Kılıçarslan Haberleri

Kılıçarslan haber, Kılıçarslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kılıçarslan 12.11.2019
AGD ÜYELERİ BANGLADEŞ'TEKİ İDAM KARARLARINI PROTESTO ETTİ
Bangladeş İstanbul Başkonsolosluğunun Üsküdar Beylerbeyi'ndeki binası önünde toplanan AGD üyesi yaklaşık 300 kişi, Bangladeş Cemaati İslami Genel Sekreteri Azharul İslam'a verilen idam cezasına tepki gösterdi. Grup adına basın açıklaması yapan Üsküdar AGD Başkanı Kazım Cihat Kılıçarslan, idam kararlarının kabul edilemez olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: "Bağımsız ve tarafsız olduğu söylenemeyecek yargının verdiği idam kararları yeni hukuksuzluklara, haksızlıklara yol açmaktadır.
Kılıçarslan 11.11.2019
AGD üyeleri Bangladeş'teki idam kararlarını protesto etti
Grup adına basın açıklaması yapan Üsküdar AGD Başkanı Kazım Cihat Kılıçarslan, idam kararlarının kabul edilemez olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: "Dost ve müttefik Bangladeş'te hükumetin muhaliflere uyguladığı tutum ve baskılar kabul edilemez.
Kılıçarslan: Yeni Çorumspor: 0-2Kılıçarslan 10.11.2019
Kılıçarslan 10.11.2019
Konya'da "Edebiyat ve Musiki Buluşmaları"
Konya Büyükşehir Belediyesi ve Selçuklu Belediyesi'nin katkılarıyla TYB Konya Şubesi Kılıçarslan Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinlikte, Osmanlı edebiyatında bestelenmiş seçme eserlerin medeniyet telakkisi içinde edebi, tasavvufi ve felsefi tahlilleri yapıldı.
Kılıçarslan: Güroymak'ta Atatürk'ü anma töreniKılıçarslan 10.11.2019
Kılıçarslan: 'Dünya'daki Mars'a bilimsel geziKılıçarslan 9.11.2019
Kılıçarslan: Dünya'da ki Mars'a bilimsel geziKılıçarslan 9.11.2019
Kılıçarslan 8.11.2019
Futbol: TFF 1. Lig
Stat: 5 Ocak Fatih Terim Hakemler: Direnç Tonusluoğlu, Baran Eraslan, Bersan Duran Adana Demirspor: Emrullah Şalk, Adil Demirbağ, Traore, Vedat Bora, Orhan Taşdelen, Hakan Bilgiç, Volkan Şen (Dk. 35 Carayol), Sinan Kurt (Dk. 65 Kosecki), Stokes, Levent Ayçiçek (Dk. 51 Samed Ali Kaya), Rassoul Eskişehirspor: Ekrem Kılıçarslan, Sissoko, Mevlüt Çelik (Dk.
Kılıçarslan 7.11.2019
Aksaray'daki 9 asırlık Selçuklu kervansarayı restore ediliyor
Aksaray'da, tarihi İpek Yolu üzerinde Anadolu Selçuklu Sultanı 2. Kılıçarslan tarafından 12'nci yüzyılda yaptırıldığı bilinen Alay Han Kervansarayı'nda restorasyon çalışmaları sürüyor.
Kılıçarslan 6.11.2019
Bir şehir bunu konuşuyor; 6 kedi ayakları kopmuş halde bulundu
Bolu'da 28 Ekim tarihinden itibaren Borazanlar, Alpagut, Kılıçarslan ve Beşkavaklar mahallelerinde 6 kedi, ayakları kopmuş şekilde bulundu.
Kılıçarslan 6.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-11
Bolu'da 28 Ekim tarihinden itibaren Borazanlar, Alpagut, Kılıçarslan ve Beşkavaklar mahallelerinde 6 kedi, ayakları kopmuş şekilde bulundu.
Kılıçarslan 5.11.2019
Bolu'da bir haftada ayakları kopuk 5 kedi bulundu
BOLU'da, son 1 haftada ayakları kopuk halde 5 kedi bulundu. Daha önce 2 kedinin ayağının koptuğu olayla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığı olayın köpekler tarafından gerçekleştirildiği yönünde açıklama yapmıştı. Son olayda kediyi bulan apartman sakinleri ise ayakların kesilmiş olabileceğini düşündüklerini söyledi.  Kılıçarslan Mahallesi 103'üncü Sokakta bulunan bir apartmanda oturanlar, sabah apartmanın bahçesinde 4 ayağı da kopuk kedi ölüsü buldu.
Kılıçarslan 5.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-13
Görüntü Dökümü ------------- Kamyonda arama yapılması  -ele geçirilen eroin  Detay Haber: Tolga YANIK KONYA-DHA ========================== Bolu'da bir haftada ayakları kopuk 5 kedi bulundu   Bolu'da, son 1 haftada ayakları kopuk halde 5 kedi bulundu. Daha önce 2 kedinin ayağının koptuğu olayla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığıolayın köpekler tarafından gerçekleştirildiği yönünde açıklama yapmıştı. Son olayda kediyi bulan apartman sakinleri ise ayakların kesilmiş olabileceğini düşündüklerini söyledi.  Kılıçarslan Mahallesi 103'üncü Sokakta bulunan bir apartmanda oturanlar, sabah apartmanın bahçesinde 4 ayağı da kopuk kedi ölüsü buldu.
Kılıçarslan 5.11.2019
Aksaray'da 30 bin ağaç toprakla buluştu
Kılıçarslan Tepesi'nde düzenlenen ağaç dikim töreninde konuşan Vali Ali Mantı, ülke ve medeniyet olarak ağaca önem veren bir millet olduklarını söyledi.
Kılıçarslan 5.11.2019
Bolu'da hayvana şiddet iddiası
Alınan bilgiye göre, Kılıçarslan mahallesi, 103.
Kılıçarslan 3.11.2019
Futbol: TFF 1. Lig
Stat: Yeni Eskişehir Hakemler: Yasin Kol, Mehmet Yıldırım, Murat Altan Eskişehirspor: Ekrem Kılıçarslan, Sissoko (Dk. 69 Emre Güral), Mevlüt Çelik, Berkay Tolga Dabanlı, Sekidika (Dk. 90 Sezgin Coşkun), Milinkovic, Issah, Mehmet Feyzi Yıldırım, Furgan Polat (Dk.
Kılıçarslan: Sivas Belediyespor: 2-1Kılıçarslan 3.11.2019
Kılıçarslan 3.11.2019
Öresin Han görkemli mimarisiyle dikkati çekiyor
Anadolu Selçuklu Sultanı 2. Kılıçarslan'ın oğlu Melikşah tarafından 1188'de tarihi İpek Yolu üzerinde hem konaklama hem de ticaret yolunun güvenliğini sağlamak amacıyla inşa edilen Öresin Han, Anadolu'daki en eski Anadolu Selçuklu hanlarından biri olma özelliğini taşıyor.
Kılıçarslan: Güroymak'tan kısa kısaKılıçarslan 1.11.2019
Kılıçarslan 31.10.2019
Selçukluların Ulu Irmak üzerindeki "gerdanlıkları"
Özellikle Payitaht Konya'dan sonra Aksaray'ın ikinci payitaht hüviyetinde olduğunu belirten Doğan, şunları dile getirdi: "Şehrin içerisinden geçen Ulu Irmak üzerindeki Debbağlar, Nakkaş, Başköprü ve Kalanlar köprüleri, Anadolu Selçukluları döneminde inşa edilen adeta birer gerdanlık gibidir. Bu köprülerimizin gerek Osmanlı gerekse de cumhuriyet dönemlerinde restorasyon çalışmaları yapılmıştır." "Taş işçiliğinin en güzel örnekleri" Doğan, genel itibarıyla köprülerin Anadolu Selçuklu dönemine tarihlendiğini, özellikle şehre önemli katkılar sağlayan ve Aksaraylıların gönlünde derin iz bırakan 2. Kılıçarslan döneminde yapıldığının bilindiğini vurguladı.
Kılıçarslan 26.10.2019
Marmara Denizi'nde "Kibatos Kalesi" bulundu
Bölgedeki balıkçıların ve midyecilerin talebi üzerine bu çalışmanın başladığını dile getiren Oral şöyle devam etti: "Bize bazı şeyler söylüyorlardı. O talep üzerine, sağ olsun başkanlarımız da Kültür ve Turizm Bakanlığımıza ilettiler. Böyle bir çalışmaya başladık. Onların sayesinde su altında böyle ciddi bir yapıyı bulduk. Tabii bu Bizans İmparatorluğu'nun Haçlılar için yaptığı bir kale. Hereke Kalesi'nin karşısında olması, onun bir benzeri olduğu düşünülüyor. Kayıp olduğu düşünülen, daha önce yeri bilinmeyen Kibatos Kalesi söyleniyor ve 1096 yılında 1.Haçlı Seferi sırasında büyük önem taşımış çünkü Kılıçarslan'dan özellikle 40 Geçit dediğimiz muharebeden kaçan Haçlıların sığındığı bir yer.
Kılıçarslan: Açık hava müzesi: 'Safranbolu'Kılıçarslan 26.10.2019
Kılıçarslan 26.10.2019
Bedirhan bebeğin zıbını da Yasin Börü'nün okul forması da bu sergide
Coğrafya öğretmeni Menderes Kılıçarslan'ın Türkiye'nin teröre kurban verdiği şehitlerinin emanetlerinden oluşan sergisi, 81 il hedefiyle çıktığı yolda 40 şehre ulaştı.
Kılıçarslan: Açık hava müzesi: SafranboluKılıçarslan 26.10.2019
Kılıçarslan 24.10.2019
Trabzon'da kültür sanat
Turan Oflazoğlu'nun yazdığı, Birkan Görgün'ün yönettiği "Korkut Ata"da, Ceyhun Gen, Ogün Kılıç, Gürkan Eraslan, Elvan Saliha Karahasan, Selin Poyraz, Ercan Kılıçarslan, Murat Aşar, Ahmet Uzuner, Efecan Baştürk, Elvan Tibukoğlu, Selin Poyraz, Gülendam Rümeysa Sağlam, Songül Natır, Aykut Güner, Mahir Elvan ve Durulcan Yaman rol alıyor.
Kılıçarslan: Konya Enduro Fest 2019 YarışlarıKılıçarslan 19.10.2019
Kılıçarslan: Konya Enduro Fest 2019 YarışlarıKılıçarslan 19.10.2019
Kılıçarslan 17.10.2019
Aksaray'da köprü inşaatları
Coğlaki Mahallesinde Kılıçarslan Parkı girişine ve Somuncu Baba Mahallesine yapılan köprü inşaatlarının büyük oranda tamamlandığını belirten Dinçer, şöyle konuştu: "Laleli Mahallesindeki köprü güçlendirildi.
Kılıçarslan 17.10.2019
Pazarda silahlı kavga: 2 yaralı
KONYA'da semt pazarında balık satan Melih Toroslu (18), tartıştığı kimliği belirlenemeyen kişinin tabancayla ateş açması sonucu karnından yaralandı. Bu sırada alışveriş için pazara gelen Ayşegül Ayyıldız da (26) bacağına isabet eden kurşunla yaralandı.  Polis, kaçan şüphelinin kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.   Olay, saat 11.30 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Kılıçarslan Mahallesi'ndeki semt pazarında meydana geldi.
Kılıçarslan 17.10.2019
İnebolu Devlet Hastanesi Başhekimi Orhan'a ziyaret
Başhekim Orhan'ın makamında gerçekleşen ziyarette, Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü Süleyman Kılıçarslan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Dilek Seher Yıldırım ve Müdür Yardımcısı Erdal Tuçer de hazır bulundu.
Şu an buradasınız: Kılıçarslan Haberleri | Kılıçarslan Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Kılıçarslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kılıçarslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Çeşitli suçlardan araması olan şahıs polisin silahını almaya çalışırken vurularak yaraland
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.8.2020 05:16:13. #1.15#
title