KERAMETTİN YILMAZ HABERLERİ

Keramettin Yılmaz haber, Keramettin Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Keramettin Yılmaz - 10.06.2012
Muğla Ölüdeniz'deki 6 Şiddetindeki Deprem
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz de kendilerine ulaşan can kaybı bilgisi olmadığını belirterek, "Zabıta ekiplerimiz sokak sokak dolaştı.
Keramettin Yılmaz - 10.06.2012
Akdeniz ve Egede Korkulu Gece
DEPREMDE CAN KAYBI YOK Deprem sırasında CHP Muğla İl Kongresi'nde olan Ölüdeniz Belde Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz, "Deprem Muğla'dan da hissedildi.
Keramettin Yılmaz - 10.06.2012
Hayata Engelsiz Bağlandılar
Her yıl Fethiye Belediyesi ve Zihinsel Engelliler Derneği işbirliğinde gerçekleşen etkinlik bu sene de Aksazlar Koyu'nda yapıldı. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen engelliler şenliğine Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Başkanı Yusuf Çelebi, Türkiye Zihinsel Özürlüler Federasyonu Başkanı Hamdi Atay, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, CHP Muğla milletvekili Nurettin demir, Sivil Toplum Örgütleri yetkilileri, Siyasi Parti temsilcileri, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
Keramettin Yılmaz - 04.06.2012
Ölüdeniz'de Termometreler 35 Dereceyi Gördü
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ölüdeniz'de son bir haftadır hareketliliğin gözlendiğini, otellerin yüzde 60-70'lik doluluk yaşadığını söyledi.
Keramettin Yılmaz - 04.06.2012
Yeni Anayasa Tartışmaları
Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şubesi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şubesi, Yeni Kuşak Köy Enstütüleri Derneği ve Türkiye Gençlik Birliği tarafından ortaklaşa düzenlenen "Nasıl Bir Anayasa İstiyoruz" konulu konferans Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Salonunda gerçekleştirildi. Konferansa katılımın yoğun olması nedeniyle gelen davetliler salona sığamayınca Kültür Merkezinin dışına dev ekran koyularak salona giremeyen davetliler konferansı kurulan dev ekrandan takip etti. Türkiye Büyük Millet Meclisi eski Başkanlarından Hüsamettin Cindoruk, CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner, MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr Özcan Yeniçeri ve İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Cengiz konferansa konuşmacı olarak katıldı. Konferansı Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Üzümlü Belediye Başkanı Önder Genç, CHP İlçe Başkanı Emrah Doğu, MHP İlçe Başkanı Hamdi Gürbüz, İşçi Partisi İlçe Başkanı Kadir Kılıç, Muğla eski Milletvekilleri Ali Cumhur Yaka, Mustafa Dedeoğlu'nun yanı sıra bazı sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile çok sayıda davetli izledi.
Keramettin Yılmaz - 30.05.2012
'Yılın Keçisi' Levent Kırca
Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz, 'Yılın Keçisi' ödüllerinin 9 yıldır geleneksel olarak verildiğini belirtti.
Keramettin Yılmaz - 30.05.2012
Ölüdeniz'de İngilizlere 2 Bin 200 Konut Satıldı
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Fahri Konsolos Mustafa Şıkman, konsolosluk yetkilileri Deniz Süleyman, Ahmet Dördüncü ve Keziban Yener, yerleşik İngilizlerin yörede yaşadığı sıkıntıları dinleyip, çözüm bulmaya çalıştı.
Keramettin Yılmaz - 30.05.2012
Yabancılar En Fazla Miras Konusunda Sıkıntı Yaşıyor
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz da beldede 2 bin 200 yabancının mülk edindiğini söylerken, bunların yüzde 98'ini İngilizlerin oluşturduğunu belirtti.
Keramettin Yılmaz - 30.05.2012
Yılın Keçisi; 'Levent Kırca'
Ölüdeniz Kültür ve Sanat Festivali Komisyonu, ülkemizin yetiştirdiği dürüst, cesur, Atatürk ilkelerine bağlı, cumhuriyetin değerlerini savunan, sözünün arkasında duran kişi ve kurumlara verdiği "Yılın Keçisi" ödülünü bu yıl "İnadına sanat, inadına tiyatro" diyen büyük tiyatro sanatçısı Levent Kırca'ya verilmesini kararlaştırdı. Yılın keçisi ödülü açıklamasını Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz yaptı.
Keramettin Yılmaz - 30.05.2012
'Yılın Keçisi' Levent Kırca
Kültür ve Sanat Festivali kapsamında her yıl geleneksel olarak verilen 'Yılın Keçisi' ödülünün bu yılki sahipleri belli oldu. Festival komitesi bu yıl tiyatrocu Levent Kırca ve üç telli bağlama sanatçısı Hayri Dev'i yılın keçisi seçti. Konuyla ilgili açıklama yapan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Yılın Keçisi ödüllerinin 9 yıldır geleneksel olarak verildiğini belirtti.
Keramettin Yılmaz - 28.05.2012
Cimnastik Şenliğinde Buluştular
Ölüdeniz Belediyesi 6. Cimnasik Şenliğine Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın yanı sıra Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Hüseyin Tarakçı ve Jimnastik severler de izlediler.
Keramettin Yılmaz - 23.05.2012
Fethiye AK Parti'nin Müdahillik Talebi Kabul Edildi
AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı'nın Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve Nüfus Müdürlüğü görevlileri hakkında açılan davaya müdahillik talebi kabul edildi.
Keramettin Yılmaz - 21.05.2012
Pehlivanlar İçme Suyu Yararına Güreşti
Bu yıl 19'uncusu düzenlenen Kadıköy Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde Kırkpınar'ın ünlü pehlivanları güreş tuttular. Yüzlerce kişinin izlediği güreşleri, yörede bulunan turistler de izlerken, turistler baştan sona video ve fotoğraf çektiler. Havanın da güzel olması nedeniyle ilginin yoğun olduğu güreşleri, Ak Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, Ak Parti İl Genel Meclisi Üyeleri Osman Nuri Otgöz, Hüseyin Turhan, Alper Çalıkoğlu, Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Karadere Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seki Belediye Başkanı Veli Yıldız, Kumluova Belediye Başkanı Alim Karaca, Muğla ve ilçelerinin bazı belde belediye başkanları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleri, bazı daire amirleri ve çok sayıda vatandaş da izledi.
Keramettin Yılmaz - 19.05.2012
Fethiye'deki Törenlere Protokol Katılmadı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Fethiye'de yürüyüş ile başladı. Fethiye gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün düzenlediği gençlik haftası etkinlikleri çerçevesinde Fethiye Sahil Boyu'nda ilçedeki amatör spor kulüpleri ve halkın katılımıyla bir gençlik yürüyüşü gerçekleştirildi. Yürüyüşe Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Tarakçı, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve bazı duyarlı vatandaşlar ile amatör sporcular katıldı.
Keramettin Yılmaz - 17.05.2012
Ölüdeniz'e Destek Veren Turizmcilere Ödül
Fethiye'ye bağlı Ölüdeniz Belde Belediyesi'nin değişik etkinliklerine ve Ölüdeniz'in tanıtımına destek veren turizmciler, Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz tarafından plaket ile ödüllendirildi.
Keramettin Yılmaz - 16.05.2012
Ölüdeniz Aşığı İngiliz Son Yolculuğuna Mızıka Eşliğinde Uğurlandı
Geçen yıl sağlığı bozulan ve Fethiye'de özel bir hastaneye kaldırılan Peter Gordon Tilsley, yaklaşık bir yıldır tedavi görmesine rağmen geçen hafta kaldırıldığı özel bir hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Peter Gordon Tilsley, vasiyeti üzerine Ölüdeniz Çatallar Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze yöneticisi David Groom'un Peter Gordon Tilsley'i anlattığı cenaze törenine Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın yanı sıra yörede yaşayan İngiliz uyruklu vatandaşlar katıldı.
Keramettin Yılmaz - 14.05.2012
Yabancılara Mülk Satışı
-İngilizlerin Fethiye sevgisi- Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ise, Fethiye'nin Ölüdeniz beldesinde 2011 yılı verilerine göre İngilizler'e 2 binin üzerinde gayrimenkul satışı yapıldığını, sadece Fethiye'de 10 binin üzerinde İngiliz vatandaşının yaşadığına vurgulayarak, "Bu insanlar, ülkemizin sahip olduğu doğal güzellikler kendi ülkelerinde olsaydı bölgemize gelmezlerdi.
Keramettin Yılmaz - 10.05.2012
Ölüdeniz'de 541 Kişinin Kaydı Silindi
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre; Ölüdeniz'in 2009 yılındaki nüfusu 4 bin 532 olarak gerçekleşirken, Yüksek Seçim Kurulu tarafından beldenin seçmen sayısı ise 3 bin 60 olarak belirlendi. Ölüdeniz'de yapılan 29 Mart yerel seçimlerinde CHP'nin adayı ve mevcut başkan Keramettin Yılmaz bin 278, AK Parti'nin adayı Ramazan Coşkun 845, MHP'nin adayı Hamit Yılmaz 465, DP'li aday Münire Uysal 46 oy, SP'li aday Ali Evirgen 17 ve ANAP'lı aday Mehmet Gürol 16 oy almıştı.
Keramettin Yılmaz - 07.05.2012
Fethiye'de Renkli Bahar Konseri
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın eşi Ümit Yılmaz ile birlikte izlediği konserde, Zehra Canavaroğlu, İlknur Karasu, Serap Atay, Kadriye Talaş, Nilgün Şahin, Osman Derin, Süleyman Parlak, Hürmet İncesaçan, Enver Çatal, Nevin Arslan, Adem Kazan, Ahmet Şanlıer, Hülya Kalkan, Hüseyin Kaya, Zekiye Kökten, Hasan Kalkan, Fatma Demirci, Orhan Karataş ve Yasemin Türkmen Türk Halk Müziği'nin sevilen eserlerini solo olarak seslendirdi.
Keramettin Yılmaz - 07.05.2012
Motosiklet Yarışı Tutkunları Fethiye'de Buluştu
Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak Yarışmaları'nda dereceye giren sporculara kupa ve ödüllerini Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, İstanbul Orman Bölge Müdür Yardımcısı Reşat Tunç, Fethiye Orman İşletme Müdürü Gürhan Zorlu, Motosiklet Federasyonu Yetkilileri alkışlar arasında sundu.
Keramettin Yılmaz - 06.05.2012
Türkiye Enduro Şampiyonası
Yarışmada dereceye giren sporculara kupa ve ödüllerini Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, İstanbul Orman Bölge Müdür Yardımcısı Reşat Tunç, Fethiye Orman İşletme Müdürü Gürhan Zorlu ve Türkiye Motosiklet Federasyonu yetkilileri verdi.
Keramettin Yılmaz - 05.05.2012
Fethiye Otelciler Birliği Başkanlığına Yavuz Torunoğulları Seçildi
Ölüdeniz Belceğiz Tatil Köyü Toplantı salonunda yapılan olağan genel kurulda Divan Başkanlığını İsmail Başoğlu, Başkan Yardımcılığını Uğur Zıllı üyeliği de Necati Kolaş yaparken kongreye Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı keramettin Yılmaz, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan ile çok sayıda FETOP Üyesi katıldı.
Keramettin Yılmaz - 05.05.2012
Fetob'un Yeni Başkanı Yavuz Torunoğulları Oldu
FETOB Olağan Genel Kurulu, Ölüdeniz Belceğiz Beach Hotel'de yapıldı. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın da katıldığı toplantıda bölgedeki turizmciler de hazır bulundu.
Keramettin Yılmaz - 05.05.2012
Fetob Başkanlığına Torunoğulları Seçildi
Genel kurala Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan ile çok sayıda birlik üyesi katıldı.
Keramettin Yılmaz - 24.04.2012
Turizm Sezonu 1900 Metrede Açıldı
Turizm sezonuna merhaba kokteyline AK Parti Muğla milletvekili Ali Boğa'nın yanı sıra, AK Parti Kütahya milletvekili Prof. Dr. İdris Bal, Manisa milletvekili Recai Berber, Ölüdeniz belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ticaret ve sanayi odası Başkanı Akif Arıcan, Fetab başkanı Osman Nuri Otgöz, bazı daire amirleri, sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleri ile çok sayıda turizmcide katıldı.
Keramettin Yılmaz - 23.04.2012
Ölüdeniz 112 Törenle Hizmete Girdi
Ölüdeniz Aile Hekimliği Binası'nda hizmet verecek 112 acil istasyonuna Muğla MELSA Şirketi ambulans bağışında bulunurken, törene Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, Ak Parti Kütahya Milletvekili Prof. Dr. İdris Bal, Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleri, il sağlık müdür yardımcıları, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan ve çok sayıda davetli katıldı.
Keramettin Yılmaz - 22.04.2012
Türk Yıldızları 21 Ekim'de Ölüdeniz'de Gösteri Yapacak
Ölüdeniz'i dünyaya tanıtmak için çalıştıklarını söyleyen Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, bu yolda emin adımlarla yürüdüklerini söyledi.
Keramettin Yılmaz - 20.04.2012
İngiliz ve Türk Öğrenciler Ölüdeniz'de Gösteri Yaptı
Gösterilerin ardından öğrenciler için yemek tertipleyen Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, öğrencileri Fethiye'de buluşturan herkese teşekkür etti.
Keramettin Yılmaz - 17.04.2012
Askeri Gemi Bando Eşliğinde Batırıldı
Törene Fethiye Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli, Marmaris Sahil Güvenlik Grup Komutanı Fatih Erhan, Su altı derneği Başkanı Mehtap Çelikok, Askerlik Şubesi Başkanı Personel Binbaşı Cem Öztürk, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Deniz Ticaret Odası Başkanı Şaban Arıkan, FETOB Başkanı Zeynep Silahtaroğlu Baykal Fethiye Be3lediye Başkan Vekili Dilek Dinçer ve diğer ilgililer katıldı.
Keramettin Yılmaz - 17.04.2012
Fethiye'de Dalış Turizmi İçin Sahil Güvenlik Botu, Batırıldı
Fethiye'de, dalış sporunun gelişimine katkıda bulunmak ve su altı canlılarının saklanabileceği yapay resif oluşturmak amacıyla Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından Fethiye Kaymakamlığı'na hibe edilen 'TCSG 121' adlı Sahil Güvenlik Botu, düzenlenen törenle Dalyan Deresi dalış bölgesinde batırıldı. Botun batırılışını Fethiye Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli, Sahil Güvenlik Marmaris Grup Komutanı Albay Fatih Erhan, Ölüdeniz Belde Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz, Fethiye Liman Başkanı Galip Avcı ve Deniz Ticaret Odası Başkanı Şaban Arıkan ile dalgıç okulu temsilcileri izledi.
Keramettin Yılmaz - 14.04.2012
Fethiye'de Mantar Festivali
Fethiye'de bu yıl 4'üncüsü gerçekleştirilen 'Kuzu Göbeği Mantar Festivali' için yerli ve yabancı turistler beldeye akın etti. Kuzugöbeği mantarının tanıtılması, beldedeki şarapçılık, bağcılık ve dokumacılığın geliştirilmesi için büyük önem verilen festivalde renkli görüntüler oluştu. Kuzugöbeği ve mantar çeşitleri hakkında konferansların düzenlendiği festivalin açılış törenine, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Birgi Belediye Başkanı Cumhur Şener, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Keramettin Yılmaz - 13.04.2012
Mantar Festivali Şenlik Havasında Geçiyor
3 gün sürecek festivalin açılış töreni şenlik havasında geçti."yavaş şehir' olma yolunda bazı değerlerin yerleştirilmeye çalışıldığı üzümlü beldesinde kuzu göbeği mantarı, şarapçılık, bağcılık ve dokumacılığın geliştirtip tanıtılması için gerçekleştirilen mantar festivaline özellikle çok sayıda turist ile yörede yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların katılması dikkat çekti.Yöreye has dokunan 'dastar'ile bağcılıktan elde edilen şarapçılık ve başta Japonya olmak üzere avrupanın değişik ülkelerine ihraç edilen kuzu göbeği mantarının daha çok tanıtılması için konferanslarında düzenlendiği festivalin açılış törenine üzümlü Belediye Başkanı Önder Genç, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı Ölüdeniz belediye başkanı Keramettin Yılmaz,Ticaret ve sanayi odası Başkanı Akif Arıcan ve daire amiri katıldılar.
Keramettin Yılmaz - 08.04.2012
Ölüdeniz'e Milli Takım Boks Merkezi Kurulacak
Boks sporu için sıfır rakımda bir merkezin şart olduğuna dikkati çeken Gözgeç, "Ölüdeniz bu anlamda, boks çalışma merkezi için çok ideal bir yer. Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ile görüştük.
Keramettin Yılmaz - 05.04.2012
Fethiye'nin Yörük Tarihi Kısmen Yok Oldu
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı,Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve çok sayıda vatandaş Yörük müzesine giderek işletme sahiplerine geçmiş olsun dileklerini ilettiler.
Keramettin Yılmaz - 05.04.2012
Fethiye Tarım ve Turizm Tedarikçileri Fuarı Açıldı
Fethiye Tarım, Hayvancılık, Seracılık, Gıda İhtisas ve Turizm Tedarikçileri Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı açılışına büyük ilgi oldu.
Keramettin Yılmaz - 21.03.2012
Yılmaz, "Avrupa Birinciliğini Bırakmayacağız"
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ölüdeniz Belceğiz ve Kumburnu plajlarında devam eden sezon hazırlıklarını yakından inceledi.
Keramettin Yılmaz - 21.03.2012
Fethiye'de Huzurevi Sakinleri Ölüdeniz'de Piknik Yaptı
Fethiye Huzurevi sakinleri Yaşlılar Haftası çerçevesinde Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın davetlisi olarak Ölüdeniz'de piknik yaptı.
Keramettin Yılmaz - 20.03.2012
Babadağ'a Uçuş Kontrol Sistemi
'KAZALAR İMAJIMIZA DA ZARAR VERİYOR' Babadağ'da ilk atlayışın 1987 yılında Fethiye'ye tatile gelen bir Rus yamaç paraşütü pilotu tarafından yapıldığını kaydeden Ölüdeniz Belde Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz ise ticari anlamda uçuşların ise 1989 yılında başladığını anlattı.
Keramettin Yılmaz - 12.03.2012
İngiliz Yarenler Eurovısıon'da Türkiye'yi Temsil Etmek İstiyor
Antalya Kemer'de 16-18 Mart günlerinde açılacak Fuarda, Antalya'da 6-7 Nisan Türk Müziği günlerinde, 16-19 Nisan'da Tarsus'ta Turizm haftası, 10 Mayıs'ta Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Eresmus Şenliklerine davet edilen Ölüdeniz Belediyesi İngiliz yarenler ekibi 20 Türkülük Repertuarına "Nennide Feridem ve Candarma" isimli türküleri de eklediler. David Groom, Stuart Joues, Margact Mcalon, Emma Lewybr'dan oluşan İngiliz yarenler ekibinin festival ve diğer etkinliklere hazırlıkları sürüyor. Günde yaklaşık 4 saat çalışan İngilizler son öğrendikleri "Nennide Feridem ve Candarma" türkülerini söylerken Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz da yakından izledi.
Keramettin Yılmaz - 12.03.2012
İngiliz Yarenler Eurovision'da Türkiye'yi Temsil Etmek İstiyor
Grubun üyelerinden İngiliz David Groom, Rusya'dan katılan grubun üyelerinin çok yaşlı olduğunu, bu nedenle kendilerinin de yarışmaya katılmalarında bir sakınca görmediklerini söyledi. 'Kiziroğlu Mustafa Bey' türküsüyle yarışmaya katılmak istediklerini vurgulayan Groom, Türkülerin yanında Türkçe yeni bir şarkı bile yazabileceklerine dikkati çekti.Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz ise Yarenlerin Ölüdeniz'i hem ülke genelinde hem de Avrupa'da en iyi şekilde temsil ettiğini belirtti.
Keramettin Yılmaz - 12.03.2012
İngiliz Yarenler Eurovısıon'da Türkiye'yi Temsil Etmek İstiyor
Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz ise Yarenlerin Ölüdeniz'i hem ülke genelinde hem de Avrupa'da en iyi şekilde temsil ettiğini belirtti.
Keramettin Yılmaz - 12.03.2012
Ölüdenizli Yarenler, Eurıovision'a Türkçe Şarkıyla Katılmak İstiyor
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz da Yarenlerin, Ölüdeniz'i hem ülke genelinde hem de Avrupa'da en iyi şekilde temsil ettiğini belirtti.
Keramettin Yılmaz - 11.03.2012
Müftülükten Aile İçi İletişim Konferansı
Fethiye İlçe Müftülüğü boşanmalara dikkat çekmek amacıyla aile içi iletişim konulu konferans düzenledi.konferansa konuşmacı olarak, Gaziantep Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri ile...
Keramettin Yılmaz - 11.03.2012
Fethiye'de "Aile İçi İletişim" Konferansı
Ailenin temelinin Adem ve Havva'ya dayandığına dikkati çeken Akpınar, bu durumun ahiret hayatında da devam edeceğini ifade etti. Akpınar, sözlerini şöyle sürdürdü: "Allah, ailenin kurulmasını emreder. Bizim dinimizde nikah ibadettir. Aile kurulmadan önce yerine getirilmesi gereken bazı şartlar vardır. Mal, güzellik, soy ve din adına evlilikler yapılıyor. Peygamberimiz, din evliliğinin ilk sıraya alınmasını istiyor. Evlenen kişiler, omuzlarında büyük bir sorumluluk taşıdıklarını bilecekler. Mutsuz olan aileler, çevrelerinin de mutsuz olmasına neden oluyor. Aile yuvası, ibadet şuuru içerisinde devam etmesi gereken bir kurumdur." Konferansı AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve İl Müftüsü Hasan İğci'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi dinledi.
Keramettin Yılmaz - 09.03.2012
Ölüdeniz Plajı Dünyanın En Güzel Plajı Seçildi
Yapılan bir araştırmaya göre Ölüdeniz Plajının İspanya ve Portekiz Plajlarını geride bırakarak Avrupa'nın en iyi plajı olarak gösterilmesi Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve Sivil Toplum Kuruluşları tarafından sevinçle karşılandı.
Keramettin Yılmaz - 09.03.2012
Ölüdeniz Plajı'nın Dünyanın En Güzel Plajı Seçilmesi
Fethiye'nin Ölüdeniz beldesi Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, dünyanın en popüler seyahat sitelerinden Tripadvisor'ün yaptığı "Avrupa'nın en iyi plajı" anketinde Ölüdeniz Plajı'nın birinci olmasını sevinçle karşıladıklarını belirtti.
Keramettin Yılmaz - 09.03.2012
Ölüdeniz Avrupa'nın En İyi Plajı Seçildi
Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan Ölüdeniz Kumburnu Plajı Avrupalı turistler tarafından en iyi plaj seçildi. Kararı değerlendiren Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ölüdeniz'in hak ettiği değeri almaya başladığını söyledi.
Keramettin Yılmaz - 03.03.2012
Grup Taka Mest Etti
Fethiye Belediyesi Kültür merkezi salonunda gerçekleşen konsere yoğun bir katılım oldu. Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, FETAV Müdürü Dilek Dinçer ve çok sayıda Grup Taka hayranın yer aldığı programda Mustafa Selçukoğlu; geniş repertuarı ile dinleyenleri mest etti.
Keramettin Yılmaz - 01.03.2012
Ölüdeniz Sezona Hazırlanıyor
Toplantıya başkanlık eden Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, açış konuşmasında 1 Mart'tan itibaren turizm sezonu için çalışmaların başladığını söyledi.
Keramettin Yılmaz - 01.03.2012
Ölüdeniz'de Yeni Sezon Hazırlıkları Başladı
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ölüdeniz'in yapılacak temizlik çalışmaları ile yeni sezona hazır hale getirileceğini açıkladı.
Keramettin Yılmaz - 20.02.2012
"Yalan İçinde Yalan" Fethiyelileri Büyüledi
Clive Exton'un yazdığı ve Somer Karvan'ın yönettiği iki perdelik komedi olan 'Yalan İçinde Yalan' adlı tiyatro oyununda Ebru Akel, Feride Çetin, Füsun Erbulak, Levent Ünsal, Somer Karvan ve Kerim Yağcı sahne aldılar. Bir aldatma olayı üzerine kurulan oyun Yalanın atılması ile birlikte yeni yalanların ortaya çıkmasını komedi şekilde anlatıyor. Tiyatro oyununu Fethiye Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Halil Özçelik, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Emniyet Müdürü İbrahim Saffet Koçer, Fethiye Belediye Başkan yardımcısı Metin Talaş ve çok sayıda tiyatro sever izlerken, Çalış Turizm Tanıtma Derneği'nin sponsorluğunda gerçekleşen oyun sonunda oyuncuları tiyatro severler ayakta alkışladılar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Keramettin Yılmaz Haberleri | Keramettin Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Keramettin Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Keramettin Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Ölüdeniz'de Bar Sahipleri Uyarıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 03:20:55. #1.16#
title