sünnet Olan 42 Çocuğa Şölen Düzenledi

Kimse Yok mu, Ladik'te Sünnet Olan 42 Çocuğa Şölen Düzenledi

Kimse Yok mu Derneği Samsun Şubesi, Sünnetini Gerçekleştirdiği 42 Çocuk İçin Ladik Akdağ Yayla Şenlikleri'nde Şölen Düzenledi.

Kimse Yok mu, Ladik'te Sünnet Olan 42 Çocuğa Şölen Düzenledi

Kimse Yok Mu Derneği Samsun Şubesi, sünnetini gerçekleştirdiği 42 çocuk için Ladik Akdağ Yayla Şenlikleri'nde şölen düzenledi.

Kimse Yok Mu Derneği Samsun Şubesi, bir hafta önce sünnet ettirdiği çocuklar için sünnet şöleni düzenledi. Ladik Akdağ Yayla Şenlikleri bünyesinde düzenlenen şölen coşkulu geçti. Sünnet olan çocuklar, araba ile şehir turu attıktan sonra tören alanında davul- zurna ve palyaçolar gösterileriyle karşılandı. Ladik Kaymakamın İsmail Ayhan Tavlı, Kimse Yok Mu Derneği'ne teşekkür ederek, bundan sonraki sünnet programları için de destek istedi.

Ladik Belediye Başkanı Kemal Kaplan ise, ihtiyaçlı ailelerin çocuklarını sünnet ettiren ve çeşitli hediyelerle mutlu olmalarına sebep olan Kimse Yok Mu Derneği'ne teşekkür etti.

Kimse Yok Mu Derneği Samsun Şubesi Başkanı Cemil Başbay, kaymakam, belediye başkanı ve protokolün diğer değerli konuklarına; kendilerini bu güzel günde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Konuşmaların ardından sünnet olan çocuklara cesaret belgesi, bisiklet ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kaynak: CHA