Kerim Mete Haberleri

Kerim Mete haber, Kerim Mete son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kerim Mete 14.4.2020
Kocaeli tarım ve hayvancılıkta hız kesmiyor
İl Tarım ve Orman Müdürü Kerim Mete, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle teyakkuz halinde olduklarını belirterek, sürdürülebilir üretim ve sağlıklı gıdanın vatandaşlara ulaştırılmasının devamı için birçok önlem aldıklarını söyledi.
Kerim Mete 18.2.2020
Kocaeli tıbbi ve aromatik bitki üreticiliğinde de söz sahibi olacak
"Kandıra ekonomisine 5 yılda 28 milyon lira katkı sağlanacak" Büyükakın, mayıs ayında sözleşmeleri imzalayacaklarına ve fide dikimlerini gerçekleştireceklerine işaret ederek, şöyle dedi: "Çiftçilerimize fideleri biz vereceğiz. Fide alımlarıyla ilgili süreci başlattık. Bitki maksimum kapasiteye 5 yılda ulaşılabiliyor. Tarlaların sürülmesi için gereken araçların alımında da çiftçilerimize destek olacağız. Biz başka bir hedef daha koyduk kendimize. Burada tıbbi aromatik bitkiler konusunda bir borsa kuracağız. Kocaeli, tıbbi aromatik bitkiler borsasının üssü olsun istiyoruz. Bunu İnşallah Kocaeli Ticaret Odasıyla birlikte yapacağız. Biz çiftçiye alma garantisiyle ürün ektireceğiz. Satışı Kocaeli Ticaret Odası ile birlikte organize edeceğiz. Kandıra ekonomisine 5 yılda 28 milyon lira katkı sağlanacak." Toplantıya, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney, İl Tarım Müdürü Kerim Mete, Büyükşehir Belediyesi İzmit Koordinatörü Abdullah Köktürk de katıldı.
Kerim Mete 6.11.2019
Atama kararları Resmi Gazete'de
Tarım ve Orman Bakanlığınca Aksaray İl Tarım ve Orman Müdürü Bestami Zabun, Batman İl Tarım ve Orman Müdürü Nurettin Kıyas, Konya İl Tarım ve Orman Müdürü Seyfettin Baydar ile Sinop İl Tarım ve Orman Müdürü Erol Saraçoğulları görevlerinden alınırken, Tokat İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Orhan Şahin, Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne İbrahim Acar, Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Mustafa Şahin, Kocaeli İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne ise Kerim Mete geldi.
Şu an buradasınız: Kerim Mete Haberleri | Kerim Mete Kimdir - Haberler - Kerim Mete haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kerim Mete kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 3 bakanlıktaki kritik görevlere yeni isimler getirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.8.2020 16:21:14. #1.15#
title