Kenan'ı Kızdıran Dedikodu!

Kenan'ı Kızdıran Dedikodu!

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu hakkında çıkan bu söylentiye çok kızdı!

Kenan'ı Kızdıran Dedikodu!

Türkiye'nin en ünlü erkek aktörlerinden biri olan Kenan İmirzalıoğlu reklam yüzü olduğu KİP isimli bir erkek giyim markasının Safranbolu'daki toplantısına katıldı.

Markanın reklam yüzü olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen oyuncu, Mısır'da gerçekleşen çekimler sırasında kendi istekleri doğrultusunda 'Kenan İmirzalıoğlu by KİP'in ortaya çıktığını belirtti. Böylelikle modaya el attığını da söyleyen ünlü oyuncu, ""Kıyafetlerdeki lüzumsuz detaylardan hoşlanmıyorum"" dedi.

SAÇ EKTİRDİĞİNİ YALANLADI AMA...

""Kenan İmirzalıoğlu, Nişantaşı'ndaki bir klinikte saç ektirdi. Seyrekleşen saçlarından rahatsız olan İmirzalıoğlu, saçları gürleşince firmanın reklamları için poz verdi."" şeklinde çıkan bir haber belli ki İmirzalioğlu'nu kızdırdı.

İmirzalioğlu: ""Yalan, öyle bir şey yok! Ama saçla ilgili sıkıntılar olduğunda birtakım destekler alınabilir. Önemli olan insanın kemiğiyle oynamamasıdır. Çünkü estetik bir iş yapıyoruz, estetik olan her şeyde dikkatli olunmalıdır"" diye konuştu.

VERDİĞİ BİR YILLIK ARA SONRASINDA EKRANLARA DÖNÜYOR

Bir yıllık aranın ardından ekranlara yeni dizi, beyazperdeye de yeni bir sinema filmiyle döneceğini müjdeleyen Kenan İmirzalıoğlu, projeleriyle ilgili ser verip sır vermedi. Ay Yapım'ın bir dizi projesinde rol almaya hazırlanan İmirzalıoğlu, Ekim ayında da sinema filmiyle beyazperdede olacağını söyledi.