Kıkpınar Sahil Yolu'ndaki Düzenlemeler Halk İçin - Haberler
Haberi Paylaş

Kıkpınar Sahil Yolu'ndaki Düzenlemeler Halk İçin

Bültenler - Haberler | Güncel
Kıkpınar Sahil Yolu'ndaki Düzenlemeler Halk İçin

Sapanca İlçesi Kırkpınar sahil yolundaki düzensizlikleri gidermek amacıyla yapılan çalışmalarda sona gelindi.

Sahil yolunda boydan boya bir bakım işlemini gerçekleştiren Sapanca Belediyesi ekipleri, yaya kaldırımı boyunca uzanan kesimi ahşap çitlerle donatarak, halkın hizmetine sundu.

Sahil yolu boyunca araçların gelişigüzel park etmemeleri için kaldırımlara çıkışı engelleyen kare piyonların montajını tamamlayan ekipler, cadde boyunca herhangi bir trafik sorunu yaşanmaması için önlemlerini aldı. Eski günlerde özellikle, araçların gelişigüzel park etmeleri nedeniyle ziyaretçiler için sorun çıkaran güzergâhtaki düzenlemeler, halkın sahil kesiminden denetimli olarak daha rahat yararlanabilmesi için yapıldı.

Kırkpınar Sahil yolundaki düzenlemeler için bir açıklama yapan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Sapanca Gölü'nün her kesiminde halkın göl kıyısındaki etkinliklerinde herhangi bir engel oluşmaması açısından düzenlemeler yaptıklarını belirterek, göl sahilinin düşünülebilen en geniş anlamda kamu yararı adına kullanılmasını sağlamaya yönelik hareket ettiklerini vurguladı. Göl sahilinin koruma, kullanma duyarlılığına uygun bir biçimde kullanılacağına emin olduğunu belirten Başkan Yılmazer, halkın gölden azami bir şekilde yararlanabilmesi için tüm düzenlemelerin yapıldığını ifade etti.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title