Kilimli Haberleri

Kilimli haber, Kilimli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kilimli - 4.4.2020
Batman'da 22 bölge, yıl sonuna kadar güvenlik bölgesi ilan edildi
Sason ilçesinin 22 bölgesi, 31 Aralık 2020'ye kadar 'geçici askeri güvenlik bölgesi' ilan edildi. Sason Kaymakamlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi: "Sason ilçesi sorumluluk alanında bulunan bölücü terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirilmesi, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, mevcut huzur ve güven ortamının devam ettirilmesi, devletimizin ve milletimizin her türlü terörist tehdidi ve saldırıdan korunması maksadıyla, Karameşe- Kilimli köyleri sınırları içerisinde bulunan, Domuz Tepe, Girgol Tepe, Yamaçlı Mahallesi mevki, Kilimli köyü, Sekaç Tepe, Acı Tepe, Göderin Tepe, Ganiyabina Tepe, Bellihariyagavarik Tepe, Kuşaklı Dağı kuzey batısı, Kuşaklı Dağı kuzeyi, Haramikarakol gediği, Şayesir sırtları, Kevni Tepe, Şan Tepe, Gem Tepe, Yamaçlı Tepe, Aşağıkilimli Mahallesi güneydoğusu, Aşağıkilimli mahallesi kuzeydoğusu, Aşağıkilimli Mahallesi kuzeydoğusu, Erdemli Mahallesi güneyi, Montol Tepe güneyi 'geçici askeri güvenlik bölgesi' olarak ilan edilmiştir.
Kilimli - 3.4.2020
Batman'da 24 bölge geçici askeri güvenlik bölgesi ilan edildi
Sason Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, 24 bölgenin askeri güvenlik bölgesi ilan edildiği kaydedildi. Açıklamada, "Sason ilçesi sorumluluk alanında bulunan bölücü terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirilmesi, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, mevcut huzur ve güven ortamının devam ettirilmesi, devletimizin ve milletimizin her türlü terörist tehdidi ve saldırıdan korunması maksadıyla, Karameşe-Kilimli köyleri sınırları içerisinde bulunan Domuz Tepe, Girgol Tepe, Yamaçlı Mahallesi mevkii, Kilimli köyü, Sekaç Tepe, Acı Tepe, Göderin Tepe, Ganiyabina Tepe, Bellihariyagavarik Tepe, ayrıca Sason ve Kozluk ilçe hudutları içerisinde bulunan Aydınlık Dağı Geçici Askeri Güvenlik Bölgesi kapsamında,Kuşaklı Dağı kuzeybatısı, Kuşaklı Dağı kuzeyi, Haramikarakol gediği, Şayesir sırtları, Kevni Tepe, Şan Tepe, Gem Tepe, Yamaçlı Tepe, Aşağıkilimli Mahallesi güneydoğusu, Aşağıkilimli Mahallesi kuzeydoğusu, Aşağıkilimli Mahallesi kuzeydoğusu, Erdemli Mahallesi güneyi, Montol Tepe güneyi geçici askeri güvenlik bölgesi olarak ilan edilmiştir" denildi.
Kilimli - 23.3.2020
Gençlerin iyilik hareketi engellilerin hayatına dokundu
Belli periyotlarda evlerde temizlik yapan öğrenciler, Kilimli ilçesinde yaşayan, eşi bedensel engelli, biri zihinsel engelli iki çocuğu olan görme engelli Mustafa Kayıkçı da ziyaret ederek evini temizledi.
Kilimli - 17.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Haber -Kamera: Doğan ÇİZMECİ / TURGUTLU, ============================ Lise öğrencilerinden 18 Mart koreografisi ZONGULDAK'ın Kilimli ilçesinde, Atatürk Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin 18 Mart Çanakkale Zaferi'ne özel hazırladıkları koreografi, sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Kilimli - 17.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Kilimli ilçesine bağlı Çatalağzı beldesinde bulunan Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojisi Bölümü öğretmen ve öğrencileri, geçen Kasım ayında sıvı sabun, çamaşır suyu ve yüzey temizleyicileri üretmeye başladı.
Kilimli - 17.3.2020
Meslek lisesi öğrencileri dezenfektan mesaisinde
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde virüslere ve bakterilere karşı antibakteriyel özelliği artırılmış 2 yeni temizlik ürünü üreten meslek lisesi öğrencileri, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı önlemlere katkıda bulunuyor.
Kilimli - 11.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 21
Kaza, saat 20.00 sıralarında Konya- Beyşehir karayolu Akyokuş mevkisinde meydana geldi. Uzman Onbaşı Ali Genç (21) yönetimindeki 46 VM 298 plakalı otomobil, karşı yönden gelen Reyhan Uçar'ın (50) kullandığı 42 AFJ 888 plakalı otomobil ile çarpıştı. Kazada otomobiller hurdaya dönerken sürücü Reyhan Uçar ile diğer otomobilin sürücüsü Uzman Onbaşı Ali Genç ile araçtaki meslektaşı Uzman Onbaşı Mücahit Öktem (26) yaşamını yitirdi. Yaşamını yitiren 3 kişinin cansız bedeni olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için hastane morguna kaldırıldı.  Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. kaldırıldı.  Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  ------------------------------ Kaza yerinden detay Araçlardan detay Polisin inceleme yapması  Haber- Kamera: Mehmet IŞIK KONYA ===================================== Kamyonla çarpışan öğrenci servisinin sürücüsü öldü ZONGULDAK'ın Kilimli ilçesinde, kamyon ile kafa kafaya çarpışan öğrenci servisinin şoförü Kenan Kurban (56) hayatını kaybetti.
Kilimli - 11.3.2020
Zonguldak'ta tır ile servis aracının çarpışması sonucu 1 kişi öldü
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde, tır ile okul servisinin çarpışması sonucu bir kişi hayatını kaybetti.
Kilimli - 2.3.2020
Zonguldak'ta cinayet sanığı 12,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde geçen yıl tartıştığı kişiyi silahla öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan sanık, 12,5 yıl hapisle cezalandırıldı.
Kilimli - 26.2.2020
Afganistan'dan savaştan kaçtı sporla hayata tutundu
Afganistan'dan savaş nedeniyle kaçan ve Türkiye'de Zonguldak'a ailesiyle yerleşen 14 yaşındaki Mahdi Rezai, başarı hikayesi ile görenleri hayrete düşürüyor. Kilimli Cumhuriyet Ortaokulu'nda okuyan Mahdi Rezai, öğretmenlerinin yönlendirmesiyle atletizm ve futbol branşına yönlendirildi.
Kilimli - 19.2.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
Görüntü Dökümü ----------- Gelinliklerden detay Mehmet Kaymak'ın konuşması Marina Nasedkina'nın konuşması Alisa Ganevanın konuşması Podyumdan detay Genel ve detay Haber Kamera: Emrah KIZIL, Elif FİLİZ/ DİYARBAKIR, ============================= Evin müştemilatına 10 tonluk kaya düştü: 3 kişi canını zor kurtardı KONYA'da dağın eteğindeki bir evin müştemilatının üzerine yaklaşık 10 ton ağırlığında kaya parçası düştü. Gelini ve 2 torunun son anda kurtulduğunu belirten Mehmet Özek (65), "Gelinim, iki çocuğuyla orada yemek yapıyordu. Gürüldü sesini duyunca çocuklarını alıp hemen çıkmış ve ardından da kaya düştü. Canlarını son anda kurtardılar" dedi.  Olay, dün  saat 20.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Sille Mahallesi Baraj Caddesi'nde Mehmet Özek'e ait evi ahşap evin müştemilatında meydana geldi. Mehmet Özek'in aynı zamanda yemek pişirmek içinde kullandıkları müştemilatın üzerine belirlenemeyen nedenle dağın eteğinden yaklaşık 10 ton ağırlığında kaya parçası düştü. Müştemilat kullanılmaz hale gelirken, ev mühürlenip, sokakta ulaşıma kapatıldı. Gelini ve 2 torunun son anda kurtulduğunu belirten Mehmet Özek, "Gelinim, iki çocuğuyla orada yemek yapıyordu. Gürüldü sesini duyunca çocuklarını alıp hemen çıkmış ve ardından da kaya düştü. Canlarını son anda kurtardılar.  25 yıldır bu evde oturuyorum. Zaman zaman küçük çaplı dağın eteğinden kaya parçaları düşüyordu; ama bu kadar büyük olmamıştı." dedi.  AFAD ve belediye ekiplerinin bugün hasar tespit yapacakları öğrenilirken, ev mühürlendiği için Özek ailesinin bir yakınlarının yanında kalmaya başladığı belirtildi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  ----------------- Müştemilattan detay Kaya parçasından detay Genel ve detay Mehmet Özek röp.  Haber- Kamera: Tolga YANIK KONYA ============================= Ameliyatta unutulan gazlı bez nedeniyle ölüme soruşturma izni   ANTALYA Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 5 yıl önce olduğu açık kalp ameliyatı sırasında unutulan gazlı bez nedeniyle geçen ay yaşamını yitiren Mehmet Demirci'nin (65) ölümüyle ilgili Antalya Valiliği'nin soruşturma izni vermeme kararı, Bölge İdare Mahkemesi tarafından bozuldu. Antalya Savcılığı, hastanede görevli 5 doktor ve diğer sorumlular hakkında soruşturma başlattı.  Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde oturan inşaat ustası evli ve 2 çocuk babası Mehmet Demirci, Ağustos 2015'te Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde açık kalp ameliyatı oldu.
Kilimli - 19.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ -TEKRAR
Ameliyatta unutulan gazlı bez nedeniyle ölüme soruşturma izni   ANTALYA Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 5 yıl önce olduğu açık kalp ameliyatı sırasında unutulan gazlı bez nedeniyle geçen ay yaşamını yitiren Mehmet Demirci'nin (65) ölümüyle ilgili Antalya Valiliği'nin soruşturma izni vermeme kararı, Bölge İdare Mahkemesi tarafından bozuldu. Antalya Savcılığı, hastanede görevli 5 doktor ve diğer sorumlular hakkında soruşturma başlattı.  Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde oturan inşaat ustası evli ve 2 çocuk babası Mehmet Demirci, Ağustos 2015'te Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde açık kalp ameliyatı oldu.
Kilimli - 19.2.2020
Ameliyatta unutulan gazlı bez nedeniyle ölüme soruşturma izni
ANTALYA Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 5 yıl önce olduğu açık kalp ameliyatı sırasında unutulan gazlı bez nedeniyle geçen ay yaşamını yitiren Mehmet Demirci'nin (65) ölümüyle ilgili Antalya Valiliği'nin soruşturma izni vermeme kararı, Bölge İdare Mahkemesi tarafından bozuldu. Antalya Savcılığı, hastanede görevli 5 doktor ve diğer sorumlular hakkında soruşturma başlattı.  ?Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde oturan inşaat ustası evli ve 2 çocuk babası Mehmet Demirci, Ağustos 2015'te Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde açık kalp ameliyatı oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kilimli Haber, Kilimli Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 4 - Kilimli haber sayfamızda Kilimli haberleri okuyabilir, Kilimli son dakika haberleri ve güncel Kilimli gelişmelerini görebilirsiniz. Zonguldak'ta kumar operasyonu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 06:05:02. #1.14#
title