Kerimcan Durmaz Silahlı Saldırıya mı Uğradı? Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kerimcan Durmaz Silahlı Saldırıya mı Uğradı? Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kerimcan Durmaz silahlı saldırıya mı uğradı? Kerimcan Durmaz kimdir? Kerimcan Durmaz kaç yaşında? Kerimcan Durmaz nerelidir? İşte Kerimcan Durmaz ile ilgili tüm bilgiler...

Kerimcan Durmaz Silahlı Saldırıya mı Uğradı? Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kerimcan Durmaz silahlı saldırıya mı uğradı? 30 Kasım'da Samsun Hayal Kahvesi'nde sahne alan Kerimcan Durmaz'ın silahlı saldırıya uğradığı iddiası sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın dün akşam Samsun'da sahne aldığı mekanda olay çıktığı ve Durmaz'ın da yaralandığı iddia ediliyor. 30 Kasım'da Samsun Hayal Kahvesi'nde sahne alan Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı sırada mekanda arbede çıktığı ve Kerimcan Durmaz'ın silahlı saldırıya uğradığı iddiaları sosyal medyayı karıştırdı. Hafif yaralandığı iddia edilen Durmaz, Twitter'ın bugünkü en çok konuşulan gündemine girdi. Ekşisözlük'te de Kerimcan Durmaz'a saldırı başlığı açıldı.

KERİMCAN DURMAZ KİMDİR?

İlk olarak Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, sosyal medya paylaşımları ve ünlülerle olan yakın ilişkisiyle sık sık gündeme geliyor. Peki kısa sürede binlerce kişi tarafından sevilen, paylaşımları rekor kıran Kerimcan Durmaz kimdir? Sıra dışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, 1994 yılında Balıkesir Erdek'te doğdu. Verdiği bir röportajda geleneksel bir aile büyüdüğü ve üç kardeş oldukları bilgisini veren sosyal medya fenomeni DJ'lik yapıyor ancak en büyük hayali tasarımcı olmak.