Kılıçdaroğlu, Gazilerle Maç Yaptı - Haberler
Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu, Gazilerle Maç Yaptı

CHA - Haberler | Politika
Kılıçdaroğlu, Gazilerle Maç Yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da içinde yer aldığı CHP'liler, gazilerin bulunduğu Karagücü Ampute Futbol Takımı ile Yenimahalle'de maç yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da içinde yer aldığı CHP'liler, gazilerin bulunduğu Karagücü Ampute Futbol Takımı ile Yenimahalle'de maç yaptı. Kılıçdaroğlu, CHP forması ile gazilere karşı kısa süreli futbol oynadı.

Yenimahalle Hasan Doğan Stadı'nda gerçekleşen maçta, Güneydoğu gazilerinden oluşan Karagücü takımına karşı Kılıçdaroğlu ve CHP'li vekiller ile diğer yöneticiler ter döktü. Maçta siyasetten çok gol atmanın zor olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, yaklaşık 10 dakika sahadan bulunduktan sonra maçı bıraktı.

CHP takımında CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin, Gençlik Kolları Başkanı İrfan İnanç Yıldız ve Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık gibi isimler yer aldı. Maçı eski FİFA kokartlı hakemlerden Selçuk Dereli yönetirken, gaziler maçı 5-2 kazanarak sahadan galibiyetle ayrıldı. Maçta sakatlanan Gürsel Tekin'e tedavisi ambülansta yapıldı.

Kılıçdaroğlu, Gazilerle Maç Yaptı

CHA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım