KİBARİYE HABERLERİ

Kibariye haber, Kibariye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kibariye - 05.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Görüntü Dökümü ----------- Hastane önünden detaylar Hasta yakınlarının beklemesi Morg önünden detaylar Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Serkan BİNGÖL/KARLIOVA (Bingöl), ========================== Dövülerek öldürülen Ramazan'ın anne ve babası konuştu Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde, bir eğlence mekanında dövülerek öldürülen Ramazan Öksüz'ün (31) annesi Kibariye ve babası Halil İbrahim Öksüz, adalet istediklerini söyledi.
Kibariye - 30.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-14
Görüntü Dökümü ----------------------- Yangın  görüntüleri Serkan KILINÇ/ÇAYKARA (Trabzon),   ==================================================== Bozcaada'daki dayaktan ölümle ilgili 11 kişi sorgulanıyor (EK) TOPRAĞA VERİLDİ Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde, eğlence mekanı çıkışı dövülerek, öldürülen Ramazan Öksüz'ün cenazesi, Bursa Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapıldıktan sonra saat 01.00'de feribot ile Bozcaada'ya getirildi. Öksüz'ün cenazesi, bu sabah hastane morgundan alınıp, Cumhuriyet Mahallesi Lale Sokak'taki babaevinin önüne getirildi. Anne Kibariye Öksüz ve baba Halil İbrahim Öksüz ile kız kardeş Jale Öksüz Aydın, tabuta sarılarak, uzun süre gözyaşı döktü.
Kibariye - 30.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-13
Bozcaada'daki dayaktan ölümle ilgili 11 kişi sorgulanıyor (EK) TOPRAĞA VERİLDİ Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde, eğlence mekanı çıkışı dövülerek, öldürülen Ramazan Öksüz'ün cenazesi, Bursa Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapıldıktan sonra saat 01.00'de feribot ile Bozcaada'ya getirildi. Öksüz'ün cenazesi, bu sabah hastane morgundan alınıp, Cumhuriyet Mahallesi Lale Sokak'taki babaevinin önüne getirildi. Anne Kibariye Öksüz ve baba Halil İbrahim Öksüz ile kız kardeş Jale Öksüz Aydın, tabuta sarılarak, uzun süre gözyaşı döktü.
Kibariye - 25.04.2019
Mesir Festivali'nde Kibariye Coşkusu
MANİSA'da bu yıl 479'uncususu düzenlenen Uluslararası Manisa Mesir Festivali'nde şarkıcı Kibariye sahne aldı.
Kibariye - 23.04.2019
Uluslararası Manisa Mesir Festivali Başladı
HAZIRLIKLAR VE FESTİVAL PROGRAMI 28 Nisan Pazar günü Sultan Camii kubbe ve minarelerinden, evlerin balkonlarından olmak üzere 45 noktada saçılacak olan 6 ton mesir macunu, Manisa'yı Mesir'i Tanıtma ve Turizm Derneği tarafından hazırlanıp, paketlendi ve koruma altına alındı. Manisa Büyükşehir Belediyesi ise şehrin işlek noktalarını ve mesirin saçılacağı Sultan Camii çevresini Türk Bayrağı ve festivalin bayraklarıyla donattı. Festival kapsamında bando ve dans gösterileri, sokak konserleri ile renklenecek olan 24 Nisan Çarşamba günü, fantezi müziğin sevilen sesi Kibariye saat 21.
Kibariye - 29.03.2019
Kibariye Seçim Çalışmaları İçin Tekirdağ'da Konser Verdi
Kibariye seçim çalışmaları için Tekirdağ'da konser verdiTEKİRDAĞ – Ünlü şarkıcı Kibariye, Tekirdağ'da konser verdi.
Kibariye - 13.02.2019
Türk Halk Müziğinin Zarif Sanatçısı Nuray Hafiftaş
Küçük yaşlardan beri ilgi duyduğu halk müziğindeki tavrını geliştiren ve bağlama eğitimi alan Hafiftaş, bestelerinin bazılarını kendi albümlerinde seslendirirken, bazılarını ise aralarında Kibariye, İzzet Yıldızhan ve Yunus Bülbül'ün bulunduğu birçok ünlü isim yorumladı.
Kibariye - 19.12.2018
Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Sahiplerini Buldu
Muhterem Nur, Selçuk Ural, Hakan Peker, Aşkın Tuna, Turgay Kıran ve Brilliant Dadshova'ya da 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' verilen gecede, şu isimler ödüllendirildi:   Yılın En İyi Otel Yöneticisi- Müberra Eresin Yılın En İyi Uluslararası İş Kadını -Sevgi Eren Yılın En İyi Yöneticisi -Cüneyt Ali Turgut Yılın En İyi Oteli - Eresın Hotels Topkapı Yılın En İyi İş Kadını -Gülnare Hüseynova Yılın Kadın Girişimcisi- Ebru Çakmaz Yılın Erkek Girişimcisi -İbrahim Yılmaz Yılın En İyi Turizm Yatırımcısı - Azka Hotel -  Bülent Kaya Yılın En İyi Tekstil Firması -  İşrak Marka - Nuray & Tarık Sadıkoğlu Yılın En İyi Kozmetik Firması- Rehoc Kozmetik Yılın En İyi Blogeri – Şafak Kural Yılın En İyi Albümü-Ebru Yaşar Yılın En İyi Arabesk Kadın Sanatçısı-Kibariye Yılın En İyi Arabesk Erkek Sanatçısı -Serkan Kaya Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı-Tuğba Yurt Yılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı -Emre Kaya Yılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı -Roza Zergerli Yılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı- Ayaz Gasimov Yılın En İyi Ses Sanatçısı-Koray Avcı Yılın En İyi Tv Programm Sunucusu – Seren Serengil Yılın En İyi Yapımcısı Kemal Aslan Yılın En İyi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Estetium Life - Uzmn.
Kibariye - 19.12.2018
Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Sahiplerini Buldu
Muhterem Nur, Selçuk Ural, Hakan Peker, Aşkın Tuna, Turgay Kıran ve Brilliant Dadshova'ya da 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' verilen gecede, şu isimler ödüllendirildi: Yılın En İyi Otel Yöneticisi- Müberra Eresin Yılın En İyi Uluslararası İş Kadını -Sevgi Eren Yılın En İyi Yöneticisi -Cüneyt Ali Turgut Yılın En İyi Oteli - Eresın Hotels Topkapı Yılın En İyi İş Kadını -Gülnare Hüseynova Yılın Kadın Girişimcisi- Ebru Çakmaz Yılın Erkek Girişimcisi -İbrahim Yılmaz Yılın En İyi Turizm Yatırımcısı - Azka Hotel -  Bülent Kaya Yılın En İyi Tekstil Firması -  İşrak Marka - Nuray & Tarık Sadıkoğlu Yılın En İyi Kozmetik Firması- Rehoc Kozmetik Yılın En İyi Blogeri – Şafak Kural Yılın En İyi Albümü-Ebru Yaşar Yılın En İyi Arabesk Kadın Sanatçısı-Kibariye Yılın En İyi Arabesk Erkek Sanatçısı -Serkan Kaya Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı-Tuğba Yurt Yılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı -Emre Kaya Yılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı -Roza Zergerli Yılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı- Ayaz Gasimov Yılın En İyi Ses Sanatçısı-Koray Avcı Yılın En İyi Tv Programm Sunucusu – Seren Serengil Yılın En İyi Yapımcısı Kemal Aslan Yılın En İyi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Estetium Life - Uzmn.
Kibariye - 13.09.2018
28. Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali
Şarkıcı Kibariye, 28. Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali kapsamında konser verdi.
Kibariye - 28.08.2018
Mfö, 30 Ağustos'ta Kocaeli Fuarı'nda
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaeli Fuarı 52. Yaz Etkinlikleri kapsamında yaz boyunca süren konserlerin finali 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda MFÖ konseriyle yapılacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz konserleri Sekaparkta devam edecek. 02 Eylül Pazar Kibariye konseriyle başlayacak Sekapark Yaz Konserleri, 08 Eylül Cumartesi Züleyha Ortak Enbe Orkestrası; 14 Eylül Cuma Serdar Ortaç konseri ile sürecek.
Kibariye - 28.08.2018
Kocaeli'nde "MFÖ" Rüzgarı Esecek
Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaeli Fuarı 52. Yaz Etkinlikleri kapsamında yaz boyunca süren konserlerin finali 30 Ağustos Zafer Bayramında MFÖ konseriyle yapılacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz konserleri Sekaparkta devam edecek. 02 Eylül Pazar Kibariye konseriyle başlayacak Sekapark Yaz Konserleri, 08 Eylül Cumartesi Züleyha Ortak Enbe Orkestrası; 14 Eylül Cuma Serdar Ortaç konseri ile sürecek.
Kibariye - 18.08.2018
28. Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali'ne Doğru
Hem ülkemizde hem de dünyada kadın olarak, günün koşullarında önemli aşamalar kaydetmiş ve hizmetlerde bulunmuş kişilerin heykelleri olacak. Genellikle söyleşi ve diğer konuklar açısından baktığımızda kadın davetlilerimizin daha çok olduğunu göreceğiz. Pozitif ayrımcılık yaparak kadınımıza verdiğimiz önemi vurgulamak için ana tema olarak 'Kadın'ı aldık." Festivalle ilgili yoğun bir hazırlık çalışması yaptıklarını anlatan Kesimoğlu, etkinlikte Kibariye ve Funda Arar gibi sanatçıların da konser vereceğini aktardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kibariye Haberleri | Kibariye Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Kibariye haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kibariye kimdir, hayatı ve biyografisi. Kibariye'nin eşi hakkında bomba iddia: Başka bir kadınla imam nikahı kıydı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 11:16:18. #1.14#

title