Kılıdaroğlu, Baykal'ı Ziyaret Etmek İçin Köln'e Hareket Etti! Karşılamada Canan Kaftancıoğlu da Bulundu

Kılıdaroğlu, Baykal'ı Ziyaret Etmek İçin Köln'e Hareket Etti! Karşılamada Canan Kaftancıoğlu da Bulundu

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Almanya'da tedavi gören Baykal'ı ziyaret etmek için Köln'e hareket etti. Kılıçdaroğlu'nu Atatürk Havaalanında partisinin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu karşıladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi programa katılmak ve Deniz Baykal''ı tedavi gördüğü rehabilitasyon merkezinde ziyaret etmek üzere Almanya'ya gitti.

CANAN KAFTANCIOĞLU DA HAZIR BULUNDU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iki gün sürecek Almanya seyahati için bugün öğlen saatlerinde Atatürk Havalimanına geldi. Ziyaretinin ilk durağı olan Köln'e hareketi öncesi Kılıçdaroğlu'nu, geçtiğimiz günlerde CHP İstanbul İl Başkanı seçilen Canan Kaftancıoğlu'nun yanı sıra bazı partililer uğurladı. Köln'de bir belgeselin galasına katılacak olan Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra Münih'e geçerek CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal''ı tedavi gördüğü rehabilitasyon merkezinde ziyaret edecek.

BAYKAL'A HASTANE ZİYARETİ

Almanya ziyareti öncesi basın mensuplarına değerlendirmede bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, "Bu akşamki Nazım Hikmet etkinliğinin yanı sıra göçün 56'ncı yılı ile ilgili bir belgeseli ilk kez izleyeceğiz. Akabinde de 4-5 saatlik uzun bir toplantı gerçekleştireceğiz. Bu seyahatin ikinci ve bizim için çok anlamlı olan yanı ise yarın önceki genel başkanımız Deniz Baykal'ın tedavi gördüğü hastanede ziyaret edeceğiz. Aldığımız bilgiler sağlığının her geçen gün daha da iyiye gittiği yönünde. Biz de gidip ziyaret edeceğiz" dedi.

BERABERİNDEKİ HEYETLE KÖLN''E HAREKET ETTİ

Kılıçdaroğlu, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte THY'nin tarifeli seferiyle ziyaretin ilk durağı olan Köln'e hareket etti.

Kaynak: İHA