Kilis'te Fenerbahçeli Taraftarlar Yüzlerce Motosiklet ile Şampiyonluk Turu Attı

Kilis'te Çok Sayıda Fenerbahçeli Taraftar, Motosikletleriyle Şampiyonluk Turu Atarak, Takımlarının Şampiyonluğunu Coşku İçerisinde Kutladı.

Kilis'te Fenerbahçeli Taraftarlar Yüzlerce Motosiklet ile Şampiyonluk Turu Attı

Kilis'te çok sayıda Fenerbahçeli taraftar, motosikletleriyle şampiyonluk turu atarak, takımlarının şampiyonluğunu coşku içerisinde kutladı.

Sarı-lacivertli kulübün 100. yılında elde edilen 17. şampiyonluğu doyasıya kutlayan Fenerbahçeli taraftarlar Cumhuriyet alanında toplanırken, Kilis İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri ile Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri geniş güvenlik önlemleri aldı. Cumhuriyet alanında toplanan yüzlerce motosikletli Fenerbahçeli taraftar, kent merkezinde şampiyonluk turu attı. Oluşturulan konvoyda silahla ateş edilmemesi için tüm kavşaklarda resmi ve sivil polisler görev yaparken, trafik

ekipleri ise yolun trafiğe kapanmaması ve trafik akışının sağlanması için büyük çaba sarf etti. Kilis kent merkezinde 2 saat tur atan Fenerbahçeli taraftarlar, daha sonra olaysız şekilde dağıldı.

Bu arada bazı Fenerbahçeli taraftarlar, çocuklarını motosikletlerinin önlerine bindirirken, bazıları da özel otomobillerin kapılarından dışarıya sarkarak tehlikeye aldırış etmeden tur attılar.

(MAD-İK-CC-S)

Kaynak: İHA