KEREM ALIŞIK HABERLERİ

Kerem Alışık haber, Kerem Alışık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kerem Alışık - 14.5.2016
Attila İlhan Edebiyat Ödülleriyle Anılacak
Onursal Başkanlığını Doğan Hızlan'ın üstleneceği yarışmada, roman seçici kurulunda Mehmet Eroğlu'nun başkanlığında Asuman Kafaoğlu Büke, İnci Enginün, Ülkü Karaosmanoğlu ve aile adına Ali Cem İlhan görev yapacak. Şiir seçici kurulu ise Metin Celal başkanlığında, Cahit Koytak, Haydar Ergülen, Hüseyin Yurttaş ve aile adına Kerem Alışık'tan oluşacak.
Kerem Alışık - 3.5.2016
21. Sadri Alışık Tiyatro Ve Sinema Ödülleri Sahiplerini Buldu
GECEDEN NOTLAR… ZAFER CEM YILMAZ'IN OLDU… Sinema Komedi Dalında En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazanan Cem Yılmaz, kendisi çekimde olan yakın arkadaşı Zafer Algöz'ün ödülünü de ikinci kez sahneye çıkarak aldı… Esprili cümleleriyle dikkat çeken ve salonu kahkahalara boğan Cem Yılmaz hem kendi ödülü, hem de Zafer Algöz'ün ödülünü almak için sahneye çıktığında, "İftarlık Gazoz" filmini yaratırken, o perdeye layık olmaya çalışan biri olarak beni böyle bir rolle buluşturan yönetmenim Yüksel Aksu'ya ve Muğla halkına katkılarından dolayı teşekkür ederim. Bir sinema ve tiyatro aşığı olarak burada bulunmak bir ödül zaten… Bu yıl 21.si düzenlenen ödül töreninde bir çok kere aday oldum ve ödül aldım bu süre içinde bir çok şey değişti ama bugün yine gördüm ki Kerem Alışık hiç değişmiyor" dedi.
Kerem Alışık - 18.4.2016
15. Sevgi Gönül Kültür Merkezi Tiyatro Günleri Başlıyor
20 Nisan Çarşamba günü saat 17.30'da Sabancı Üniversitesi'nin 'Mutfak Söyleşileri' isimli oyununun yanı sıra aynı gün saat 20.00'de başrollerini Kerem Alışık, Cansel Elçin ve Deniz Uğur'un paylaştığı, Yılmaz Gruda ve Engin Gürman gibi usta oyuncuların da rol aldığı Frankenstein adlı oyun sahnelenecek.
Kerem Alışık - 16.4.2016
21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri" Adayları Açıklandı
Sadri Alışık'ın oğlu Kerem Alışık ise "Ödüle aday olmanın da en az ödül almak kadar önemli, verilen emeğin ve çabanın iltifatlandırılarak dikkatlerden kaçmadığının gösterilmesi biz oyuncular için çok kıymetli.
Kerem Alışık - 5.4.2016
Sadri Alışık, Mezarı Başında Anıldı
Sanatçının oğlu oyuncu Kerem Alışık, burada yaptığı açıklamada, "Bugün 21'inci yıl.
Kerem Alışık - 5.4.2016
Gündem / 5 Nisan 2016
(İstanbul/19.30) (Fotoğraflı – Görüntülü) 3- Sadri Alışık, doğumunun 91. yılında mezarı başında, oğlu Kerem Alışık ve sanatçı dostları tarafından anılacak.
Kerem Alışık - 4.4.2016
Gündem Özeti / 5 Nisan 2016
(İstanbul/10.00) 2- Sadri Alışık, doğumunun 91. yılında mezarı başında, oğlu Kerem Alışık ve sanatçı dostları tarafından anılacak.
Kerem Alışık - 4.4.2016
Sadri Alışık Doğum Gününde Anılacak
Anma törenine, sanatçının oğlu, oyuncu Kerem Alışık, torunu Sadri Alışık, sanatçı dostları, sevenleri ve klasik araçlarıyla İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği (İKOD) üyeleri katılacak.
Kerem Alışık - 22.3.2016
Tiyatronun Yıldızları Çankaya'da Ödüllendirildi
Başkanlığını Gülşen Karakadıoğlu'nun yaptığı ve Akif Yeşilkaya, Basri Albayrak, Deniz Bozer, Filiz Elmas, Mehmet Atay ile Mehmet Ege'den oluşan Seçici Kurul Üyeleri tarafından seçilen sanatçılara ödüllerin verildiği gecede Onur Ödülü Sadri Alışık'ın oğlu Kerem Alışık'a takdim edildi.
Kerem Alışık - 22.3.2016
6. Sadri Alışık Anadolu Tiyatro Oyuncu Ödülleri" Sahiplerini Buldu
KEREM ALIŞIK: "SİLAHLAR SUSSUN, SANAT SUSMASIN" Törende bir konuşma yapan ve zor günlerden geçildiğini belirten Kerem Alışık, sanatla nefes alanların sanata sarılması gerektiğini belirtti.
Kerem Alışık - 17.3.2016
18 Mart Şehitler Günü
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunduğu törende, ilk olarak şehit ailelerinin törene davet edilmelerini anlatan kısa film sunuldu. Daha sonra TSK Foto Film Merkezi Komutanlığınca hazırlanan ve sanatçı Kerem Alışık'ın seslendirdiği "Çanakkale Muharebelerinde İstanbul Lisesi Öğrencilerinin Şehadeti" konulu kısa film izlendi.
Kerem Alışık - 10.3.2016
Frankenstein'ı 2,5 Ayda 10 Bin Sanatsever İzledi
Zorlu PSM'de sanatseverlerle buluşan oyunun başrol oyuncusu Kerem Alışık, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çolpan İlhan, Sadri Alışık Tiyatrosunun bu yıl 20.
Kerem Alışık - 1.3.2016
"Frankensteın" Ankara'yı Ayağa Kaldırdı
Kerem Alışık, "Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu olarak 20. Yılımızda "Frankenstein" ile buluştuğumuz Ankara seyircisi bizi duygulandırdı.
Kerem Alışık - 26.2.2016
"Frankenstein" İçin Geri Sayım
Başrollerinde Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Kerem Alışık'ın rol aldığı "Frankenstein" 27 ve 28 Şubat günü Ankara Şinasi Sahnesi'nde tiyatro severlerle buluşacak.
Kerem Alışık - 4.2.2016
Cansel Elçin, Deniz Uğur Ve Kerem Alışık Bir İlk'e İmza Attı
Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu'nun 20. Yılında büyük bir prodüksiyonla, Türkiye'de ilk kez sahneleyeceği "Frankenstein" oyun kapalı gişe oynamaya devam ediyor.
Kerem Alışık - 19.1.2016
Frankensteın "KAR"A Rağmen Seyircisinden Fire Vermedi
Dün akşam Caddebostan Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyunda sanatseverler yoğun kar yağışına rağmen salonu doldururdu ve Frankenstein ekibini ayakta alkışladı. Her Cumartesi Zorlu PSM de sahnelenen oyun ilk kez Anadolu yakasındaki izleyicisiyle buluşurken, Kerem Alışık, "Kar bizi korkuttu ama tiyatro izleyicisi her zamanki gibi bizi yalnız bırakmadı.
Kerem Alışık - 11.1.2016
Frankensteın'a Ünlüler Dünyasından İlgi Devam Ediyor
Başrollerini Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Kerem Alışık'ın paylaştığı "Frankenstein" tiyatro severlerin beğenisini toplamaya devam ediyor.
Kerem Alışık - 12.12.2015
Kerem Alışık'tan Açıklama
12 Aralık Cumartesi Bugün Gazetesi'nde yayınlanan "Songül Öden'e ikinci şiddet vakası; Ünlü çiftten "şiddetli" ayrılık" başlıklı haber ile ilgili "zorunlu" açıklama;
Kerem Alışık - 8.12.2015
Attila İlhan 90 Yaşında"
Attila İlhan'ın yeğeni, oyuncu Kerem Alışık da etkinliğin ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada, İlhan için, "sadece kendi olan ama kendine ait olmayan çok büyük bir insan" tanımlamasını yaparak, şunları kaydetti: "Attila İlhan hep bizimle.
Kerem Alışık - 4.12.2015
Attila İlhan, Kadıköy'de Anılacak
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, 12 Ekim'de yapılması planlanan ancak Ankara'da terör saldırısı nedeniyle ertelenen etkinlik, 7 Aralık'ta Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.  Ahmet Salcan, Ataol Behramoğlu, Biket İlhan, Erol Manisalı, Ezgi Öksüzbakan, Haydar Ergülen, Nedret Çatay, Solmaz İlhan, Yakup Çelik'in konuşmacı olarak yer alacağı gecede, Ahmet Mümtaz Taylan, Deniz Uğur, Kerem Alışık, Levent Ülgen ve Songül Öden, İlhan'ın şiirlerini okuyacak.
Kerem Alışık - 6.11.2015
"Frankensteın" Türkiye'de İlk Kez Tiyatro Sahnesi'nde
Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu 20. Yılında büyük bir prodüksiyonla, Türkiye'de ilk kez sahnelenecek "Frankenstein" ile tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Kerem Alışık - 10.10.2015
Attilâ İlhan 90. Yaşında!
Ahmet Mümtaz Taylan, Deniz Uğur, Kerem Alışık ve Levent Ülgen'in şiir dinletilerine sahne olacak gece, ünlü müzisyen Vedat Sakman'ın dinletisiyle sona erecek.
Kerem Alışık - 9.10.2015
Attilâ İlhan Kadıköy'de Anılacak
12 Ekim Pazartesi gecesi saat 20:00'de Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek geceye Ahmet Salcan, Ataol Behramoğlu, Biket İlhan, Doğan Hızlan, Erol Manisalı, Ezgi Özküzbakan, Haydar Ergülen, Nedret Çatay, Solmaz İlhan, Yakup Çelik'in konuşmacı olarak katılacak. Ahmet Mümtaz Taylan, Deniz Uğur, Kerem Alışık ve Levent Ülgen'in İlhan'ın unutulmaz şiirlerini okuyacağı gecede Vedat Sakman da İlhan'ın şiirlerinden bestelenen şarkıları seslendirecek.
Kerem Alışık - 1.9.2015
Gişe Rekortmeni Oyun Açıkhava Da
ÇOLPAN İLHAN'SIZ 20.YIL Kerem Alışık 20.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kerem Alışık Haberleri | Kerem Alışık Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Kerem Alışık haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kerem Alışık kimdir, hayatı ve biyografisi. Çadırkent Korosundan 15 Temmuz Şehitleri Anısına Konser.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 14:39:41. #1.14#
title