Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi!

Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi!

Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'ne Gamze Karaman'ın ve Sinan Özen'in Gündem Yaratacak Sözleri Damgasını Vurdu..

Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi!
29.04.2009 21:04 | Son Güncelleme: 29.04.2009 21:04

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ'NE GAMZE KARAMAN'IN VE SİNAN ÖZEN'İN GÜNDEM YARATACAK SÖZLERİ DAMGASINI VURDU..

Ünlü şarkıcı Sinan Özen, bugün şehit düşen 10 Mehmetçik için çok üzgün olduğunu söyleyerek 'Bugün maalesef tatsız bir olay yaşadık. En başta şehit düşen Mehmetçiklerimizin ailelerine baş sağlığı diliyorum. Üzüldüğüm konu, sürekli birbirimizle didişiyoruz. Bu duruma gerçekten çok üzülüyorum. Hayat uzun değil aslında çok kısa. Bu hayatın değerini bilmeliyiz. Maalesef kadir kıymet bilmiyoruz! Bu terör olayını hep beraber çözeceğiz!' dedi..

Diğer sanatçılar gibi Sinan Özen de korsan müzik konusuna değindi. Özen, 'İnternetten indirildiği için sanatçı arkadaşlarım ve ben çeşitli sıkıntılar çekiyoruz. Verdiğiniz emeğin karşılığını almalısınız. Düşünün ki, bir dükkanınız var, içine mal koyuyorsunuz. O dükkandan sürekli mal alınıyor ama bir karşılığı yok. Bu durumda o malların yerine nasıl yenileri gelsin. Pop müzik kendinin tekrar ediyor. Bu yüzden de albüm yapmayı düşünmüyorum!'dedi..

2003 Dünya güzeli olan Gamze Karaman, burnundan estetik operasyon geçirdiğini fakat buna sonradan çok pişman olduğunu itiraf etti. Estetik olmasının nedenini de şöyle açıkladı: 'Burnumu düzelttirmeden önce yandan poz veremiyordum. Burnum kötüydü. Ama neden yaptırdığımı şimdi anlayamıyorum. Cahilliğime denk geldi. Şimdi çok pişmanım!' dedi..

Güzel oyuncu Gamze Karaman, Beyaz'la hiçbir ilişki yaşamadığını söyledi ve ekledi: 'Beyazıt'la aşk yaşamadım ve yaşamıyorum. Ortak arkadaşlarımız sayesinde tanışmışlığımız ve ayaküstü arkadaşça bir sohbetimiz var sadece. Ama bu olay öyle bir abartıldı ki artık durum kötü yerlere geldi. Hakkımda çirkin haberler yapılmaya başlandı. Bu konunun artık kapanmasını ve bir daha da açılmamasını istiyorum!'

Bir zamanlar kısa süreli de olsa aşk yaşayan Sinan Özen ve Of Aman Nalan, geçmişte dedikodu olarak bilinse de Sinan Özen'in, 'Ben hiç bu kadar mutlu olmamıştım. Nalan'ı çok seviyorum!' demesiyle kesinliğe kavuşmuştu. Akşam Keyfi'nin bugünkü bölümüne konuk olan Sinan Özen, bu konu açıldığında, 'Ben her ilişkinin ardında iyi konuşurum ve saygıda kusur etmem!' dedi. Bunun üstüne Nalan'ın Sinan Özen hakkında 'Amaan! O (Sinan Özen) sayılmaz bile! Kısa ve komik!' dediği görüntüler ekrana getirilince Özen, 'O zaman Nalan çıksın, yaşadıklarımızın adını koysun! Ben hiçbir zaman saygıyı elden bırakmam!'dedi..

Bir çok başarılı filmde rol alan ve bu rollerin, müthiş performansı sayesinde hakkını veren güzel oyuncu Gamze Karaman, Türkan Şoray kanunlarının olmadığını söyledi ve ekledi: 'Tabii ki ucuz projelerde böyle bir işe kalkışmam. Bunun adı başka bir şey olur. Ucuz senaryo, ucuz yönetmen ve ucuz bir kastın olduğu filmde öpüşmem de sevişmem de! Ama proje iyi olursa ve buna değecekse benim için sorun yok. Sonuçta ben bir oyuncuyum!'

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title