Kendisini Vuran Torununun Cezalandırılmasını İstedi

Kendisini Vuran Torununun Cezalandırılmasını İstedi

Samsun'da Bir Kişi, Kendisini Tabancayla Vurarak Yaralayan Torununun Yargılandığı Duruşmada Şikayetçi Olduğunu Belirterek, Cezalandırılmasını İstedi.

Kendisini Vuran Torununun Cezalandırılmasını İstedi

Samsun'da bir kişi, kendisini tabancayla vurarak yaralayan torununun yargılandığı duruşmada şikayetçi olduğunu belirterek, cezalandırılmasını istedi.

Tekkeköy ilçesinin Yazılar köyünde dayısının eşiyle kendisini evinde yakalayan dedesini tabancayla vurarak yaraladığı iddiasıyla tutuklanan T.A.'nın Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün yargılanmasına başlandı. Dedesini isteyerek vurmadığını belirten T.A., "Askerden yeni gelmiştim. Dayımın da gurbetten geldiğini eşi bana haber verdi. Ben de evlerine gittim. Bu sırada dayım bana hakaret etti. Dedem de üzerime gelip belimdeki tabancaya sarıldı. Boğuşma sırasında silah kazaen ateş aldı. Dedemi isteyerek vurmadım" dedi.

Torunu tarafından tabancayla karnından vurulan ve hastanede tedavi gördükten sonra taburcu olan A.A. ise, duruşmada torunu T.A.'dan şikayetçi olduğunu belirterek, cezalandırılmasını istedi. Torununun, gelini ile gece saat 01.00 sıralarında evdeki odada yakaladığı için kendisini vurduğunu belirten yaşlı adam, ölümden döndüğünü söyledi.

Duruşma, ileri bir tarihe ertelendi.

(MAY-SA-CC-Y)