Kılıçdaroğlu, Adıyamanlı Akrabalarını Ziyaret Etti

Kılıçdaroğlu, Adıyamanlı Akrabalarını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Adıyaman'da halka seslendiği mitingin ardından kentte yaşayan akrabalarını ziyaret etti

Kılıçdaroğlu, Adıyamanlı Akrabalarını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Adıyaman'da halka seslendiği mitingin ardından kentte yaşayan akrabalarını ziyaret etti.

Mitingden sonra seçim otobüsü ile halkı selamlayarak Karapınar Mahallesi'nde bulunan bir düğün salonuna gelen Kılıçdaroğlu, burada akrabası olduğunu söylediği Kırişan aşireti lideri Ali Vural başkanlığındaki kalabalıkla bir araya geldi.

Düğün salonu girişinde aşiret reislerinden Ali Vural ve diğer akrabaları tarafından karşılanan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine sarılan çocuklar ve kendisini görünce heyecanlanarak gözyaşı döken bir genç kızla sohbet etti. Yakınları ile sohbet eden Kılıçdaroğlu, "Adıyaman'da bulunan akrabalarımla tanışmak için buraya geldim" dedi.

15 dakika kalabalık ile sohbet edip fotoğraf çektiren Kılıçdaroğlu, düğün salonu çıkışında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını ise yanıtsız bıraktı. Kılıçdaroğlu daha sonra özel uçak ile Osmaniye mitingine katılmak üzere kentten ayrıldı.