'Kidzmondo Trump İstanbul' Shopper Marketing Konferansı'nda

'Kidzmondo Trump İstanbul' Shopper Marketing Konferansı'nda

KidzMondo Trump İstanbul, Shopper Marketing Konferansı'nda pazarlama uzmanlarına, perakendecilere, reklamcılara ve araştırmacılara anlatılacak.

'Kidzmondo Trump İstanbul' Shopper Marketing Konferansı'nda

2013'un son çeyreğinde Trump Alışveriş Merkezi'nde faaliyete geçecek, İstanbul Avrupa yakasının ilk ve tek "Eğlence Öğrence Şehri" KidzMondo Trump İstanbul, Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen Shopper Marketing Konferansı'nda pazarlama uzmanlarına, perakendecilere, reklamcılara ve araştırmacılara anlatılacak.

11 Nisan 2013'te Bahçeşehir Üniversitesi'nin Beşiktaş Kampüsü'nde gerçekleştirilecek ve tüm gün sürecek olan Shopper Marketing Konferansı'nda alışveriş biliminde son gelişmeler masaya yatırılacak. Konferansta KidzMondo Trump İstanbul da perakende dünyasının temsilcilerine ilk defa anlatılacak, özel bir sunum eşliğinde özellikleri, neden Türkiye'ye getirildiği, hedefleri ve beklentileri paylaşılacak.

Alışveriş dünyasının son yıllardaki önemli gündem maddelerinden biri olan ve perakendede alışveriş dinamiklerini inceleyen Shopper Marketing Konferansı'nda, Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof.Dr. Ali Atıf Bir de "Shopper Marketing'de Entegre İletişim Planı" başlıklı konuşmasıyla yer alacak.

'KidzMondo Trump İstanbul' hakkında:

Yatırım bedeli 10 milyon Dolar olan KidzMondo Trump İstanbul, 2013'un son çeyreğinde Trump Alışveriş Merkezi'nde açılacak. Toplam 4 bin m2'lik kapalı alana sahip, Avrupa yakasının ilk ve tek "Eğlence Öğrence Şehri" KidzMondo'da çocuklar bir nevi gelecek yaşamlarının provasını yapacak.
Yaşları 2-14 arasında değişen çocuklar ve aileleri için tasarlanmış kapalı bir tema park olan KidzMondo, gerçek bir şehir ama çocuk boyutlarında… Burada her şey çocukların kontrolünde; onlar para kazanıyor, onlar inşa ediyor, onlar çalışıyor… Edutainment konseptinin İstanbul'daki ilk örneği olan KidzMondo'da çocuklar eğlenirken öğrenecek, yetişkinlerin dünyasına adım atacak.

Aynı anda 500 çocuğun güvenli bir ortamda oynayabileceği KidzMondo Trump İstanbul'da 250 kişilik eğitimli uzman kadro görev alacak.

İtfaiye istasyonu, banka, polis merkezi, saat kulesi, havaalanı, hastane, süpermarket, berber dükkanı, güzellik salonu, benzin istasyonu, tamirhane, pizza dükkanı, hamburger dükkanı, pastane, radyo istasyonu, TV istasyonu, gazete, inşaat sahası, ev boyama, hastane, dişçi, eczane, sürücü eğitim alanı, su fabrikası, süt fabrikası, meyve suyu fabrikası, çikolata fabrikası, şişe fabrikası, doğum günü odası, üniversite, oyunculuk akademisi, resim ve el sanatları atölyesi, moda show ve benzeri temalarla kurulacak olan KidzMondo Trump İstanbul' da 40 marka ile işbirliği yapılması hedefleniyor.