Kendi Hayatını Anlatacak - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Kendi Hayatını Anlatacak

Kendi Hayatını Anlatacak
Sabah.com.tr - Haberler | Magazin

Ünlü komedyen Şafak Sezer, önceki akşam Dolmabahçe'deki çay bahçesinde görüntülendi

Uzun süredir ortalıklarda görünmeyen ünlü komedyen Şafak Sezer, önceki akşam Dolmabahçe'deki çay bahçesinde görüntülendi. Eski dostu olduğunu söylediği türkücü İzzet Yıldızhan ile birlikte mekanın şark köşesine geçerek iftar sonrası çay keyfi yapan Sezer, dostuyla eski günlerini yâd etti.

YILDIZHAN DA OLACAK

Sohbet sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü komedyen, projeleriyle ilgili şöyle konuştu: "Bu sezon benim için çok yoğun geçeceğe benziyor. Öncelikle, Oya Başar'la birlikte rol aldığım 'Hacı Yatmaz' adlı dizinin çekimlerine başlayacağız. Onun yanı sıra, uzun yıllardır üzerinde durduğum ve bir nevi kendi hayatımı anlatacağım bir sinema filmi çekeceğim. Filmin adı 'Lades' olacak. Ben eskiden, Ankara Çinçin Mahallesi'nde bir gecekonduda yaşıyordum. Film de aynı yerde geçecek. Anlayacağınız, bu film bende çok önemli bir yere sahip olacak. " Sezer, filmde İzzet Yıldızhan'a da küçük bir rol vereceğini belirtti.

MÜZİĞE DE EL ATACAK

Şafak Sezer, müzik piyasasına da sıkı bir giriş yapacağını açıkladı. Önümüzdeki aylarda 'Zamansız Şarkılar' albümünü çıkaracak olan İskender Paydaş'la çalışacağını söyleyen ünlü komedyen, "İskender'in albümündeki bir parçayı birlikte seslendireceğiz" dedi.

SABAH

Kendi Hayatını Anlatacak

Sabah.com.tr - Magazin Haberleri
beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Ünlü komedyen Şafak Sezer, önceki akşam Dolmabahçe'deki çay bahçesinde görüntülendi

title