KERAMETTİN YILMAZ HABERLERİ

Keramettin Yılmaz haber, Keramettin Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Keramettin Yılmaz - 19.02.2012
"Yalan İçinde Yalan" Fethiye'de Sahnelendi
Oyunu Fethiye Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Fethiye Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Halil Özçelik, Fethiye Emniyet Müdürü İbrahim Saffet Koçer ve sanatseverler izledi.
Keramettin Yılmaz - 03.02.2012
Hem Türkçe'yi, Hem de Türk Örf ve Adetlerini Öğreniyorlar
Kurslarda geçen yılların aksine bu yıl uygulamalı eğitimlere ağırlık verilirken, pratik birlilerle oluşturulan alt yapı, teorik bilgilerle güçlendiriliyor. Kursta Türkçe'nin yanında Türk örf ve adetleri ile yemekleri hakkında da bilgiler veriliyor. Kursa katılan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, kursiyerlere gözleme ikram etti.
Keramettin Yılmaz - 01.02.2012
Türkçe Öğrenen Yabancılar, Gözleme Yaparak Pratiğe Döküyor
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz da yabancıların, Türk komşuları ile günlük diyaloglarını yapmak için Türkçe öğrendiklerini söyledi.
Keramettin Yılmaz - 01.02.2012
Yerleşik Yabancılar Türk Kültürünü Öğreniyor
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ise, "7 yıldır Türkçe kursu açmaktayız.
Keramettin Yılmaz - 01.02.2012
Ölüdeniz'in Kanalizasyonunun İhaleye Çıkarılması İsteniyor
Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'dan Kanalizasyon ve artıma tesisi isteğinde bulunacak.
Keramettin Yılmaz - 31.01.2012
Ölüdeniz 2012 Turizm Sezonuna Yeni Tesislerle Girecek
2012 turizm sezonuna yenilenmiş otelleri ve sıfır tesislerle girecek olan Ölüdeniz'in Avrupa'da yaşanan ekonomik krizden etkilenmeyeceği belirtti.
Keramettin Yılmaz - 26.01.2012
"Ölüdenizli Yarenler"den, İbrahim Tatlıses'e Türkülü Destek
Ölüdeniz Belediyesi Sanat Evi Müdürü Coşkun Karabulut ise "Tatlıses vurulduğunda, İngiliz arkadaşlarımız çok üzüldü. 'Destek olmak istiyoruz' dediler. Ben de türkü söylemelerini önerdim. Provalar tamamlandıktan sonra konser vermek için sahneye çıkacaklar." dedi. Ölüdeniz Belde Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz da İbrahim Tatlıses'i konser vermesi Fethiye'ye davet etti.
Keramettin Yılmaz - 26.01.2012
Ölüdenizli Yarenler'den, İbrahim Tatlıses'e Türkülü Destek
Ölüdeniz Belde Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz da, İbrahim Tatlıses'i konser vermesi için Fethiye'ye davet etti.
Keramettin Yılmaz - 25.01.2012
Fethiye'de Uğur Mumcu'yu Anma Etkinlikleri
Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi salonunda Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye, Kemer ve Göcek şubeleri ile eğitim-iş sendikası Fethiye temsilciliği tarafından düzenlenen Adalet ve Demokrasi haftası programını Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın yanı sıra sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleri ile çok sayıda davetlide izledi.
Keramettin Yılmaz - 23.01.2012
Güzel Sanatlar Kültür Derneğin'den Türkü Ziyafeti
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın yanı sıra çok sayıda davetlinin katıldığı, gecede TRT Emekli Sanatçısı Şef Hamdi Özbay yönetiminde Türkiye'nin değişik yörelerinden türkülerin yanı sıra Tekin Kaya, Hürmet İnce Saçan, Osman Derin, Enver Çatal, Hasan Kalkan, Adem Kazan, Hülya Kalkan, Hüseyin Özcan söyledikleri solo türkülerle izleyenlerden büyük alkış aldı.
Keramettin Yılmaz - 18.01.2012
Dahi Çocuk Fethiye'de Anıldı
Belediye Kültür Merkezi'nde düzenlenen konsere Ölüdeniz Belde Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın yanı sıra Sönmez'in ailesi ve sevenleri katıldı.
Keramettin Yılmaz - 17.01.2012
Dahi Çocuk İçin Doğum Günü
Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Salonu'nda düzenlenen 29. doğum günü programına Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın yanı sıra babası Ünal Sönmez ile Annesi Fatma Sönmez ve çok sayıda davetli katıldı.
Keramettin Yılmaz - 10.01.2012
Türkiye Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası
Kayseri'de 4-9 Ocak tarihlerinde Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi'nde düzenlenen şampiyonada 80 kiloda 3'üncü olan 15 yaşındaki Ölüdeniz Belediyespor sporcusu Sivri, İngiliz çalıştırıcısı John Hoktın ile Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
Keramettin Yılmaz - 04.01.2012
"İngiliz Yarenler" Fethiye'yi Dünyaya Tanıtacak
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Ölüdenizli Yarenler" ekibinin önemli başarılara imza attığını belirterek, "İngiliz dostlarımız, beldemizi Türkiye'ye ve dünyaya tanıttı.
Keramettin Yılmaz - 01.01.2012
Fethiye'deki İngilizler Yeni Yıla Van Türküleriyle Girdi
Muğla'nın Fethiye ilçesinde yerleşik olarak yaşayan yabancıların oluşturduğu Ölüdenizli Yarenler grubu, yeni yıla Van türküleri söyleyerek girdi. Van'da yaşanan depremin kendilerini çok üzdüğünü belirten grup, türküleri ile onlara destek vermek istediklerini kaydetti. Fethiye'nin Ölüdeniz beldesinde yerleşik olarak yaşayan ve tamamı İngilizlerden oluşan Ölüdenizli Yarenler, depremle sarsılan Van'ı unutmadı. Grup, Vanlı depremzedelere destek olmak ve onlara moral vermek için yeni yıla Van türküleri söyleyerek girdi. Ölüdenizli Yarenler, yarım Türkçeleri ile Van'da çekilmiş fotoğraflar eşliğinde 'Bizim eller' türküsünü söyledi. İngilizlerden oluşan grup, daha sonra ellerinde Türk bayrakları ile 10.Yıl Marşını okudu. Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ölüdenizli Yarenler'in Vanlı vatandaşların yaşadığı depremden büyük üzüntü duyduğunu söyledi.
Keramettin Yılmaz - 30.12.2011
'ölüdenizli Yarenler' Grubu Yeni Yıla Van Türküleri Söyleyerek Girecek
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ölüdenizli Yarenler grubu ile basının karşısına geçti.
Keramettin Yılmaz - 25.12.2011
Fethiye'de Hayırseverlere Teşekkür Yemeği
Gültekin, Eğitime Yüzde 100 Destek Kampanyası kapsamında Kumluova Belediye Başkanı Alim Karaca, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, hayırsever işadamı Yusuf İzzet Gökçe ile eşi Gülşen Gökçe'nin protokol imzaladığını, Fethiye Belediyesi'nin de fen lisesinin temelini attığını belirtti.
Keramettin Yılmaz - 07.12.2011
Sahipsiz Kedi Cenneti Ölüdeniz
'HEPSİNE BAKACAK YERİMİZ YOK' Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz da Fethiye Belediyesi ile düzenledikleri protokol ile beldeden topladıkları sokak hayvanlarını belirli sayıda Fethiye Hayvan Bakım Merkezi'ne teslim ettiklerini söyledi.
Keramettin Yılmaz - 07.12.2011
Sahipsiz Kedi Cenneti Ölüdeniz
Yamaç paraşütü etkinlikleri ile dünyanın sayılı spor merkezleri arasında yer alan Ölüdeniz'de, turizm sezonunun sona ermesiyle birlikte sokak kedileri de sahipsiz kaldı. Yaz aylarında günün 24 saati hareketli olan beldede otel, bar ve restoran işletmecileri ve turistler tarafından beslenen kediler, kış aylarının gelmesiyle beldedeki çöp konteynırlarını mesken tuttu. Çok sayıda kedi açlık ve bakımsızlık nedeniyle ölürken, Fethiye Hayvan Dostları Derneği'nin kurucusu Perihan Agnelli, beldedeki kedilerin sahipsiz kalmasından yerel yönetimi sorumlu tuttu. Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz, Yazın herkes sevip besliyor.
Keramettin Yılmaz - 03.12.2011
Çello Sanatçısı Sönmez, Fethiye'de Toprağa Verildi
Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki törene, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan ile Sönmez'in yakınları katıldı.
Keramettin Yılmaz - 03.12.2011
'viyolonselin Dahi Çocuğu' Fethiye'de Toprağa Verildi
Konservatuardan hocası Gülmira Tokombayeva'yı Ankara'daki evinde ziyarete gittiğinde, kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren Benyamin Sönmez'in cenazesi, Hacetepe Üniversitesi'nde düzenlenen törenin ardından Fethiye'ye getirildi. Müzik otoriteleri tarafından 'viyolonselin dahi çocuğu' olarak kabul edilen Sönmez için Fethiye Kültür Merkezi'nde tören düzenlendi. Arp eşliğinde Benyamin Sönmez'in özgeçmişinin okunduğu törene Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz, Sönmez ailesinin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Keramettin Yılmaz - 24.11.2011
Öğretmenler Günü, Van Depreminin Burukluğuyla Kutlandı
"BAŞKAN SAATCI İLKOKUL ÖĞRETMENİNİN MEZARINDA" Öte yandan Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında Fethiye ve Ölüdeniz Belediyelerince bazı anma ve kutlama etkinlikleri gerçekleştirildi. Ölüdeniz'deki etkinliklerde Başkan Keramettin Yılmaz Ölüdeniz İlköğretim Okulu'nda görevli öğretmenlere çiçek verirken onlarla birlikte şarkılar söyledi.
Keramettin Yılmaz - 20.11.2011
Tema Temsilcileri, Fethiye'de Buluştu
Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı'nın (TEMA) 81 il ile ilçelerdeki yaklaşık 200 temsilcisi, Fethiye'de bir araya geldi. Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki toplantıya, TEMA Vakfı Onursal Başkanı Hayrettin Karaca, TEMA Genel Müdürü Serdar Sarıgül, TEMA Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Arıkan, Fethiye Belediye Başkanı MHP'li Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz, Fethiye TEMA Temsilcisi Okyay Tirli, sivil toplum kuruluşları, çevreciler ve 200'e yakın TEMA temsilcisi katıldı.
Keramettin Yılmaz - 19.11.2011
Tema İl Temsilcileri Fethiye'de Buluştu
Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıya Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, TEMA Vakfı Onursal Başkanı Hayrettin Karaca, TEMA yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda kişi katıldı.
Keramettin Yılmaz - 30.10.2011
Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali Sona Erdi
FESTİVAL AMACINA ULAŞTI Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz, "Dünyanın en iyi plajlarından biri seçilen Belcekız Plajı'nda, birbirinden güzel atlayışlar izledik.
Keramettin Yılmaz - 28.10.2011
12. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Van'da yaşanan deprem dolayısıyla "12.Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali" kapsamında düzenlenecek eğlence ve konser programını iptal ettiklerini söyledi.
Keramettin Yılmaz - 27.10.2011
Şehitler İçin Ekmek Arası Helva Dağıtıldı
Fethiye Sivas Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nevzat Türkmen'in yanı sıra Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal'ın da katıldığı etkinliğe vatandaşlar da destek verdi.
Keramettin Yılmaz - 27.10.2011
Tabloların Geliri Van'a
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz da tablo satın alarak, kampanyaya destek verdi.
Keramettin Yılmaz - 26.10.2011
12. Ölüdeniz Hava Oyunları Başladı
Fethiye'nin Ölüdeniz Beldesi'nde bu yıl 12'ncisi üzenlenen Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali, 45 ülkeden 450'si yabancı toplam 700 sporcunun katılımıyla başladı. Belcekız Plajı'nda açılışı yapılan festivale, Muğla Valisi Fatih Şahin, Fethiye Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli, Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ergün Tokgöz, Muğla El Sanatları şirketi Fethiye Koordinatörü İbrahim Akoğlu, daire amirleri, müdürler, turistler ve sporcular katıldı.
Keramettin Yılmaz - 26.10.2011
12. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali Başladı
Belcekız Plajı'nda gerçekleştirilen açılış törenine Muğla Valisi Fatih Şahin, Türk Hava Kurumu Başkanı Osman Yıldırım, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve sporcular katıldı.
Keramettin Yılmaz - 26.10.2011
12'nci Ölüdeniz Hava Oyunları Başladı
Fethiye'nin Ölüdeniz Beldesi'nde bu yıl 12'ncisi üzenlenen Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali, 45 ülkeden 450'si yabancı toplam 700 sporcunun katılımıyla başladı. Belcekız Plajı'nda açılışı yapılan festivale, Muğla Valisi Fatih Şahin, Fethiye Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli, Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ergün Tokgöz, Muğla El Sanatları şirketi Fethiye Koordinatörü İbrahim Akoğlu, daire amirleri, müdürler, turistler ve sporcular katıldı.
Keramettin Yılmaz - 26.10.2011
12. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, AA muhabirine Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz beldesinde 26-30 Ekim tarihlerinde yapılacak hava oyunlarının, 45 ülkeden 450 yamaç paraşütü pilotu ve akrobasi sporcusunun katılımı ile başladığını söyledi.
Keramettin Yılmaz - 25.10.2011
Ölüdeniz Hava Festivali Otelleri Doldurdu
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, festival nedeniyle bölgede bir hareketlilik yaşandığını söyledi.
Keramettin Yılmaz - 24.10.2011
Ölüdeniz'de Hava Oyunları Heyecanı
Festival süresince Babadağ'dan yapılacak tüm atlayışların ücretsiz olacağını belirten Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz, hava oyunlarına resmi ve sivil kuruluşların destek verdiğini söyledi.
Keramettin Yılmaz - 08.10.2011
12. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali
Durmuş Genç - Ölüdeniz Belde Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, "12.Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali"nin, 26-30 Ekim tarihlerinde yapılacağını bildirdi.
Keramettin Yılmaz - 05.10.2011
Yarım Saatte 3 Okul Protokolü
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz de 2004 yılında göreve geldiklerinde belediye ve okul aile birliği katkıları ile 21 derslikli ilköğretim okulu yaptıklarını hatırlattı.
Keramettin Yılmaz - 05.10.2011
Muğla'ya 10 Milyon Lira Değerinde Üç Okul Yapılacak
Protokol imze töreninde konuşan Vali Şahin, "Muğla, hayırseverlerin eğitime katkısında Türkiye'de üst seviyede olan iller arasında. Bu katkılar, eğitim seviyemizin yükselmesine ve nitelikli insanlar yetişmesine vesile oluyor. Bizim görevimiz, altyapıyı güçlendirmek. Bu binalara ruh verecek olan ise öğrenciler ve öğretmenlerimizdir." dedi. Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve Kumluova Belediye Başkanı Alim Karaca da eğitim alanında bugüne kadar belde halkının çok büyük desteğini gördüklerini belirterek, "Yeni protokolünü imzalayacağımız okulların yapımında da belediyemizin yanında hayırseverlerimizin de katkısını bekliyoruz.
Keramettin Yılmaz - 28.09.2011
Ölüdeniz'e Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Yaptırılacak
Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Beldesinde belediye tarafından Ölüdeniz'e kazandırılacak 12 derslikli 280 öğrenci kapasiteli yatılı Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi protokolünün, Muğla Valisi Fatih Şahin ile Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz arasında imzalanacağı bildirildi.
Keramettin Yılmaz - 27.09.2011
Ölüdeniz Belediyesi'nde CHP'li 4 Meclis Üyesi Partilerinden İstifa Etti
"MECLİS ÜYELİKLERİNDEN DE İSTİFA ETMELERİ GEREKİRDİ" Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz da istifaları demokratik bir hak olarak değerlendirdi.
Keramettin Yılmaz - 21.09.2011
Yozgat'ta Yılın Ahisi Seçildi
Yılın Ahisi Adem Eroğlu da ahilik unvanını kendilerine layık gören komiteye teşekkür ederek, bu unvanı layıkıyla yerine getirmeye çalışacağını söyledi. Konuşmaların ardından, örnek esnaf seçilen Anşe Karaman, Ahmet Eryaşar ve Keramettin Yılmaz'a da birer plaket verildi.
Keramettin Yılmaz - 21.09.2011
Ahilik Haftası
Daha sonra örnek esnaf seçilen Anşe Karaman, Ahmet Eryaşar ve Keramettin Yılmaz'a da birer plaket verildi.
Keramettin Yılmaz - 21.09.2011
Kapadokya'da Balon Turunda Türkü Keyfi
Balonda turunda AA muhabirine açıklama yapan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ürgüp Belediyesince şiir şenliğine davetli olarak katıldıklarını ifade ederek, şunları söyledi: "2005'te Fethiye Belediyesinin kültür ve sanat organizasyonu için Ölüdeniz beldesinde yaşayan yabancı konuklarımıza, özellikle komşularımıza Türk yemekleri nasıl yapılır, halk oyunları nasıl oynanır onları öğrettik.
Keramettin Yılmaz - 20.09.2011
Yılmaz'a "Türk Kültürüne Üstün Hizmet" Ödülü
Ürgüp FM tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen Kapadokya Şiir Şöleninde, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'a 'Türk Kültürüne Üstün Hizmet Ödülü' verildi.
Keramettin Yılmaz - 20.09.2011
Ölüdenizli Yarenler, Keramettin Yılmaz'a Üstün Hizmet Ödülü Getirdi
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, yabancılara Türkçe öğretip Türk halk oyunları oynamalarına sağladığı katkı nedeniyle 'Türk Kültürüne Üstün Hizmet Ödülü'ne layık görüldü.
Keramettin Yılmaz - 20.09.2011
Ölüdeniz Belediye Başkanı Yılmaz, Edip Akbayram'ı Ziyaret Etti
Yaz aylarını Avanos'taki evinde geçiren ünlü ses sanatçısı Edip Akbayram'ı, Muğla'nın Ölüdeniz belde Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ziyaret etti.
Keramettin Yılmaz - 07.09.2011
Ölüdeniz Belcekız Plajı, Avrupa'nın En İyisi Seçildi
Fethiye'nin Ölüdeniz beldesinde bulunan Belcekız Plajı, Dünya Seyahat Ödülleri (World Travel Awards) tarafından Avrupa'nın en iyi 'Beach Destinasyonu' dalında ödüle layık görüldü. Dünyanın önde gelen seyahat acentelerinin katılımı ile Antalya'da düzenlenen Dünya Seyahat Ödülleri (World Travel Awards) Avrupa ayağı sonuçları geçen hafta açıklandı. Türkiye'den 10 otel ve 4 acentenin ödül aldığı törende Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan dünyaca ünlü Ölüdeniz beldesi de ödül aldı. İşletme hakkı bu yıl Ölüdeniz Belediyesi'ne geçen Belcekız Plajı, Avrupa'nın en iyisi seçildi. Toplam 125 kategoride gerçekleştirilen yarıştan birinci çıkmanın sevincini yaşadıklarını belirten Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, hak ettikleri bir ödülü aldıklarını söyledi.
Keramettin Yılmaz - 06.09.2011
Pehlivanlar Su İçin Güreşti
Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde yapılan yağlı pehlivan güreşleri kıran kırana müsabakalara sahne oldu. 12 boyda 450 güreşçinin Kırkpınar'ı aratmadığı müsabakalarda pehlivanlar, Seki beldesinin su sıkıntısının giderilmesi için er meydanına çıktı. Fethiye'nin Seki Beldesi'nde yapılan Yeşil Seki Yağlı Pehlivan Güreşleri oldukça çekişmeli müsabakalara sahne oldu. Seki Güreş Sahası'nda yapılan müsabakaları AKP Muğla Milletvekili Vekili Ali Boğa, Ölüdeniz Belde Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz ve Kadıköy Belde Belediye Başkanı MHP'li Adem Ayat'ın yanı sıra bölgenin önde gelen işadamları ve 5 bin kişi izledi.
Keramettin Yılmaz - 23.08.2011
Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali
Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali, 30 ülkeden 400 yamaç paraşütü pilotunun katılımıyla 26-30 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, festivalin Ölüdeniz Belediyesi, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi, Yamaç Paraşütü Birliği, Fethiye Tanıtma Vakfı ve diğer yetkililerin destekleri ile yapılacağını belirterek, festivale 40 ülkeden yaklaşık 400 sporcu beklediklerini söyledi.
Keramettin Yılmaz - 22.08.2011
Kuran Kurslarını Başarıyla Bitiren Öğrenciler Ödüllendirildi
Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaz kuran kurslarını başarıyla tamamlayan öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Fethiye'nin Ölüdeniz beldesinde 27 Haziran'da başlayan yaz kuran kursları sona erdi. Hisaörünü Camii'nde gerçekleştirilen kursları başarıyla tamamlayan 40 öğrenci çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Öğrencilere hediyeleri cami bahçesinde düzenlenen törenle sunuldu. Programa Fethiye Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, öğrenciler ve aileleri de katıldı.
Keramettin Yılmaz - 01.08.2011
Ramazan Ayı ile Birlikte Sahiller Yabancı Turistlere Kaldı
Ramazan ayının başlaması ile yerli turistlerden boşalan Fethiye'nin Ölüdeniz beldesi adeta ölü bir belde oldu. Beldedeki sahiller yabancı turistlere kalırken Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, yerli turistlerin yarısının beldeden ayrıldığını açıkladı.
Keramettin Yılmaz - 20.07.2011
Ölüdeniz'deki Kirlilik İddiaları
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, beldede yaşandığı öne sürülen deniz kirliliğiyle ilgili, "Kimyasal kirlilik kesinlikle yoktur.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Keramettin Yılmaz Haberleri | Keramettin Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Keramettin Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Keramettin Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Ölüdenizli Yarenler, Eurıovision'a Türkçe Şarkıyla Katılmak İstiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 15:45:44. #1.16#
title