'Kilo Almaya Mecburdum'

'Kilo Almaya Mecburdum'

Sadık Erkek Hayranlarını Kilo Alıp, Saçlarını Anne Model Kestirerek Hayal Kırıklığına Uğratan 'Çaresiz Ev Kadını' Eva Longorıa, Katıldığı Televizyon Programında Duruma Açıklık Getirdi.

'Kilo Almaya Mecburdum'

SADIK ERKEK HAYRANLARINI KİLO ALIP, SAÇLARINI ANNE MODEL KESTİREREK HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATAN 'ÇARESİZ EV KADINI' EVA LONGORIA, KATILDIĞI TELEVİZYON PROGRAMINDA DURUMA AÇIKLIK GETİRDİ.

Ülkemizde 'Çaresiz Evkadınları' adıyla gösterilen 'Desperate Housewiwes' yeni sezon çekimlerine başlar başlamaz oyuncular Amerikan ulusal televizyon kanalı ABC'ye merak edilen soruları yanıtladılar.

En çok ilgiyi kuşkusuz tamamen değişen tipiyle Eva Longoria aldı. Dizide Gabrielle Solis karakterini canlandıran ünlü aktris saçını neden kestirip, kilo aldığını açıkladı; 'Geçen sezon finaline doğru dizinin yaratıcısı Marc Cherry ile oturup konuştuk, Eva iki çocuk büyüten bir anneydi ve Carlos (dizide Gabrielle'in kocası) kör olmuştu. Kendini salan Gabrielle'in tipini değiştirmem için Marc benden saçlarımı anne model kestirmemi ve kilo almamı istedi. Bende bu hale geldim'.

33 yaşındaki aktris yeni saçlarından dolayı artık evden çıkmadan önce hazırlanmak için iki saat yerine 10 dakikanın yettiğini belirterek, dizide Gabrielle^'in daha kilolu görünmesi gerektiğini, kendi aldığı kilonun da yetmediğini bundan dolayı karın, kalça bölgelerine pedlerle takviye yapıldığını anlattı.