Kevin Costner: Bağdat'da Bulunmak İsterdim'

Kevin Costner: Bağdat'da Bulunmak İsterdim'

Hollywood yıldızı Kevin Costner, Dünyanın her tarafına gitme imkanı bulduğunu ancak Bağdat'a gidemediğini belirten Costner, 'Bağdat'ın merkezinde bulunmak isterdim.' diye konuştu.

Kevin Costner: Bağdat'da Bulunmak İsterdim'

Hollywood yıldızı Kevin Costner, savaşın ve terörün insanların hırsı nedeniyle çıktığını belirterek bunu oğluna anlatamadığını söyledi. Dünyanın her tarafına gitme imkanı bulduğunu ancak Bağdat'a gidemediğini belirten Costner, "Bağdat'ın merkezinde bulunmak isterdim." diye konuştu.

Konser vermek üzere geldiği İstanbul'da organizatör Ahmet San ile birlikte Les Ottoman Hotel'de basın toplantısı düzenleyen Oscarlı oyuncu Costner, Türkiye hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. Daha önce Türkiye hakkında kulaktan dolma bilgilere sahip olduğunu belirten Costner, Türkiye'ye gelince şaşırdığını söyledi. İnsanların kendisini tanıdığını, saygı ve sevgi gösterdiğini anlatan ünlü oyuncu, "Burada farklı bir yönümle karşınıza çıkacağım. Bugüne kadar filmlerimle kurduğum ilişkiyi müzikle kuracağım. Türklerin müziğime vereceği tepkiyi merak ediyorum. Ama kalbimden gelen eserleri seslendireceğim. Ben de herkes gibi bir insan olduğum, aynı şeyi düşündüğüm ve hissettiğim için şarkılarımın sözlerinin size de hitap edeceğine inanıyorum." diye konuştu.