Kılıçdaroğlu'nun Miting Pragramı Belli Oldu

Kılıçdaroğlu'nun Miting Pragramı Belli Oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Programı Belli Oldu.

Kılıçdaroğlu'nun Miting Pragramı Belli Oldu

Ödemiş İstasyon Meydanı'nda 26 Şubat Cumartesi günü yapılacak "Tarım Mitingi"ne katılacak olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun programı belli oldu Ödemiş İstasyon Meydanı'nda 26 Şubat Cumartesi günü yapılacak "Tarım Mitingi"ne katılacak olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun programı belli oldu.

CHP İzmir İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, 25 Şubat Cuma günü Afyon'un Sandıklı İlçesi'ndeki programını tamamlayarak akşam karayolu ile İzmir'e gelecek olan Kılıçdaroğlu, geceyi Balçova'daki Crowne Plaza'da geçirecek. Mitingin yapılacağı gün sabah saat 10.00'da kaldığı otelden parti otobüsüyle harekete geçecek olan Kılıçdaroğlu, saat 13.00'de Ödemiş İstasyon Merkezi'nde gerçekleşecek mitinge katılacak. Kılıçdaroğlu, mitingin ardından Bornova Belediyesi tarafından yaptırılan Işık Spor Tesisleri'nin açılışını yapacak. CHP Lideri aynı gün Konak Belediyesi tarafından yenilenen Sevgi Yolu'nu hizmete açacak. Kılıçdaroğlu, akşam saat 20.00'de ise Halkapınar Kapalı Spor Salonu'nda, Kars-Ardahan-Iğdır Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen "Halk Şöleni"ne katılacak.

Tarım Mitingi'ne, CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile birlikte Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin ve Alaattin Yüksel ve Süheyl Batum da katılacak. - İzmir