Kendisini Tehdit Eden Sevgilisini Önce Uyuttu, Sonra Cinsel Organını Kesti

Kendisini Tehdit Eden Sevgilisini Önce Uyuttu, Sonra Cinsel Organını Kesti

Dominik Cumhuriyeti'nde yaşanan olayda genç kadın, terk edileceğini öğrendiğinde kadını tehdit eden ve ona kötü davranan sevgilisini önce uyuşturup uyuttu daha sonra ise cinsel organını kesti.

Dominik Cumhuriyeti'ndeki Puerto Plata şehrinde yaşayan 28 yaşındaki Johanny Diaz isimli kadın, erkek arkadaşının cinsel organını kesti.

ÖNCE UYUTTU, SONRA KESTİ

44 yaşındaki Samuel Ventura Garcia ile beraber olan kadın, şiddetli bir tartışmanın ardından önce sevgilisini ne olduğu öğrenilemeyen bir madde ile uyuşturdu daha sonra ise uyuyan adamın cinsel organını tamamen kesti. Diaz, saldırıdan sonra olay yerinden kaçtı ancak polis memurları tarafından yakalandı.

TERK ETMEMESİ İÇİN TEHDİT ETMİŞ

Genç kadın Garcia ile iki yıllık ilişkileri olduğunu ve adamın davranışlarından ve tehditlerinden dolayı onu terk etmeye karar verdiğini söyledi. Diaz gazetecilere verdiği demeçte, "Beni pek çok kez tehdit ettiği için pişman değilim" dedi. Adamın kendisini terk etmemesi için kendisini tehdit ettiğini ve bu sebeple tartışmaya başladıklarını söyleyen kadın tutuklandı.

NE OLACAĞI BELİRSİZ

Cinsel organı kopan adam önce yakınlardaki bir hastaneye götürüldü ve ilk müdahalenin ardından Puerto Plata'daki bir özel sağlık merkezine yönlendirildi. Organın yerine dikilip dikilemeyeceği konusunda henüz kesin bir şey söyleyemeyen uzmanlar, daha ileri tedavi için adamı Santiago'ya transfer edebileceklerini söyledi.