KEREM ALIŞIK HABERLERİ

Kerem Alışık haber, Kerem Alışık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kerem Alışık - 4.1.2017
Özcan Deniz engelli köpekle poz verdi
Pamir Pekin ise "doğanın her bir parçasını sevmeliyiz" diyerek takvime destek oldu. Takvimde Özcan Deniz, Ömür Gedik ve Pamir Tekin'in dışında Ajda Pekkan, Buray, Kerem Alışık, Burcu Biricik, Onur Büyüktopçu, Cansel Elçin, Hande Erçel, Oğuzhan Koç, Bahar Öztan ve radyocular yer alıyor.
Kerem Alışık - 17.12.2016
Ajda Pekkan'dan erken yeni yıl mesajı
Ünlüler HAÇİKO için hayvanlarla poz verdi Ömür Gedik'in kurucusu ve başkanı olduğu HAÇİKO Derneği'nin sokak hayvanları yararına hazırladığı 2017 yılı masa takvimi satışa çıktı. Ferro Motors Ve Efe Logistics Group'un katkılarıyla hazırlanan takvimde bu sene aralarında Ajda Pekkan, Buray ve Kerem Alışık'ın da olduğu isimler hayvanlarla birlikte Safa Gülsoy'un kamerasının karşısına geçtiler.
Kerem Alışık - 11.12.2016
İstanbul'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Oyuncu Kerem Alışık ise saldırılardan dolayı çok üzgün olduğunu aktararak, şunları kaydetti: "Siyasi çevreler daha doğrusunu bilir ama terör örgütleri bu işleri mutlaka destekçileriyle birlikte yapıyor.
Kerem Alışık - 4.11.2016
2016 Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri Açıklandı
26 Ekim 2016 Çarşamba günü toplanan Attilâ İlhan Roman Ödülü Seçici Kurulu, Ali Gür'ün 'Tavanarası' adlı romanını oy çokluğuyla ödüle layık bulurken, karar gerekçesini de şöyle açıkladı: "Seçici Kurul, Ali Gür'ün "Tavanarası" adlı romanını, ülkemizin yarım asırlık tarihini kapsayan geniş bir çerçevede, kendilerine biçilen rollerle mutabık olmayan birbirleriyle bağlantılı farklı kuşakların resmedilmesiyle, gerek bireysel, gerek toplumsal bağlamda en büyük ihtiyaçları olan 'hafıza'ya vurgu yapmasıyla; iş hayatlarıyla karakterleri çatıştıran yabancılaşmaya, sistemin dönüştürme gücüne direnen kahramanlarını veya Attilâ İlhan'ın ifadesiyle 'seçkin ama mutsuz' aydınlarını, 'tüm bir yaşam'ı, belleği simgeleyen 'tavanarası'ndaki mektuplarda ustaca buluşturmasıyla Attilâ İlhan 2016 Roman Ödülü'ne oy çoğunluğuyla değer bulmuştur." Onursal Seçici Kurul Başkanı Doğan Hızlan'ın, Roman Ödülü Seçici Kurulu Başkanı Mehmet Eroğlu'nun başkanlıklarında, İnci Enginün, Asuman Kafaoğlu Büke, Ülkü Karaosmanoğlu ve Ali Cem İlhan'ın katılımıyla toplanan Seçici Kurul, Vakıf Özel Teşvik Ödülü'nü de ilk romanı 'Bir Sabah Uyandığımda Yoktum' ile Işıl Kocaoğlan'a verilmesini uygun gördü. Seçici Kurul, Roman Vakıf Özel Teşvik Ödülü için karar gerekçesini şöyle ifade etti: "Seçici Kurul, "Attilâ İlhan Vakfı Özel Teşvik Ödülü"ne Işıl Kocaoğlan'ın 'Bir Sabah Uyandığımda Yoktum' adlı ilk romanını, anlatımın anlatılanı ezmediği sade diliyle, bedeni yok sayan bir soyutlamayla, geriye kalan 'hisler öbeği' ve 'havada asılı bilinç'le hayal gücünü, şehirde, iş dünyasının soluksuz temposunda, aile ilişkilerinde, yazma serüveninde dolaştırırken, başkalarının hayatı üzerinden dünyayı algılama çabasındaki özgün sorularıyla ödüle değer bulmuştur." ATTİLÂ İLHAN ŞİİR ÖDÜLLERİ Seçici Kurul, 31 Ekim Pazartesi günü Doğan Hızlan'ın Onursal Başkanlığında, Şiir Ödülü Başkanı Metin Celal, Hüseyin Yurttaş, Haydar Ergülen ve Kerem Alışık'ın değerlendirmeleri sonucunda "Gelecek Günlerin Şarabı" adlı şiir kitabıyla Tuğrul Tanyol'a Attilâ İlhan Şiir Ödülü'nün verilmesini oy çokluğuyla uygun gördü.
Kerem Alışık - 26.10.2016
Üç Kafadarın Hikayesi: "Şartlı Tahliye"
Oyuncu Kerem Alışık, "Sinemamız bir ivme kazandı ve tırmanışına devam ediyor.
Kerem Alışık - 1.10.2016
15 Temmuz Kahramanları'nın Türkülerini Söylüyoruz"
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine direnen vatandaşlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından düzenlenen, "15 Temmuz Kahramanları'nın Türkülerini Söylüyoruz" etkinliğinde anılacak.
Kerem Alışık - 8.8.2016
Çolpan İlhan Doğum Gününde Mezarı Başında Anıldı
Çolpan İlhan'ın oğlu Kerem Alışık, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki tören öncesinde AA muhabirine yaptığı açıklamada, annesine karşı çok yoğun ve ağır bir özlem duymaya devam ettiğini söyledi.
Kerem Alışık - 16.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Sanatçılardan Tepkiler
Sanatçı Kerem Alışık, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının darbe girişimini kınadı.
Kerem Alışık - 8.6.2016
2. Attila İlhan Şiir Yarışması Sonuçlandı
Doğan Hızlan'ın onursal başkanlığını üstlendiği, Hüseyin Yurttaş, Ataol Behramoğlu, Hidayet Karakuş, Ünal Ersözlü, Tuğrul Keskin ve Attila İlhan'ın ailesi adına Kerem Alışık'ın yer aldığı Seçici Kurul'un değerlendirmelerinin ardından, ödüle değer bulunan şairler açıklandı.
Kerem Alışık - 16.5.2016
Oya Aydoğan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Oyuncu Kerem Alışık da Aydoğan'ın çok iyi bir oyuncu ve iyi bir anne olduğuna vurgu yaparak, "Hepimizin başı sağ olsun.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kerem Alışık Haberleri | Kerem Alışık Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Kerem Alışık haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kerem Alışık kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha İstanbul Bülteni - 3.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 16:19:35. #1.14#
title