KERAMETTİN YILMAZ HABERLERİ

Keramettin Yılmaz haber, Keramettin Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Keramettin Yılmaz - 31.05.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
Mehmet ERÇAKIR/ISPARTA, Foto: Kitap kapağının fotoğrafı, Keramettin Yılmaz fotoğrafı === Engelli öğrenciler pasta ve makarna yaptı AFYON Kocatepe Üniversitesi Foto: Engelliler pasta yaparken === Gazipaşa MYO'dan iyi haber AKDENİZ Üniversitesi Gazipaşa M.
Keramettin Yılmaz - 21.05.2013
'Yılın Keçisi' Yılmaz Özdil
Fethiye'de bu yıl 10'uncusu düzenlenecek Ölüdeniz Kültür ve Sanat Festivali, 21- 23 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Festival kapsamında geleneksel olarak verilen 'Yılın Keçisi' ödülünün bu yıl ki sahibi belli oldu. Festival komitesi adına açıklama yapan Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz, 'Yılın Keçisi' ödülüne Hürriyet gazetesi köşe yazarı Yılmaz Özdil'in layık görüldüğünü söyledi.
Keramettin Yılmaz - 21.05.2013
Yılın Keçisi Ödülü Yılmaz Özdil'e
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz bir basın açıklaması yaparak; "Yılın Keçisi Ödülü" ve 21-23 Haziran 2013 tarihleri arasında yapılacak festival hakkında bilgiler aktardı.
Keramettin Yılmaz - 15.05.2013
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve 6 Kişi Beraat Etti
Fethiye'nin Ölüdeniz Belediye Başkanı Kerametin Yılmaz ile birlikte 2 muhtar, 2 nüfus müdürlüğü görevlisi ve 1 zabıta müdürü hakkında seçimlerde görevi kötüyü Kullandıkları iddiasıyla 6 ay ile 3 yıl arasında hapis cezası istemiyle açılan davada...
Keramettin Yılmaz - 14.05.2013
"Sahte İkamet Davasında CHP'li Başkan Beraat Etti
Muğla'nın Fethiye İlçesi Ölüdeniz Beldesi'nde sahte ikametlere seçmen kaydı yapılarak seçimlerde oy kullandırıldığı iddiasıyla yargılanan, aralarında Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz'ın da bulunduğu 6 sanık, beraat etti.
Keramettin Yılmaz - 14.05.2013
Ölüdeniz'de Yanlış İkametle Oy Kullandırıldığı İddiası
Fethiye 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuksuz yargılanan sanıklardan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ile sanıkların avukatları katıldı.
Keramettin Yılmaz - 07.05.2013
Sarızeybek Söyleşiye Katıldı
Sarızeybek, Fethiye Belediyesi ve FETAV'ın birlikte düzenlediği 6. Fethiye Kültür ve Sanat Günleri etkinliklerinde imza ve söyleşiye katıldı. Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki söyleşi öncesi marşlar çalınıp Türk Bayrakları sallandı. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, ADD Şube Başkanı Güngör Berk, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Tuğrul Yılmaz, Cumhuriyet Kadınları Derneği Başkanı Zahide Banihashem'in yanı sıra çok sayıda vatandaşın izlediği söyleşide konuşan Yazar Erdal Sarızeybek, "Barış süreci denilen bu durum Özal döneminde de yaşandı.
Keramettin Yılmaz - 04.05.2013
Şişli Belediye Başkanı Sarıgül Fethiye'de
Başkan Alim Karaca'nın makamına geçen Sarıgül, burada CHP'li Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, CHP'li Seki Belediye Başkanı Veli Yıldız ile birlikte Muğla'nın 'büyükşehir' yapılması konusunda bilgi alışverişi yaptı.
Keramettin Yılmaz - 01.05.2013
Fethiye'de Öğrenciler Yararına Kermes Düzenlendi
Kermese, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Fethiye İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşların temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Keramettin Yılmaz - 01.05.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (3)
Adem DURMAZ/KORKUTELİ, (DHA) Foto: Denetimden === Keramettin Yılmaz adaylığını açıkladı ÖLÜDENİZ Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Mart 2014'te yapılacak yerel seçimlerde Fethiye Belediye Başkanlığı için CHP'den aday adayı olduğunu açıkladı.
Keramettin Yılmaz - 30.04.2013
Keramettin Yılmaz, Aday Adaylığını Açıkladı
CHP'den Fethiye Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.
Keramettin Yılmaz - 30.04.2013
Ölüdeniz Belediye Başkanı Yılmaz, Aday Adaylığını Açıkladı
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, CHP'den Fethiye Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
Keramettin Yılmaz - 28.04.2013
Motokros Şampiyonası 2'nci Ayak Yarışı Fethiye'de
Dereceye giren sporculara kupalarını TMF Yönetim Kurulu üyesi Sadık Özdemir, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Fethiye Orman İşletme Müdürü Gürhan Zorlu ve Fethiye İlçe Sağlık Müdürü Uğur Çomak verdi.
Keramettin Yılmaz - 26.04.2013
Öğrencilerden Ustalara Aşçılık Dersi
Şef Mavi Fethiye Profesyonel Aşçılar Derneği bünyesinde Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın destekleri ile Bodrum'da düzenlenen yarışmaya katılan Fethiye Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nin öğrencileri yarışmadan madalya ile...
Keramettin Yılmaz - 26.04.2013
1957 Depremi İçin Anma Etkinliği Düzenlendi
PLAKETLER SUNULUP İNGİLİZCE DEPREM BİLİNÇLENDİRİLME SEMİNERİ VERİLDİ 1957 Fethiye depreminin 56.yıl dönümü anma nedeniyle Fethiye Belediyesi tarafından hazırlanan depreme hazır mıyız kitabının dağıtımı da yapıldı. 1957 depremi sırasında Fethiye'ye yardımda bulunanlara plaketleri de yine törenle sunuldu. 56. yıl önceki depremde bulunanlara plaketlerini Fethiye Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur fethie Esnaf Kefalet ve Kredi kooperatifi başkanı İsmail Başoğlu, Şoförler Odası Başkanı Hayri Topçu, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Belediye meclisi Üyesi Dilek Dinçer ve diğer ilgililer alkışlar arasında sundular.
Keramettin Yılmaz - 20.04.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4)
Sabah saatlerinden itibaren etkili olan yağmur nedeniyle festivalin açılış törenine vatandaşların ilgisi az oldu. Festival, Kaymakamı Ekrem Çalık, Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katıldığı törenle başladı.
Keramettin Yılmaz - 19.04.2013
Kuzugöbeği Mantar Festivali Renkli Görüntülerle Başladı
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Fethiye Orman İşletme Müdürü Gürhan Zorlu çevresel değerlerin korunmasına dikkat çekerlerken Üzümlü Belediye Başkanı Önder Genç, "Festivali yapmamızın amacı, Kuzugöbeği mantarıyla dastar ve şarapçılığı tanıtıp pazarlamaktır" dedi.
Keramettin Yılmaz - 19.04.2013
Kuzugöbeği Mantar Festivali Başladı
Kuzugöbeği mantarının önemi ve geleceğinin korunması amacıyla Fethiye'nin Yeşilüzümlü beldesinde yapılan festivalin açılışı sağanak yağış nedeniyle sönük geçti. Açılışa Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve vatandaşlar katıldı.
Keramettin Yılmaz - 17.04.2013
Mimarlar Odası Fethiye Temsilciliği Yeni Binasına Taşındı
Fethiye'nin Cumhuriyet Mahallesi Paspatur Çarşısı'nın hemen üst tarafında Fethiye Körfezi manzarasında 2007 yılında bir yangında yanan ve metruk halde olan eski bir Fethiye Evi'ni satın alan Mimarlar Odası Fethiye Temsilciliği, bu binayı aslına uygun olarak restore edip Fethiye Temsilcilik Binası haline getirdi. Mimarlar Odası Fethiye Temsilciliği, yeni hizmet binasının açılış törenine Kaymakam Ekrem Çalık, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Kadıköy Belediye Başkanı Adem Ayat, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, Mimarlar Odası Genel Merkez Genel Sekreteri Nemci Mutlu, Mimarlar Odası Muğla Şube Başkanı Osman Köseoğlu, sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleri ile çok sayıda mimar katıldı.
Keramettin Yılmaz - 15.04.2013
CHP'den İstifa Eden Meclis Üyeleri Geri Döndü
CHP Fethiye'de yerel gazetelerde köşe yazarlığı yapan kişileri akşam yemeğinde buluşturdu. Yemeğe CHP İlçe Başkanı Emrah Doğu, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve köşe yazarlarının tamamı katıldı.
Keramettin Yılmaz - 14.04.2013
Fethiye'de Gökyüzü Model Uçaklarla Şenlendi
Türk Hava Kurumu Fethiye Şubesi tarafından açılan Radyo Kontrollü Model Uçak başlangıç ve Tekamül Kursunu başarı ile tamamlayan 20 kursiyer sertifikalarını Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ve Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın elinden aldı.
Keramettin Yılmaz - 14.04.2013
CHP'nin Bahar Çayına Yoğun İlgi
CHP'nin bahar çayına ilginin yoğun olması ilçe teşkilatını da yaklaşan yerel seçimler öncesi ümitlendirdi. Çay partisinde CHP kadın kolları başkanı Neşe Çağlar, Fethiye Belediye Başkanlığı için ismi geçen Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, İlçe Başkanı Emrah Doğu birer konuşma yaparak partide birlik ve beraberliğin yanı sıra CHP'li kadınların bu seçimde de ev ev dolaşarak en iyi şekilde partiye hizmet edeceklerine inandıklarını söyledi.
Keramettin Yılmaz - 13.04.2013
Fethiye Semaları Model Uçaklarla Şenlendi
THK'nin 60 saatlik kursunu tamamlayan 20 kursiyer, Ovacık Mahallesi'nde düzenlenen törende, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ve Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'dan sertifikalarını aldı.
Keramettin Yılmaz - 10.04.2013
Polis Haftası Fethiye'de Coşkuyla Kutlandı
Fethiye Beşkaza Meydanı'ndaki törene yoğun ilgi oldu. Atatürk Anıtı önündeki törene Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, Çamköy Belediye Başkanı Bekir Eser, Kumluova Belediye Başkanı Alim Karaca, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, siyasi partilerin başkan ve temsilcileri, bazı daire amirleri, emekli polisler ve çok sayıda polis katıldı.
Keramettin Yılmaz - 02.04.2013
Ölüdeniz, Yeni Turizm Sezonuna Hazır Olacak
Ölüdeniz Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısı belediye toplantı salonunda gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın başkanlık ettiği toplantıda, 2013 yılı içerisinde görev yapacak encümen üyelikleri için seçim yapıldı.
Keramettin Yılmaz - 29.03.2013
Fethiye'deki Kabare Şov İlgiyle İzlendi
Fethiye Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk ve turizmcilerin de 'kabare şov' programında İlhan Şeşen'in şarkıları hemen hep birlikte söylendi.
Keramettin Yılmaz - 28.03.2013
Kitapları Raflarda Bırakmayıp Okuyalım
49. Kütüphane Haftası kutlama törenine Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleri, yazarlar ve kitapseverler katıldılar.
Keramettin Yılmaz - 24.03.2013
Fethiyespor 80. Yaşını Kutluyor
Fethiyespor 80.kuruluş yıldönümü balosuna Ak Parti Muğla milletvekili Ali Boğa, CHP Muğla Milletvekili Prof Dr. Nurettin Demir, Kaymakam Ekrem Çalık, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz BelediyeBaşkanı Keramettin Yılmaz, Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk, Fethiyespor eski başkanları Esat Bakırcı, Hüseyin Uysal, Yavuz Torunoğulları, Timur Fidan, Mecdi Nalbantoğlu, AK Parti ilçe başkanı Mustafa Ali Türkan, CHP ilçe Başkanı Emrah Doğu, MHP İlçe Başkanı Hamdi Gürbüz, DP ilçe Başkanı Ali Kemal Karadenizli, Oda Başkanları Akif Arıcan, Mehmet Soydemir, Hayri Topçu, kadın kolları, yöneticiler, Futbolcular, apaçi taraftar gurubu ve çok sayıda davetli katıldı.
Keramettin Yılmaz - 17.03.2013
Öğretmen Okullarının 165. Kuruluş Yıldönümü Fethiye'de de Kutlandı
Törene Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği Fethiye Şube Başkanı Hasan Gürhan, CHP Fethiye İlçe Başkanı Emrah Doğu, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şube Başkanı Tuğrul Yılmaz, Muğla Eski Milletvekili Sami Gökmen, Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Veli Pabuşçu ve Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ile az sayıda Köy Enstitülü emekli öğretmen katıldı.
Keramettin Yılmaz - 15.03.2013
Fethiye'de Türkü Coşkusu Yaşadılar
8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle verdiği muhteşem konserin ardından bu kez Vergi Dairesi mensupları ve mükellefler için düzenlenen konsere Muğla Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, Fethiye Vergi Dairesi Müdürü Hasan Erdoğan, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Şoförler Odası Başkanı Hayri Topçu, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Korkmaz, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Çalış, daire müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Keramettin Yılmaz - 14.03.2013
Özer, "Çocuklar Taciz ve İstismara Karşı Uyarılmalı"
Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Salonu'nda düzenlenen konferansa Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık'ın eşi Zeynep Çalık, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Çocuk İstismarlarını Önleme Derneği Başkanı Hilkat İnan, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin, CHP İlçe Başkanı Emrah Doğu ve Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan rehber öğretmenleri katıldılar.
Keramettin Yılmaz - 27.02.2013
Fethiye'de 9. Yıl Coşkusu
Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Salonu'ndaki konseri Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Muğla eski Milletvekili Sami Gökmen ve çok sayıda vatandaş izlerken konser renkli görüntülere sahne oldu.
Keramettin Yılmaz - 24.02.2013
CHP'li Belediye Başkanları Fethiye'de Bir Araya Geldi
Ölüdeniz Belediye Başkanı keramettin Yılmaz'ın ev sahipliğinde Fethiye'de gerçekleşen toplantıya Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Güven, Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban, Kafaca Belediye Başkanı Murat Gökalp, Üzümlü Belediye Başkanı Önder Genç, Seki Belediye Başkanı Veli Yıldız, Akyaka Belediye Başkanı Ahmet Çalca, Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbay, Bozüyük Belediye Başkanı Yaşar Gencel, Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili, Bencik Belediye Başkanı Salih Haney, Turunç Belediye Başkanı Ali Fuat Fidan, Bozburun Belediye Başkanı Cemil Şener, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bafa Belediye Başkanı Zühra Dönmez, Ören Belediye Başkanı kazım Turan, Güllük Belediye Başkanı Tevfik Kırgın, Bitez Belediye Başkanı İbrahim Çömez ve ailelerinin yanı sıra CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan ve CHP Genel Merkez İçişleri Baş Koordinatörü Ercüment Akış'ta katıldı.
Keramettin Yılmaz - 20.02.2013
Nazım Hikmet Şiirlerle ve Türkülerle Anıldı
CHP Muğla Milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir ve Ömer Süha Aldan'ın yanı sıra CHP Muğla Eski Milletvekili Ali Cumhur Yaka, Fethiye Belediye Başkan yardımcısı Metin talaş, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve CHP İlçe Başkanı Emrah Doğu'un yanı sıra bazı dernek ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda vatandaş izledi.
Keramettin Yılmaz - 19.02.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
Teoman ERİŞ/ALANYA, (DHA) Foto: Sahneden ve izleyenlerden === Ölüdeniz'de turizm sezonu hazırlıkları başladı FETHİYE'nin Ölüdeniz Beldesi'nde turizm sezonu hazırlıkları başladı. Çalışmalar kapsamında görüntü kirliliğine neden olan elektrik telleri yer altına alınırken bozulan yol ve kaldırımlar onarılarak düzenli ve bakımlı hale getiriliyor. Ölüdeniz'in Belceğiz, Ovacık ve Hisarönü mahallerindeki çalışmaları yerinde izleyen Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ölüdeniz'i sezona pırıl pırıl yetiştirmek için çalışmaların önceden başladığını belirtti.
Keramettin Yılmaz - 19.02.2013
Kaybolan Tohumlar Takas Edilerek Korunacak
Fethiye Belediyesi Meclisi Bağımsız Üyesi Nalan Ünal ile ekonomist Zahide Banihashem tarafından gündeme getirilen çalışma ilk olarak Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'a sunuldu.
Keramettin Yılmaz - 19.02.2013
Ölüdeniz, Yeni Turizm Sezonuna Hazırlanıyor
Belceğiz, Ovacık ve Hisarönü mahallerindeki başlayan çalışmaları yerinde izleyen Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ölüdeniz'i sezona pırıl pırıl yetiştireceklerini söyledi.
Keramettin Yılmaz - 29.01.2013
Orhangazi'de Eğlence Dönüşü Kaza: 6 Yaralı
Bursa'nın Orhangazi İlçesi Seçim Müdürü Keramettin Yılmaz'a ait otomobille Bursa'dan dönen oğlu Mustafa Yılmaz ve arkadaşlarının bulunduğu araç, Orhangazi girişinde yoldan çıktı.
Keramettin Yılmaz - 24.01.2013
Krizden Etkilenen İngilizler Satıyor Rus, Özbek ve Kazaklar Alıyor
-Fethiye'de 8 bin civarında yabancıya ait konut bulunuyor- Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ise Fethiye ilçesi ve Ölüdeniz beldesinde 2000 yılından itibaren İngilizler başta olmak üzere Alman, Danimarka, Norveç, Rus ve Kazakların gayrimenkul satın aldıklarını söyledi.
Keramettin Yılmaz - 11.01.2013
Jak Baba Vasiyeti Üzerine Ölüdeniz'de Toprağa Verildi
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın yanı sıra oğlu Bryan Carthew, sevenleri ve Türk komşularının da katıldığı cenaze töreninde yakınları güçlükle ayakta durabildi.
Keramettin Yılmaz - 28.12.2012
Babadağ'da 62 Bin Atlayışta, 1'i Ölümlü, 26 Paraşüt Kazası
'UÇUŞ SAYISI ARTTI, KAZA SAYISI AZALDI' Ölüdeniz'de yaşanan kazaların geçen yıllara göre düşüş gösterdiğini belirten Ölüdeniz Belediye Başkanı CHP'li Keramettin Yılmaz ise gerekli tedbirlerin alınmasıyla birlikte bu rakamların sıfıra ineceğini söyledi.
Keramettin Yılmaz - 27.12.2012
CHP'li Başkandan Cami ve Kur'an Kursuna Destek
Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz beldesinin Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, camilerin bakım ve onarım işlemlerini yaptırıyor.
Keramettin Yılmaz - 23.12.2012
Ünlü Turistik Beldeler Mahalle Oldu
ÖLÜDENİZ FETHİYE'NİN MAHALLESİ OLDU Fethiye'nin dünyaca ünlü beldesi Ölüdeniz beldesi de mahalle olarak Fethiye'ye bağlanan ünlü turistik beldeler arasında yer alıyor. Ünü Fethiye'nin önüne geçen Ölüdeniz Beldesi kumsalı, denizi ve yamaç paraşütü ile adını dünyaya duyururken, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ölüdeniz'in konumu ve ünü ile bir ayrıcalık yapılabileceğini ümit ettiklerini söylerken, Ölüdeniz'in mahalle olmasının bazı imkanları kısıtlayacağını belirtti.
Keramettin Yılmaz - 04.12.2012
Yerleşik Yabancılar Komşularıyla Sohbet İçin Türkçe Öğreniyor
Fethiye'nin Ölüdeniz beldesinde yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar, Ölüdeniz Beldesi ile Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan İngilizce-Türkçe kursuna yoğun ilgi gösterdi. Kurs öğreticisi Füsun Karabulut, kursiyerlere pratik şekilde Türkçe öğretirken, Türkçe kelimeleri yüksek sesle tekrar ediyor. 30 kursiyerin katıldığı Türkçe derslerini, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz da yakından izliyor.
Keramettin Yılmaz - 23.11.2012
Ölüdeniz'e Kış Gelmiyor
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve arkadaşları Cemil Soysalan, Mehmet Sivri, Nurettin Yılmaz ve Harun Genç yaz kış demeden yüzmenin keyfini yaşayanlardan birkaçı.
Keramettin Yılmaz - 22.11.2012
Genç Yazarları Keşfetmek İçin Edebiyat Yarışması Düzenleniyor
Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, amaçlarının genç yetenekleri keşfetmek ve onların yolunu açmak olduğunu söyledi.
Keramettin Yılmaz - 09.11.2012
Ölüdeniz Belediyesi Gürültü Kirliliği Yapan İşletmelere Ceza Kesecek
Bugüne kadar yapılan denetimlerde cezai işlem yapmadıklarını anlatan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, zabıta ve çevre il müdürlüğü ekipleri ile yapılacak denetimlerde bar, disko ve restoranlardan çevreye yayılan müzik gürültüsü için işletmelere 19 bin ile 60 bin TL arasında cezai işlem uygulanacağını söyledi.
Keramettin Yılmaz - 05.11.2012
Fethiye'de Motokros Yarışları Sona Erdi
Dereceye giren sporculara kupalarını Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Başkanı Bekir Yunus Uçar, TMF Yönetim Kurulu üyesi Sadık Özdemir, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Fethiye Orman İşletme Müdürü Gürhan Zorlu, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan verdi.
Keramettin Yılmaz - 29.10.2012
Fethiye'de Cumhuriyet Bayramı Coşkusu
Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi önünde toplanan bine yakın partili, Beşkaza Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenk sundu. Kültür Merkezi önünde düzenlenen törene CHP İlçe Başkanı Emrah Doğu, Kadın Kolları Başkanı Neşe Çağlar, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, CHP'ye yakınlığı ile bilinen bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bine yakın partili katıldı.
Keramettin Yılmaz - 21.10.2012
Ölüdeniz Semaları Paraşütlerle Şenlendi
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ise festivale destek veren herkese teşekkür ederek, festivalin her geçen yıl daha kapsamlı devam ettiğini dile getirdi.
Keramettin Yılmaz - 20.10.2012
Ölüdeniz'i Gökyüzünden Dünyaya Tanıtıyorlar
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hava oyunları festivalinin ikinci gününde, havanın çok güzel olduğunu ve gökyüzünde yüzlerce paraşütün Ölüdeniz semalarında gözlemlenebildiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Keramettin Yılmaz Haberleri | Keramettin Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Keramettin Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Keramettin Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Romen Uyruklu Genç Müslüman Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 19:46:28. #1.16#
title