Kezman: 'Hızlı Oynayarak Sonuca Gittik'

Kezman: 'Hızlı Oynayarak Sonuca Gittik'

Vestel Manisaspor Karşısında 2 Gol Atan Fenerbahçeli Futbolcu Kezman, Hızlı Futbolla Sonuca Gittiklerini Söyledi.

Kezman: 'Hızlı Oynayarak Sonuca Gittik'

Vestel Manisaspor karşısında 2 gol atan Fenerbahçeli futbolcu Kezman, hızlı futbolla sonuca gittiklerini söyledi.

Sarı-lacivertli futbolcu, Şampiyonlar Ligi'nde hangi takımla eşleşmek istediği ile ilgili, ''Ben, Schalke 04'ü tercih ederim. Tam olarak dişimize göre bir rakip. Ancak Fenerbahçe'nin bu saatten sonra bütün takımlarla mücadele edecek şansı ve gücü var. Rakibimizi burada kötü gününde yakalarsak 3-0 veya 4-0'lık bir skor yapabilirsek tur için önemli avantaj sağlarız'' diye yanıtladı.

Kezman, Fenerbahçe için elinden geldiğince çalıştığını vurgulayarak, şunları söyledi:

''Sakatlık vardı. Dizimden operasyon geçirdim. Ondan sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Fiziksel açıdan kendimi daha güvende hissetmeye başladım. Antrenörümüz Santana'ya da teşekkür ediyorum. Yaz kampında ve devre arasında yaptırdığı antrenmanlarla bizi ağlatacak duruma getirdi. Onun semeresini alıyoruz. Takım içindeki Brezilyalıların muhteşem teknikleri ve hızlı pas yapmaları iyi oynamamızı sağlıyor. Hızlı ve milimetrik pas veren Alex var. Ben de kendimi bu sistemde hızlı hissediyorum.''

Son haftalarda ortaya koyduğu performansla adından söz ettiren Uğur ise Vestel Manisaspor karşısında, Sevilla maçının ardından ''Rehavete girerler'' yorumlarına karşılık, daha iyi motivasyon sağladıklarını söyledi.

Uğur, medyada kendisiyle ilgili çıkan transfer haberler konusunda ise şunları söyledi:

''Fenerbahçe'de çok mutluyum. Bana gelen direkt bir teklif yok. Bir teklif olsa da önce kulübümüz ve başkanımızla görüşürler. Fenerbahçe formasıyla, bir Türk takımıyla Avrupa'da başarılar elde etmek bana daha büyük bir mutluluk veriyor.''

Fenerbahçeli futbolcu Deivid ise iyi mücadele ettikleri bir maçta erken buldukları bir golün ardından sonuca gittiklerini söyledi.