Kilimli Haberleri

Kilimli haber, Kilimli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kilimli - 19.2.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
Görüntü Dökümü ----------- Gelinliklerden detay Mehmet Kaymak'ın konuşması Marina Nasedkina'nın konuşması Alisa Ganevanın konuşması Podyumdan detay Genel ve detay Haber Kamera: Emrah KIZIL, Elif FİLİZ/ DİYARBAKIR, ============================= Evin müştemilatına 10 tonluk kaya düştü: 3 kişi canını zor kurtardı KONYA'da dağın eteğindeki bir evin müştemilatının üzerine yaklaşık 10 ton ağırlığında kaya parçası düştü. Gelini ve 2 torunun son anda kurtulduğunu belirten Mehmet Özek (65), "Gelinim, iki çocuğuyla orada yemek yapıyordu. Gürüldü sesini duyunca çocuklarını alıp hemen çıkmış ve ardından da kaya düştü. Canlarını son anda kurtardılar" dedi.  Olay, dün  saat 20.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Sille Mahallesi Baraj Caddesi'nde Mehmet Özek'e ait evi ahşap evin müştemilatında meydana geldi. Mehmet Özek'in aynı zamanda yemek pişirmek içinde kullandıkları müştemilatın üzerine belirlenemeyen nedenle dağın eteğinden yaklaşık 10 ton ağırlığında kaya parçası düştü. Müştemilat kullanılmaz hale gelirken, ev mühürlenip, sokakta ulaşıma kapatıldı. Gelini ve 2 torunun son anda kurtulduğunu belirten Mehmet Özek, "Gelinim, iki çocuğuyla orada yemek yapıyordu. Gürüldü sesini duyunca çocuklarını alıp hemen çıkmış ve ardından da kaya düştü. Canlarını son anda kurtardılar.  25 yıldır bu evde oturuyorum. Zaman zaman küçük çaplı dağın eteğinden kaya parçaları düşüyordu; ama bu kadar büyük olmamıştı." dedi.  AFAD ve belediye ekiplerinin bugün hasar tespit yapacakları öğrenilirken, ev mühürlendiği için Özek ailesinin bir yakınlarının yanında kalmaya başladığı belirtildi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  ----------------- Müştemilattan detay Kaya parçasından detay Genel ve detay Mehmet Özek röp.  Haber- Kamera: Tolga YANIK KONYA ============================= Ameliyatta unutulan gazlı bez nedeniyle ölüme soruşturma izni   ANTALYA Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 5 yıl önce olduğu açık kalp ameliyatı sırasında unutulan gazlı bez nedeniyle geçen ay yaşamını yitiren Mehmet Demirci'nin (65) ölümüyle ilgili Antalya Valiliği'nin soruşturma izni vermeme kararı, Bölge İdare Mahkemesi tarafından bozuldu. Antalya Savcılığı, hastanede görevli 5 doktor ve diğer sorumlular hakkında soruşturma başlattı.  Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde oturan inşaat ustası evli ve 2 çocuk babası Mehmet Demirci, Ağustos 2015'te Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde açık kalp ameliyatı oldu.
Kilimli - 19.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ -TEKRAR
Ameliyatta unutulan gazlı bez nedeniyle ölüme soruşturma izni   ANTALYA Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 5 yıl önce olduğu açık kalp ameliyatı sırasında unutulan gazlı bez nedeniyle geçen ay yaşamını yitiren Mehmet Demirci'nin (65) ölümüyle ilgili Antalya Valiliği'nin soruşturma izni vermeme kararı, Bölge İdare Mahkemesi tarafından bozuldu. Antalya Savcılığı, hastanede görevli 5 doktor ve diğer sorumlular hakkında soruşturma başlattı.  Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde oturan inşaat ustası evli ve 2 çocuk babası Mehmet Demirci, Ağustos 2015'te Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde açık kalp ameliyatı oldu.
Kilimli - 19.2.2020
Ameliyatta unutulan gazlı bez nedeniyle ölüme soruşturma izni
ANTALYA Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 5 yıl önce olduğu açık kalp ameliyatı sırasında unutulan gazlı bez nedeniyle geçen ay yaşamını yitiren Mehmet Demirci'nin (65) ölümüyle ilgili Antalya Valiliği'nin soruşturma izni vermeme kararı, Bölge İdare Mahkemesi tarafından bozuldu. Antalya Savcılığı, hastanede görevli 5 doktor ve diğer sorumlular hakkında soruşturma başlattı.  ?Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde oturan inşaat ustası evli ve 2 çocuk babası Mehmet Demirci, Ağustos 2015'te Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde açık kalp ameliyatı oldu.
Kilimli - 19.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
Ameliyatta unutulan gazlı bez nedeniyle ölüme soruşturma izni   ANTALYA Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 5 yıl önce olduğu açık kalp ameliyatı sırasında unutulan gazlı bez nedeniyle geçen ay yaşamını yitiren Mehmet Demirci'nin (65) ölümüyle ilgili Antalya Valiliği'nin soruşturma izni vermeme kararı, Bölge İdare Mahkemesi tarafından bozuldu. Antalya Savcılığı, hastanede görevli 5 doktor ve diğer sorumlular hakkında soruşturma başlattı.  ?Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde oturan inşaat ustası evli ve 2 çocuk babası Mehmet Demirci, Ağustos 2015'te Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde açık kalp ameliyatı oldu.
Kilimli - 18.2.2020
Zonguldak'ta maden ocağında fenalaşan işçi öldü
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde, özel maden ocağında çalışırken fenalaşan işçi hayatını kaybetti.
Kilimli - 9.2.2020
27 ilde eğitime kar engeli
Zonguldak'ta ise Devrek ve Gökçebey ilçelerinde tüm okullarda, Merkez ilçe ile Kozlu'da ise taşımalı eğitime bir gün süreyle ara verildi. Ereğli, Kilimli ve Alaplı ilçelerinde taşımalı eğitim kapsamındaki, Çaycuma'da ise yarın tüm okullar tatil edildi.
Kilimli - 9.2.2020
Bartın ve Zonguldak'ta eğitime kar engeli
Zonguldak'ta da olumsuz hava koşulları nedeniyle Ereğli, Kilimli ve Alaplı ilçelerinde taşımalı eğitim kapsamındaki, Çaycuma'da ise tüm okullarda yarın eğitime ara verildi.
Kilimli - 1.2.2020
Zonguldak'ta 2 işçinin hayatını kaybettiği ocağın sahibi tutuklandı
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde, ruhsatsız işletilen ve 2 işçinin hayatını kaybettiği maden ocağının sahibi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Kilimli - 1.2.2020
Zonguldak'ta 2 madencinin öldüğü göçüğe ilişkin gözaltına alınan şüpheli tutuklandı
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde, ruhsatsız işletilen maden ocağında meydana gelen göçükle ilgili gözaltına alınan zanlı cezaevine gönderildi.
Kilimli - 1.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- Evin görüntüsü Polis ekiplerinin ve olay yeri inceleme ekiplerinin görüntüsü Yaşlı kadının cesedinin cenaze aracına konulurken görüntüsü ve detaylar HABER-KAMERA: Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, ================================= Marmaris'te 4 milyonluk kasa hırsızlığına 4 gözaltı MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde 2 ayrı villada gerçekleşen kasa hırsızlığıyla ilgili 1'i Suriye vatandaşı olmak üzere 4 kişi polis tarafından yakalandı. Zanlıların 4 milyon lirayı bulan bir hırsızlığı gerçekleştirdiği tespit edildi.  Tepe ve Siteler Mahallesi'nde 1 hafta önce 2 ayrı villada, 4 milyon lirayı bulan 2 ayrı kasa hırsızlığı gerçekleşti. Zanlılar 1 milyon lira değerinde 20 bin 600 adet özel pul koleksiyonu, 250 bin lira değerinde döviz, 50 bin dolar değerinde saat ve 2.5 milyon lirayı aşkın birtakım ziynet eşyaları çalındı. Çocuklarıyla birlikte yarıyıl tatili için şehir dışında olan 2 aile, evlerine döndüklerinde hırsızlık fark ederek, polise bildirdi. İlçe Asayiş Büro Amirliği ekipleri harekete geçerek, villalarda inceleme yaptı. Mahallelerdeki 30 ayrı güvenlik kamerası kayıtları incelendi. Ekipler, kasa hırsızlığından sabıkalı M.F. (30) ve İ.K.'yı (25) tespit etti. Bu iki zanlı, Aydın'da bir kuyumcuda ziynet eşyaları bozdururken yakalandı. Ayrıca olayla bağlantılı Suriyeli E.A. (26) ile Türk vatandaşı C.A. (26), Marmaris'te yakalanarak emniyete getirildi. Şüphelilerin sorgularında suçlarını itiraf ettiği öğrenildi. Bir depoya konulduğu öğrenilen iki kasa ise bulundu. Güvenlik kamera kayıtlarında İ.K. ve M.F.'nin villadan kasa ve eşyalarla çıktığı görüldü. Çalıntı eşyaların ele geçirildiği ve sahiplerine teslim dildiği öğrenildi. Ele geçilen ABD, Kanada, İsveç ve Avrupa'nın 10 ülkesinden 17 yılda toplanan koleksiyon pullarının değerinin 1 milyon lira olduğu öğrenildi. Zanlıların emniyetteki işlemleri sürüyor.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------- Mahkemeye çıkartılan dört şüphelinin genel görüntüsü Ele geçirilen malzemelerin genel-ayrıntılı görüntüsü Kasa hırsızlığından sabıkası bulunan M.F. ve İ.K. villadan kasa çıkartırken güvenlik kamera görüntüleri Ele geçirilen 1 milyon değerinde pul koleksiyonun iki fotoğraf Haber- Kamera: Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), ================================= Kaçak ocakta ölen işçi babasıyla aynı kaderi paylaşmış  ZONGULDAK'ın Kilimli ilçesinde, 80 gün önce mühürlenmesine rağmen kaçak olarak çalıştırılan kömür ocağında, Murat Ovaz (41) ile birlikte göçük altında kalarak hayatını kaybeden Sebahattin Kalaycıoğlu'nun (47) babası Cemil Kalaycıoğlu'nun da 20 yıl önce kaçak ocakta yaşamını yitirdiği ortaya çıktı.
Kilimli - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 22
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -İlçe merkezi -Demokrasi meydani -Hoparlörlerden uyarı anonsu -Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Kadir ÇELİK-GAZİANTEP-DHA) ============================= Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor (5) DİĞER İŞÇİNİN DE CESEDİNE ULAŞILDI Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde kaçak maden ocağında meydana gelen göçükte Sabahattin Kalaycıoğlu'nun cenazesi çıkarılırken, Murat Ovaz'ın da cesedine ulaşıldığı bildirildi.
Kilimli - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------------------------- Değirmendere virajından detay Değirmendere tabelası detay Kaza yapan otomobil detay Kazaların yaşandığı yoldan detay Kaza yapan otomobilden detay Haber- Kamera: Levent YENİGÜN/KEMER (Antalya), ============================ Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor (5) DİĞER İŞÇİNİN DE CESEDİNE ULAŞILDI Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde kaçak maden ocağında meydana gelen göçükte Sabahattin Kalaycıoğlu'nun cenazesi çıkarılırken, Murat Ovaz'ın da cesedine ulaşıldığı bildirildi.
Kilimli - 31.1.2020
Zonguldak'ta maden ocağındaki göçükte kalan 2 işçinin cesedine ulaşıldı
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde ruhsatsız işletilen maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 2 işçinin cansız bedenlerine ulaşıldı.
Kilimli - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Haber: TEKİRDAĞ, =============================== Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor(4) BİR İŞÇİNİN CESEDİ OCAKTAN ÇIKARILDI Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde kaçak maden ocağında meydana gelen göçükte bir işçinin cesedi çıkarıldı.
Kilimli - 31.1.2020
Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor(4)
BİR İŞÇİNİN CESEDİ OCAKTAN ÇIKARILDIZonguldak'ın Kilimli ilçesinde kaçak maden ocağında meydana gelen göçükte bir işçinin cesedi çıkarıldı.
Kilimli - 31.1.2020
Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor(3)
VALİ BEKTAŞ GÖÇÜĞÜN NASIL OLDUĞUNU ANLATTIZonguldak'ın Kilimli ilçesinde, 80 gün önce mühürlenmesine rağmen kaçak olarak çalıştırılan kömür ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçiler Sabahattin Kalaycıoğlu ve Murat Ovaz'ı kurtarma çalışmaları, 16 saattir devam ediyor.
Kilimli - 31.1.2020
Zonguldak'ta ruhsatsız işletilen maden ocağında göçük
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde ruhsatsız işletildiği belirtilen maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 2 kişinin kurtarılması için çalışmalar devam ediyor.
Kilimli - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
HABER: Mehmet Mucahit CEYLAN, Nurettin FİDANCAN / SİVRİCE (Elazığ), ================================ Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor(3) VALİ BEKTAŞ GÖÇÜĞÜN NASIL OLDUĞUNU ANLATTI Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde, 80 gün önce mühürlenmesine rağmen kaçak olarak çalıştırılan kömür ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçiler Sabahattin Kalaycıoğlu ve Murat Ovaz'ı kurtarma çalışmaları, 16 saattir devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kilimli Haber, Kilimli Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 6 - Kilimli haber sayfamızda Kilimli haberleri okuyabilir, Kilimli son dakika haberleri ve güncel Kilimli gelişmelerini görebilirsiniz. Zonguldak'ta tır ile okul servisi çarpıştı: 1 ölü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 13:30:51. #1.15#
title