Kerimcan, "Seni İzlemeye Senin Gibi Toplar Gelir" Diyen Takipçisini Yerden Yere Vurdu

Kerimcan, "Seni İzlemeye Senin Gibi Toplar Gelir" Diyen Takipçisini Yerden Yere Vurdu

Kerimcan, konser biletlerinin tükenmesiyle ilgili paylaşım yaptı. Bir takipçisi "Seni izlemeye senin gibi toplar gelir." deyince Kerimcan "Yolda görsen üzerime atlarsın." diye cevap verdi.

Sahne şovları ile herkesi kendisine hayran bırakan DJ ve internet fenomeni Kerimcan Durmaz, kendisine yapılan çirkin yorumu affetmedi.

"YOLDA GÖRSEN ÜZERİME ATLARSIN"

Vereceği konserin biletlerinin tükenmesiyle ilgili bir paylaşımda bulunan Kerimcan Durmaz'a bir takipçisi "Seni izlemeye senin gibi toplar gelir." dedi. Kerimcan da "Yolda görsen üzerime atlarsın." diyerek cevap verdi.

İşte o yorumlar:

YORUMLAR (170)

 • ABBAS BOSTAN:
  beni cinsiyeti ilgiendirmiyor. bunlara sanatcı demeleri ilgilendiriyor. kim bu çocuk ne iş yapar tiyatrocumu oyuncu mu yoksa.................... toplumsal yozlaşmanın bir örneğimi
 • EYLUL:
  adamın cinsiyet seçimi sizi neden bu kadar geriyo anlamış değilim. eleştiriye gelemiyosunuz ama eleştirmeye bayılıyosunuz. asıl siz utanmadan yorum yapabiliyosunuz bide. sizsiniz bütün cinsiyetlerin yüz karası. ekmek parasını siz vermiyosanız o çenenizi de kapatıcaksınız
 • BU MU HABER?:
  Helal olsun be kıza. Şak diye koymuş lafı , utanmadan bide kıza klavye delikanlısı yazmış , sen klavyede bile delikanlı olamıyosunya , erkeklerin yüz karası!
 • BLABLA:
  Kim dediysem ağzına sağlık top görgüsüz özenti kıro senin kim üstüne çatlar ben yolda görsem ancak kahkaha atarim
 • ADANALI:
  haberler sitesini kınıyorum ahlaksızların haberlerini matah bir şeymiş gibi vermeyin. . .
 • BİRİ:
  bodrumda gittim kerimcan konserine hep kız erkek çıftler vardı bizde 3 kız gittik toplarda vardı
 • YASİN ÖZCAN:
  ALLAHIN laneti azgınların üzerine olsun. . sapıklıkta isyan eden kavimlerden ne farkımız kaldıki. rabbimiz bizi affet böyle kulların da var ıslah eyle degilse kahru perişan eyleki helak olanlardan olmayalım.
 • YAZIK:
  Allah ülkemizdeki insanlara akıl fikir erdem nasip etsin. Bu adama laf edinceye kadar her gün internetten videolarını açanlar gündeme getirenler düşünsün. Nolucak ki diyenler de yarın öbürgün çocuğu böyle olsun bunu örnek alsın o zaman düşünsün..
 • YALNIZKURT:
  Ona Topluk Demenmez Yeni Jenarasyona Uymak Denir KeramCan''Da Ona Uyuyor. . . Ahlak Kültür Örf Hepsi Arka Plan Kulak Arkası Amac Cıkar Para Ve Şöhret Özgürlük Altında Hertürlü Soytarılık Bedava. . . Neyse
Tüm 170 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.