KENAN YILDIRIM HABERLERİ

Kenan Yıldırım haber, Kenan Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kenan Yıldırım - 3.5.2014
Rize'de Bal Ligi'ne Yükselme Maçı
Karşılaşmayı, Derepazarı Kaymakamı Tunahan Çil, Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş, Derepazarı Belediye Başkanı Yakup Samangül, Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete, Kalkanderespor Kulübü Başkanı Refik Çolak, Ardeşenspor Kulübü Başkanı Mehmet Çırakoğlu ile taraftarlar izledi.
Kenan Yıldırım - 31.3.2014
Rize'de İlçe Belediyelerinin 11'ini AKP, 1'ini SP aldı.
Resmi olmayan sonuçlara göre, Rize'de belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 11'ini AK Parti, 1'ini Saadet Partisi aldı.
Kenan Yıldırım - 18.2.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Saadet Partisi Kalkandere Belediye Başkan adayı Kenan Yıldırım: "İmar planlarında gerekli düzenlemeleri yapıp halkın kullanımına yeni arsalar kazandıracağız"
Kenan Yıldırım - 12.5.2013
Yozgat'ta Midibüs Devrildi: 14 Yaralı
Kazada sürücü ile birlikte Murat, İbrahim, Şükrü, Zekeriya, Hamza, Cafer, İhsan ve Salih Taştekin ile Gülseren Çil, Kenan Yıldırım, Mustafa Kaya, Musa Topal ve Adıgüzel Kaya yaralandı.
Kenan Yıldırım - 6.5.2013
Sıla Şahin'den Nefes Kesen Samba Şov!
Kenan Yıldırım'ın samba tarzına uyarlayarak seslendirdiği Tarkan'ın Şımarık şarkısı eşliğinde dans eden Şahin, kıvrak dans figürleri kadar giydiği çekici elbisesi ve güzelliği ile izleyicileri kendine hayran bıraktı.
Kenan Yıldırım - 4.1.2013
İşletmelerde İnavasyon Platformu Oluşturulmalı
"MÜŞTERİNİN İSTEKLERİNİ İYİ ANALİZ ETMEK ÖNEMLİDİR" 'Ürün Kalitesi ve Kalite Kontrol' konusunda katılımcılara ışık tutan Doç. Dr. Kenan Yıldırım da, tekstil ürünlerindeki kalitenin isteğe bağlı olan kriterlerle şekilleneceğini belirterek, şunları kaydetti: "Örneğin biz sıcak günlerde hava alacak, soğuk günlerde sıcak tutacak ürünler isteriz.
Kenan Yıldırım - 19.10.2012
Sektör Liderleri ile Dünyadan ve Türkiye'den Uzmanlar
Konut Konferansı 2012 çok sayıda uzmanı buluşturdu… "Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun" ve "Mütekabiliyet Yasası"nın getireceği "dönüşüm" ve "değişim", konferansta katılımcılar tarafından pek çok farklı açıdan değerlendirildi. Kale Kilit Yurtiçi Satış Müdürü Nihat Eren ile Siemens Ev Aletleri Projeler Satış Müdürü Kenan Yıldırım konferansta değişim paralelinde konut tasarımı ve uygulamalarında son kullanıcıya sunulan akılcı çözümler, inovasyon ve konutlarda değişen, dönüşen güvenlik olgusu ile kullanıcı davranışları konularını ele aldı.
Kenan Yıldırım - 8.10.2012
Malatya Baro Başkanı Değişmedi
Yönetim kurulu için yapılan seçimde de yönetim kuruluna giren üyelerin isim ve aldıkları oylar şu şekilde: "Çiğdem Ağdağ (155), Ramazan Ayan (154), Özgür Gül (144), Vahit Çağatay (138), Mehmet Akif Canpolat (137), Şirzat Bekir Öztürk (131), Nüvit Eray Erenler (129), Namık Gören (128), Mehmet Erensoy (127) ve Saliha Baran (124) Oylar sonucunda 124 oy alan iki adaydan Saliha Baran, kıdeminden dolayı yönetime girerken, Umut Yalçın ise yedekte kaldı." Disiplin kuruluna Hikmet Mahan (185), Osman Aladağ (167), Kenan Yıldırım (141), Vahap Kaya (132) ve Hıdır Yıldırım (127) seçildi.
Kenan Yıldırım - 9.5.2012
Usta Eller Engelliler İçin Yarıştı
" Usta Eller Engellilerimiz için Kuşadası'nda Buluşuyor " sloganıyla gerçekleştirilen " Kuşadası 1. Saç Yarışması ve Saç Sov Festivali " Kuşadası Belediyesi Uğur İnan Spor Salonu'nda gerçekleşti. Gün boyu devam eden yarışmaya, Türkiye'nin çeşitli illerinden 40 kuaför katıldı. Gelirinin tamamı Kuşadası Özürlüler Köyü'ne bağışlanacak olan yarışma, " Serbest yüksek fantezi " ve " Salon topuz "olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlendi. Arif Şenyüz'ün başkanlığındaki juri de Erol Atar, Yakup Koçyiğit, Cem Benteşen, Reyhan Emek, Seyhan Oktay, Atilla Yetişoğlu, Nusret Harnıboğlu, Hasan Güder ve Önder Erbağ yer aldı. Büyük çekişme içerisinde geçen ve kuaförler birbirinden ilginç ve farklı modellere imza attığı yarışmada Serbest Yüksek Fantezi kategorisinda Dilara Tanış birinci olurken, Kenan Yıldırım ikinci, Ümit Tabaklı ise üçüncü oldu.
Kenan Yıldırım - 26.3.2012
Haftasonu Köln'de Müzik Ziyafeti Vardı
Almanya'nın Köln kentinde konser veren yerel sanatçılar Tolga Gökçe ve Derya Ejder ile Kenan Yıldırım'ın oluşturduğu Ken ve Ben grubu hafta sonu dinleyenlere adeta müzik ziyafeti yaşattılar.
Kenan Yıldırım - 29.1.2012
Isparta'da 'Gül Yapraklı' Lokum Üretildi
Yıldırım Şekerleme Yöneticisi Kenan Yıldırım AA muhabirine yaptığı açıklamada, büyük emek ve özenle hazırlanan, hijyenik koşullarda paketlenen ürünlerinin en büyük sırrının ağabeyden kardeşe, ustadan çırağa aktarılan bilgi, deneyim ile işe duyulan saygı ve titizlik olduğunu söyledi.
Kenan Yıldırım - 20.1.2012
Karne Heyecanını Evlerinde Yaşadılar
Öğrenci velisi Kenan Yıldırım ise öğretmenlere bu davranışlarından dolayı teşekkür ederek, "Bizim dönemimizde böyle bir konu hiç olmadı.
Kenan Yıldırım - 9.1.2012
Ak Partili Uğur: Başbakan Askere Değil Artık Millete Bakıyor
Mevcut İlçe Başkanı Servet Bıyık'ın aday olduğu kongreye tek listeyle gidildi. Katılan delegelerin tamamının oyunu alan Bıyık, tekrar seçildi. Yeni yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı: Abdullah Mutlu, Eyüp Cengizoğlu, Hüseyin Acar, Hüseyin Demirdelen, İhsan Özen, İsmail Mutlu, Hüseyin Taşçı, İsmail Rıfkı Danış, Kadriye Çalık, Kamil Çömez, Mehmet Karagöl, Mehmet Uzun, Kenan Yıldırım, Mehmet Yıldız, Metin Davut Kavuzoğlu, Musa Yakar, Mustafa Doğan, Metin Deveci, Şahin Turan, Sabriye Köseoğlu, Selim Çeken, Seyhan Sürer, Ümit Dağcı, Zekeriya Dağlı.
Kenan Yıldırım - 9.1.2012
AK Parti Gönen İlçe Kongresi Yapıldı
AK Parti İl Başkanı Avukat Mahmut Poyrazlı'nın da konuşma yaptığı Gönen İlçe Kongresinde seçimlere mevcut ilçe başkanı Servet Bıyık'ın hazırladığı tek liste ile gidildi. Genel kurula katılan delegelerin tamamın oyunu alan Gönen İlçe Başkanı Servet Bıyık tekrar seçilerek güven tazeledi. AK Parti Gönen İlçe Teşkilatının yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; "Servet Bıyık (başkan), Abdullah Mutlu, Eyüp Cengizoğlu, Hüseyin Acar, Hüseyin Demirdelen, İhsan Özen, İsmail Mutlu, Hüseyin Taşçı, İsmail Rıfkı Danış, Kadriye Çalık, Kamil Çömez, Mehmet Karagöl, Mehmet Uzun, Kenan Yıldırım, Mehmet Yıldız, Metin Davut Kavuzoğlu, Musa Yakar, Mustafa Doğan, Metin Deveci, Şahin Turan, Sabriye Köseoğlu, Selim Çeken, Seyhan Sürer, Ümit Dağcı, Zekeriya Dağlı.
Kenan Yıldırım - 31.10.2011
Kars'ta Motosikletle Otomobil Çarpıştı: 2 Yaralı
Edinilen bilgiye göre, Ersin Mizirak'ın idaresindeki 36 EU 543 plakalı motosiklet, Faik Bey Caddesi'nde, Kenan Yıldırım'ın kullandığı 36 ET 491 plakalı otomobille çarpıştı.
Kenan Yıldırım - 6.10.2011
Ahlat Müftülüğünde Konferans Salonu Yapıldı
Salonu hizmet içi çalışmalarda kullanacaklarını ifade eden Demirel, şöyle konuştu: "Din görevlileriyle faaliyet, toplantı, konferans ve seminerlerimiz oluyor. Salon konusunda sıkıntı yaşıyorduk. Farklı kurumların salonlarını kullanıyorduk. Allah nasip etti ve müftülük binamızda 75 kişilik bir konferans salonu oluşturduk. Etkinliklerimiz artık bu salonda yapılacak. Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle yapacağımız konferansla, bu salonun açılışını da gerçekleştirmiş olacağız." Salonun maliyetinin 15 bin lira olduğunu belirten Demirel, maliyetin büyük bölümünün Ahlatlı hayırsever iş adamı Kenan Yıldırım tarafından karşılandığını bildirdi.
Kenan Yıldırım - 30.9.2011
Samsun İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 7. Olağan Genel Kurulu
Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Mahmut Aydın, Ekrem Karagöz, İbrahim Uçar, Arslan Kurtoğlu, Hasan Ergün, Hasbi Çağlar ve Kenan Yıldırım seçildi.
Kenan Yıldırım - 31.7.2011
Şehidi 5 Bin Kişi Uğurladı
Şehit Uzman Çavuş Abdülmecit Yıldırım için Bursa Ulu Camii'de cenaze töreni düzenlendi. Törene, şehidin eşi Zümrüt Yıldırım, 3. 5 yaşındaki oğlu Baturalp Yıldırım, babası Kenan Yıldırım, annesi İlgi Özkan ile Bursa Valisi Şahabettin Harput, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Sena Kaleli, CHP Bursa Milletvekili Kemal Ekinci, AK Parti Bursa milletvekilleri Önder Matlı, İsmet Su ve Mustafa Öztürk, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Zeki Es, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Recep Altepe ve yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Kenan Yıldırım - 31.7.2011
Şehit Yıldırım, Dualarla Uğurlandı
Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde, jandarma trafik timine düzenlenen saldırıda şehit olan jandarma uzman çavuş Abdülmecit Yıldırım, Bursa'da dualarla uğurlandı. Binlerce Bursalı'nın katıldığı Ulucami'deki cenaze namazında, şehit yakınları gözyaşlarına boğuldu. Şehit olan uzman çavuş Abdulmecit Yıldırım'ın cenazesi, Malatya'da yapılan otopsinin ardından, Bursa merkez Yıldırım ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Türün Sokak'taki kayınpederi Ahmet Erken'in evine getirildi. Evin önünde yüzlerce insanın karşıladığı şehit naaşı, mahalle halkını gözyaşlarına boğdu. Buradaki törenin ardından cenaze Ulucami'ye getirdi. Binlerce Bursalının katıldığı cenaze töreninde, terör örgütüne lanet edildi. Törene, Bursa Valisi Şahabettin Harput, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Balıkesir Okullar Merkez Komutanı Tümgeneral Atilla Gürdere, Bursa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Zeki Es, milletvekilleri, şehit babası Kenan Yıldırım, anne İlgi Özkan, 3, 5 yaşındaki küçük çocuğu Batur Alp, aile yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Kenan Yıldırım - 31.7.2011
Ekinözü'ndeki Jandarma Trafik Timine Saldırı
Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde, jandarma trafik timine düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abdulmecit Yıldırım'ın (31) ailesinin Mersin'deki evinde yas var. Şehit çavuşun, merkez Yenişehir Palmiye Mahallesi'ndeki baba evinde acı haberi alan babaannesi Meryem Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, torunuyla olaydan 2 gün önce telefonda konuştuklarını söyledi. Şehit çavuşun oldukça zorlu bir çocukluk dönemi geçirmesine rağmen ailesini, vatanını ve arkadaşlarını çok seven bir insan olduğunu belirten Yıldırım, şehit çavuşun anne ve babasının henüz bebekken ayrıldığını, bu nedenle torununu kendinin büyüttüğünü ifade etti. Şehit Yıldırım'ı daha 20 aylık bebekken yanına aldığını anlatan babaanne Yıldırım, "O'nu, vatanına milletine hayırlı bir evlat yapabilmek için saçımı süpürge ettim. Torunumu liseye kadar okuttum. Maddi zorluklarımız vardı. Bir gün gelip 'Babaanne sen beni nasıl üniversite okutacaksın? Durumumuz belli" dedi. Ben yaşlı halimle örgü örüp satarak para kazandım, yiğidimi askeri okula gönderdim. Dün acı haberi verdiler. Torunun artık yok dediler. Ben bu acıya nasıl dayanırım" diye konuştu. Yıldırım, şehit torununun 3 yaşında bir erkek çocuğu olduğunu kaydetti. Torununun en son 2 hafta önce Mersin'e geldiğini ifade eden Yıldırım, "İki hafta önce gelip elimi öpen çınarımın tabutu mu gelecek şimdi" diye feryat etti. Geçen haftaki konuşmalarında torununun, "Babaanne yemeklerden en çok içli köfteyi özledim, geldiğimde bana ondan yap" dediğini anlatan Yıldırım, "Yiğidime son bir kez içli köfte bile yapamadım. Bizi ağlatanların içine ateş düşsün. Bu kadar anayı ağlatanlardan Allah hesap sorsun. Benim oğlum da torunum da askere gitmek için yaşını büyüttü. Ailemizdeki her erkeği vatana feda etmeye hazırız. Bu memlekette daha binlerce Abdulmecit var" diye gözyaşı döktü. Öte yandan, şehit uzman çavuşun cenazesinin, eşinin memleketi olan Bursa'da defnedileceği ve Mersin'de yaşayan babası Kenan Yıldırım ile dedesinin olayın ardından Bursa'ya gittiği öğrenildi.
Kenan Yıldırım - 31.7.2011
Şehit Uzmançavuş'un Baba Evinde Yas
Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde, jandarma trafik timine düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abdulmecit Yıldırım'ın (31) ailesinin Mersin'deki evinde yas var. Şehit çavuşun, merkez Yenişehir Palmiye Mahallesi'ndeki baba evinde acı haberi alan babaannesi Meryem Yıldırım, torunuyla olaydan 2 gün önce telefonda konuştuklarını söyledi. Şehit çavuşun oldukça zorlu bir çocukluk dönemi geçirmesine rağmen ailesini, vatanını ve arkadaşlarını çok seven bir insan olduğunu belirten Yıldırım, şehit çavuşun anne ve babasının henüz bebekken ayrıldığını, bu nedenle torununu kendinin büyüttüğünü ifade etti. Şehit Yıldırım'ı daha 20 aylık bebekken yanına aldığını anlatan babaanne Yıldırım, "O'nu, vatanına milletine hayırlı bir evlat yapabilmek için saçımı süpürge ettim. Torunumu liseye kadar okuttum. Maddi zorluklarımız vardı. Bir gün gelip 'Babaanne sen beni nasıl üniversite okutacaksın? Durumumuz belli" dedi. Ben yaşlı halimle örgü örüp satarak para kazandım, yiğidimi askeri okula gönderdim. Dün acı haberi verdiler. Torunun artık yok dediler. Ben bu acıya nasıl dayanırım" diye konuştu. Yıldırım, şehit torununun 3 yaşında bir erkek çocuğu olduğunu kaydetti. Torununun en son 2 hafta önce Mersin'e geldiğini ifade eden Yıldırım, "İki hafta önce gelip elimi öpen çınarımın tabutu mu gelecek şimdi" diye feryat etti. Geçen haftaki konuşmalarında torununun, "Babaanne yemeklerden en çok içli köfteyi özledim, geldiğimde bana ondan yap" dediğini anlatan Yıldırım, "Yiğidime son bir kez içli köfte bile yapamadım. Bizi ağlatanların içine ateş düşsün. Bu kadar anayı ağlatanlardan Allah hesap sorsun. Benim oğlum da torunum da askere gitmek için yaşını büyüttü. Ailemizdeki her erkeği vatana feda etmeye hazırız. Bu memlekette daha binlerce Abdulmecit var" diye gözyaşı döktü. Öte yandan, şehit uzman çavuşun cenazesinin, eşinin memleketi olan Bursa'da defnedileceği ve Mersin'de yaşayan babası Kenan Yıldırım ile dedesinin olayın ardından Bursa'ya gittiği öğrenildi.
Kenan Yıldırım - 18.7.2011
Prof. Dr. Özbek, Ddh Algoloji Kliniğini Ziyaret Etti
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Algoloji (Ağrı) Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hayri Özbek, Denizli Devlet Hastanesi'nde (DDH) 3 ay önce açılan Ağrı Polikliniğini ziyaret ederek, ağrı tedavisindeki uygulamalar hakkında bilgi verdi. Ağrı tedavisinde, son yıllarda uygulanan girişimsel teknikleri anlatmak ve göstermek amacıyla DDH Ağrı Kiniği sorumlu hekimi Uz. Dr. Yaşa Erim Gedik'in davetlisi olarak Denizli'ye gelen Prof. Dr. Özbek, Uz. Dr. Yaşa Erim Gedik ile birlikte toplam yedi vaka üzerinde girişimsel tedavi uyguladı. Uygulamalara Süleyman Demirel Üniversitesi Anestezi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Pakize Kırdemir de katıldı. Gedik, ağrı polikliniğine başvuran hastaların oldukça fazla olduğunu ve bu eğitimle hastaları başka bir merkeze sevk etmek zorunda kalmadan tedavilerini hastanede tamamlayabileceklerini kaydederek, olanakların sağlanmasında emeği geçen DDH Başhekimi Uz. Dr. Ramazan Canural ve Başhekim yardımcısı Uz. Dr. Kenan Yıldırım'a teşekkür etti.
Kenan Yıldırım - 11.5.2011
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Öz'den STK Ziyareti
AK Parti Malatya milletvekili ve milletvekili adayı Ömer Faruk Öz, sivil toplum kuruluşlarının (STK) gelişmiş ülkelerdeki seviyeye getirilmesi için iktidar tarafından reform düzeyinde yasal çalışmalar yapıldığını söyledi. Partiden yapılan açıklamaya göre, Öz ile birlikte, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ve partililer, sivil toplum kuruluşları ve sendikaları ziyaret etti. Öz, ilk olarak Hizmet-İş Sendikası Malatya Şubesini ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Şube Başkanı Bünyamin Geleri, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yeni dönemde, 2023 Türkiye'sinde ve Cumhuriyetimizin 100. yılında, daha demokratik, özgür ve milletin Anayasasının benimsendiği bir Türkiye ile, süper devletler arasında olmak bizim de hayalimizdir. Bu anlamda bizim en önemli sorunlarımızdan biri olan özel ve taşeron şirketlerde çalışan işçilerin Anayasal hakları olan sendikalı olma iradelerinin önündeki engellerin kaldırılması noktasında yeni yasal düzenlemelerin yapılması için çalışmaların hızlandırılmasını bekliyoruz" dedi. Daha sonra, Malatya Şeker-İş Sendikası Şube Başkanı Nuri Murat, Eğitim Bir Sen Malatya Şube Başkanı Kenan Yıldırım ve Öz İplik-İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Ömer Yabaş'a ziyarette bulundu.
Kenan Yıldırım - 29.4.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Zonguldak
Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimi kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Kenan Yıldırım - 29.4.2011
Yozgat, Zonguldak Kesin Aday Listeleri
Kesin aday listelerine göre, Yozgat'ın milletvekili adayları şöyle.
Kenan Yıldırım - 15.4.2011
Adana Bürosu Bölge Haberleri
Foto Arşivde Nuran Terliksiz ////////////////// CHP'li aday adayından örnek davranış Adana, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak milletvekilliği seçimlerinde 'Bağımsız seçim gözlemciliği' yapmak için Yüksek Seçim Kurulu'na başvurdu. Hiçbir parti ve adayla ilişkisi bulunmayan derneğin temsilcileri 12 Haziran'da Adana'daki seçimleri de başından sonuna izleyerek rapor hazırlayacak. Eşit Haklar İçin İzleme Derneği'nden yapılan açıklamada; demokratik bir toplumun yaratılmasının, adil ve herkes için eşit fırsatlar içeren seçimlerle olanaklı olduğu ifade edildi. Açıklamada "Derneğimizin herhangi bir parti ya da adayla hiçbir ilişkisi yoktur. Bağımsız Seçim İzleme çalışmamızı Türkiye'nin farklı bölgelerinde, farklı tematik alanlarda çalışan sivil toplum örgütleri ve aktivistlerle birlikte yürütüyoruz. Buradan tüm yurttaşları eşitlik gözlemcisi olarak bağımsız seçim izleme çalışmamıza destek olmaya çağırıyoruz" denildi. Adana, MHP Adana milletvekili Adayı Cahit Öztok, MHP İl Kadın Kolları Başkanı İnci Mamat Çelik ile katıldığı toplantıda kadınlardan destek gördü. Yaklaşık 100 kadının katıldığı toplantıda yüzü gülen Cahit Öztok, MHP'yi Adana'da birinci parti konuma getirecek en önemli potansiyelin kadınlar olduğunu vurguladı. Kadınları, 'Gerçek ekonomi uzmanları' olarak değerlendiren Öztok, "Evlerinde tencerenin nasıl kaynadığını, ailelerin bütçesindeki harcama kalemlerinin ne olduğunu ve çocukların nasıl bir refah içerisinde büyüyeceğini en iyi onlar bilir. Onlar her anlamda hayatın zorluklarıyla yüzyüze yaşayan en değerli varlıklarımızdır. Onlara hayatı kolaylaştırmak, hayat standartlarını artırmak, yaşanacak güzel ve mutlu bir hayat tesis etmek en büyük arzumuzdur" dedi. Kadınlara çiçek, yazma, namaz tesbihi hediye eden Öztok, partilerinin seçim beyannamesinde ev hanımlarına yönelim önemli maddeler bulunduğunu söyledi. Öztok, "Seçim beyannamemizin ekonomik programlar bölümünde en önemli konular kadınlarımıza yöneliktir. MHP iktidarında uygulanacak, Hilal Kart, ev kadınlarımıza verilecek ve ev ihtiyaçlarını kadınlarımız kendileri karşılayacaktır. Her aileye ödenecek olan Aile sigortası yardımı öncelikle ev hanımlarına yapılacak, muhtaç durumdaki tüm ailelerin bir ferdine iş imkanı sağlanacak, 65 yaş aylığı artırılacak, kadınlara mesleki eğitim yaygınlaştırılacak, ilköğretim ve ortaöğretimde okuyan çocukların annelerine eğitime destek ödeneği adı altında nakit para yardımı yapılacaktır" diye konuştu. /////////////// Annelerden anlamlı yardım TÜRK Anneler Derneği Antakya Şubesi, Altınözü ilçesine bağlı Karsu köyü İlköğretim Okulu öğrencilerine kitap ve giysi yardımı yaptı. Dernek üyeleri tarafından bir yılda toplanan yardım malzemeleri, ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Karsu Muhtarı Kenan Yıldırım'a teslim edildi.
Kenan Yıldırım - 26.2.2011
Kavak Ziraat Odası Başkanlığına Aslankaya Seçildi
Diğer ayarlardan Altan Karagöz 20, Kenan Yıldırım 15 ve Recep Bayram 13 oy aldı.
Kenan Yıldırım - 15.2.2011
Çarşıbaşı Ziraat Odası Başkanlığı Seçimi
23 delegeden 19'unun oyunu alan Öztürk yeniden başkan seçilirken, yeni yönetim kurulu Sabri Batur, İsmail Kocaman, Kenan Yıldırım, Mustafa Birinci, Muhammet Saka ve Zeynel Şimşek'ten oluştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kenan Yıldırım Haberleri | Kenan Yıldırım Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Kenan Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kenan Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Sevgililer Günü Bereketi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 11:19:22. #1.14#
title