KENAN YILDIRIM HABERLERİ

KENAN YILDIRIM HABERLERİ

Kenan Yıldırım haber, Kenan Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kenan Yıldırım - 3.4.2016
Gürcistanlı Bakan Kumsişvili Türk İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi
GÜRTİAD Başkanı Kenan Yıldırım ise Türkiye ile Gürcistan arasındaki ilişkilerinin güzel bir yerde olduğunu vurgulayarak, son dönemde iki ülke arasındaki dış ticaretin durumuna değindi.
Kenan Yıldırım - 30.3.2016
Grekoromende Ümitler Son Günü Bir Bronzla Tamamladı
Bugün mindere çıkan ve elenen bir diğer isim ise 130 kiloda Osman Kenan Yıldırım oldu.
Kenan Yıldırım - 30.3.2016
Grekoromende Ümit Güreşçilerden İkinci Günde Bir Bronz Mücadelesi
Bugün mindere çıkan ve elenen bir diğer isim ise 130 kiloda Osman Kenan Yıldırım oldu.
Kenan Yıldırım - 30.3.2016
Grekoromen'de Ümit Güreşçiler İkinci Güne Kötü Başladı
Bugün sabah seansında mindere çıkan ve yenilen bir diğer isim ise 130 kiloda Osman Kenan Yıldırım oldu.
Kenan Yıldırım - 29.3.2016
Şampiyonanın İlk Gününde Ümitlerden 1 Altın ve 1 Gümüş Madalya
Yarın mindere çıkacak isimler 66 kiloda Enes Nogman Başar, ilk turu bay geçti. Başar 2. turda ise Macaristan'dan Otto Losonczi ile mücadele edecek. 75 kiloda Serkan Akkoyun, 1. turda Romanya'dan George Vlad Mariea ile, 85 kiloda Ali Suat Cengiz ilk turda Ukrayna'dan Andrii Gladkykh ile ve 130 kiloda da Osman Kenan Yıldırım Rus rakibi Zurabi Gedekhauri ile karşılaşacaklar.
Kenan Yıldırım - 23.1.2016
Sercan Yıldırım'a Hırsız Şoku
Giriş katındaki camın kırık olduğunu gören komşularının durumu futbolcunun ailesine bildirmesinin ardından eve gelen baba Kenan Yıldırım, polise haber verdi.
Kenan Yıldırım - 18.1.2016
Kalkandere'de Kundaklama
Görüntü Dökümü : Gece kundaklanan yerlerin yanması Yanan araçların görüntüsü Vatandaşlarla röportaj Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım'ın konuşması Yanan evlerden görüntü Vatandaşla röportaj Yanan dükkan görüntüsü Kalkandere'de kundaklama Rize'nin Kalkandere ilçesine bağlı Ormanlı köyünde yapımı devam eden açık cezaevi, 3 ev ve park halindeki 4 araç kundaklandı.
Kenan Yıldırım - 18.1.2016
Kalkandere'de Kundaklama
Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, gazetecilere yaptığı açıklamada, yangının gece saat 02.
Kenan Yıldırım - 11.1.2016
Petrol-İş Sendikası Gebze Şubesi 10. Olağan Genel Kurulu
Yapılan seçimde yönetim kuruluna Eyüp Akdemir, Orhanettin Yıldız, İbrahim Karataş, Şivan Kırmızıçiçek, İlhan Berber, denetim kuruluna Erdoğan Orak, Kenan Yıldırım ve Erdem Çağlın, disiplin kurulu üyeliklerine ise Cihan Türker, Metin Aksu ve Fikret Topçu getirildi.
Kenan Yıldırım - 25.10.2015
15. Direklerarası Seyircileri Ödülleri
Samsun Büyük Şehir Belediye Konservatuarından Saliha Çandar, "Gün Anneme Gebe" adlı oyundaki rolü ile En İyi Kadın Oyuncu, Suat Onur Çalık da aynı oyunla En İyi Yönetmen ödülü aldı.  Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosunca hazırlanan "Derya Gülü," oyunundaki rolü ile Duygu Aydın En İyi Kadın Oyuncu, Kenan Yıldırım ve Özgür Aydın En İyi Erkek oyuncu, Doğan Turan da En İyi Yönetmen seçildi.
Kenan Yıldırım - 8.10.2015
Türk Ressamlar Gürcistan'da Sergi Açtı
Tiflis merkezinde bulunan Gürcistan Parlamentosu'nun kütüphanesi sergi salonundaki açılışına, Türkiye'nin  Tiflis Büyükelçisi Zeki Levent Gümrükçü, Gürcü ve Türk İş Adamlari Derneği Başkanı Kenan Yıldırım,  Gürcü ve Türk iş adamları ile sanatseverler katıldı.
Kenan Yıldırım - 12.8.2015
DEİK Heyeti Gürcistan'da
Tiflis Büyükelçisi Zeki Levent Gümrükçü ile Gürcü ve Türk İş Adamları Derneği (GÜRTİAD) Başkanı Kenan Yıldırım'ın da yer aldığı görüşmede, Garibaşvili, Vardan ve beraberindeki heyete, Gürcistan'daki ekonomik reformlar ve yatırım olanaklarıyla ilgili bilgi verdi.
Kenan Yıldırım - 7.7.2015
Türk İş Adamlarından Tiflis'teki Selzedelere Yardım
Tiflis Belediye Başkanı Davit Narmania'nın makamında gerçekleştirilen ve yardım belgelerinin teslim edildiği törende konuşan GÜRTİAD Başkanı Kenan Yıldırım, "Türk iş adamları olarak Gürcistan'ı ayrı bir ülke olarak değil ülkemiz gibi düşünüyoruz" dedi.
Kenan Yıldırım - 12.6.2015
Ragga Oktay, Levent Can ve Yaşar İpek Uyuşturucu Davasında Beraat Etti
MAHKEME DİĞER SANIKLARIN HAPİS CEZASI İLE CEZALANDIRILMASINA HÜKMETTİ Sanıklar Murat Barış, Hakan Acıdemir hakkında uyuşturucu madde ticareti yapma veya sağlama suçunu zincirleme şekilde işledikleri gerekçesiyle 5 yıl 2 ay, sanıklar Kenan Yıldırım, Eser Kılıç ve Dilek Aybaş hakkında aynı suçu işledikleri ve ele geçirilen uyuşturucu madde miktarı dikkate alınarak 10 yıl 5 ay, Yılmaz Aktaş, Mehmet Aslan ve Muzaffer Kılıç hakkında "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan 4 yıl 2 ay, Ramazan Durmuş ve Nezahat Çengel'in irade ve eylem birliği içinde kokain ticareti yaptıkları gerekçesiyle 6 yıl 3 ay hapis cezası ile cezalandırılmalarına karar verildi.
Kenan Yıldırım - 12.6.2015
Ünlü İsimlerin de Yargılandığı Uyuşturucu Davasında Karar
BERAATLERİNİ TALEP ETTİLER İstanbul 15. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Kadri Çengel, Dilek Aybaş, Kenan Yıldırım, Nezahat Çengel, Hakan Acıdemir, Murat Barış, Ramazan Durmuş ve Eser Kılıç getirildi.
Kenan Yıldırım - 12.5.2015
Ünlü İsimlerin Uyuşturucu Davasında Savcı Mütaalasını Açıkladı
4 SANIK HAKKINDA ESRAR TİCARETİ SUÇUNDAN 30 YILA KADAR HAPİS CEZASI İSTENDİ Savcı Boztaş, esas hakkındaki mütalaasında sanıklar Dilek Aybaş, Eser Kılıç, Yılmaz Aktaş ve Kenan Yıldırım'ın uyuşturucu madde (esrar) ticareti yapmak suçundan 20 yıldan 30 yıla kadar hapislerini istedi.
Kenan Yıldırım - 12.5.2015
Ünlü İsimlere "Uyuşturucu Madde Ticareti" Davasında Beraat Talebi
İstanbul 15. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Kadri Çengel, Dilek Aybaş, Kenan Yıldırım, Nezahat Çengel, Hakan Acıdemir, Murat Barış, Ramazan Durmuş ve Eser Kılıç getirildi.
Kenan Yıldırım - 19.4.2015
Rize'de Bal Ligi'ne Yükselme Maçı
Karşılaşmayı, Kalkandere Kaymakamı Abdulkadir Umut Kasman, Derepazarı Belediye Başkanı Yakup Samangül, Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Kalkanderespor Kulübü Başkanı Ali Ersoy, Ardeşenspor Kulübü Başkanı Mehmet Çırakoğlu ile taraftarlar izledi.
Kenan Yıldırım - 16.4.2015
Gürcistan'da Yahudi Soykırımını Anma Etkinliği
Türkiye'nin Tiflis Büyükelçiliği'nin ev sahipliği yaptığı etkinliğe, Türkiye'nin Tiflis Büyükelçisi Zeki Levent Gümrükçü, Gürcü ve Türk İş Adamları Derneği Başkanı Kenan Yıldırım, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Tiflis Koordinatörü Mustafa Korkmaz, Gürcü ve Yahudi Ticaret Odası Başkanı İcik Moşe, Spor Yorumcusu Jamlet Khukhaşvili, Gürcistan Milli Müzesi Başkanı Davit Lortkipanidze ve Yahudi iş adamlarının katılımıyla düzenlendi.
Kenan Yıldırım - 6.2.2015
Babasına Son Görevini Yerine Getirdi
Çolak için Kalkandere ilçesine bağlı Merkez Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Sağlık Bakan Yardımcısı Erkan Kandemir, Rize Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Soba, Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Halk Sağlığı Müdürü Muhammet Mustafa Saymaz, Rize Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan Demiral, eski Kalkandere Belediye Başkanı Nihat Çolak, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Kenan Yıldırım - 23.1.2015
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası
"Uyuşturucu satmaya teşebbüs ettiğim için pişmanım" Tutuklu sanıklardan Kenan Yıldırım da savunmasında, evinde yakalanan uyuşturucuyu Taksim'de bir kişiden aldığını öne sürerek, "Uyuşturucu maddeyi satışa hazır hale getirdim.
Kenan Yıldırım - 23.1.2015
Ünlü İsimler Uyuşturucu Davasında Hakim Karşısına Çıktı
"TORBACILARA GÜVENMEDİĞİM İÇİN EVİME HASSAS TERAZİ ALDIM" Evinde hassas terazi ve uyuşturucu madde bulunan tutuklu sanıklardan Kenan Yıldırım savunmasında "Evimde yakalanan uyuşturucu maddeyi Taksim'de birinden aldım.
Kenan Yıldırım - 6.12.2014
Mersin'de CHP'nin Yeni İl Başkanı Abdullah Özyiğit Oldu
Mersin'de CHP'nin yeni il başkanı Abdullah Özyiğit oldu. Bugün yapılan CHP Mersin Olağanüstü İl Kongresi'nde, Kenan Yıldırım ve Mehmet Özel ile yarışan Özyiğit, 236 delegenin oyunu alarak yeni il başkanı oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kenan Yıldırım Haberleri | Kenan Yıldırım Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Kenan Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kenan Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Tika, Afganistan'daki İhtiyaç Sahiplerine İftar Verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 02:54:16. #1.14#
title