Kenan Öner İddialı Konuştu

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Sakaryaspor Maçında Beklemedikleri Bir 2 Puanı Kaybettiklerini Söyleyerek, "Puan Kayıpları Oluyor, Kalan Haftalarda Belki Yine Olacak Ama Biz Şampiyonluk Yarışının İçinde Varız ve Şampiyonluğu Sonuna Kadar Kovalayacağız" Dedi.

Kenan Öner İddialı Konuştu

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Sakaryaspor maçında beklemedikleri bir 2 puanı kaybettiklerini söyleyerek, "Puan kayıpları oluyor, kalan haftalarda belki yine olacak ama biz şampiyonluk yarışının içinde varız ve şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağız" dedi.

Ataköy'deki Olimpiyatevi'nde düzenlenen TSYD-Ülker Spor Yazarları Armağanı Yarışması'nın ödül törenine katılan Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, burada basın mensuplarının sorularını cevapladı. Sakaryaspor karşısında alınan beraberliği değerlendiren Öner, Sakaryaspor maçında beklemedikleri bir 2 puanı kaybettiklerini söyleyerek, "Maçın son dakikalarında yediğimiz golü telafi edemedik. Beklemediğimiz 2 puan kaybettik. Çok üzüldük ama puan kayıpları oluyor. Kalan haftalarda belki yine olacak ama biz şampiyonluk yarışının içinde varız ve şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağız" ifadelerini kullandı.

Sakaryaspor maçı öncesinde Teknik Direktör Jean Tigana ve menajer Ali Gültiken arasında tartışma yaşandığı haberlerinin hatırlatılması üzerine Öner, ortada bir sorun olmadığını belirtti. Öner, Beşiktaş ile ilgili konuların basında abartıldığını söyleyen Öner, "Şu anda Ali Gültiken sezon sonundaki kamp için Almanya, İsviçre ve Avusturya'da yer bakıyor. Hocamız da Paris'te. Herhangi bir problem yok. Herkes, şampiyonluğa inanmış bir şekilde çalışıyor. Futbolcularımız da çok inançlı. Sanırım 'Cafe Break' konusunda böyle bir şey olmuş. Bunda abartılacak birşey yok. Hocamız orada Ali ile değil, tercümanıyla konuşmuş. Hocamız ile Ali Gültiken arasında hiçbir sorun yok" dedi.

(İY-İY-OK-S)

Kaynak: İHA