Kimle Çıksa Kopyası Oluyor!

Kimle Çıksa Kopyası Oluyor!

Kate Moss, Giyiminde Erkek Arkadaşlarından İlham Alıyor. Şu Anda Pete Doherty ile Aşk Yaşayan Moss, Adeta Sevgilisinin Kopyası Gibi!

Kimle Çıksa Kopyası Oluyor!

KATE MOSS, GİYİMİNDE ERKEK ARKADAŞLARINDAN İLHAM ALIYOR. ŞU ANDA PETE DOHERTY İLE AŞK YAŞAYAN MOSS, ADETA SEVGİLİSİNİN KOPYASI GİBİ!

Podyumların en çok kazanan modellerinden Kate Moss'u şu sıralar görenler gözlerine inanamıyor. Eski şıklığından eser kalmayan ünlü model, tıpkı rockçı sevgilisi Pete Doherty'nin bir kopyası gibi giyiniyor. Geçtiğimiz günlerde Daily Mirror gazetesinin objektiflerine yakalanan Moss; şapkası, ceketi ve pantolonuyla Pete Doherty'nin ikizi gibi görünüyordu.

Daily Mirror'ın yaptığı küçük bir araştırma bu durumun güzel model için bir ilk olmadığını ortaya koydu. Daha önce de Jefferson Hack ile ilişki yaşadığı dönemde, saçlarını sevgilisi gibi kestiren ünlü model, ünlü aktör Johnny Depp ile aşk yaşadığı zamanlarda da onun gibi deri kıyafetlerle basının karşısına çıkıyordu. Bir başka rockçı sevgilisi Evan Dando ile birlikteyken de sevgilisi gibi sade giyinmeye özen gösteren Moss'un bu tavrı özellikle onu stil ikonu kabul eden hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Daily Mirror'un moda editörü Gabrielle Ara, 'Kate'in giyim konusunda Pete'den tavsiye aldığı bir gerçek. Ama bence kıyafetlerini önce bir kuru temizlemeciye vermeli' diyerek ünlü modelin salaş halini eleştirdi.

Kaynak: Gecce