Kenan Balcı Haberleri

Kenan Balcı haber, Kenan Balcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kenan Balcı - 15.10.2014
Beylikdüzü Açıklarında Dev Köpek Balığı Yakalandı
Köpek balığının sergilendiği tesisin sahibi Kenan Balcı, vatandaşların balığa yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, köpek balığının derin sulardan Marmara Denizi'ne hamsi ve palamut sürülerinin peşine takılarak gelmiş olabileceğini kaydetti.
Kenan Balcı - 06.01.2014
Balıkçılar, "Gelecek İçin" Denize Balık Bıraktı
Küçükleri kepçeyle, büyük balıkları da kucaklayarak denize atan balıkçı Kenan Balcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, balık neslinin korunması gerektiğini vurgulayarak, "Bugüne kadar hep deniz bize verdi.
Kenan Balcı - 04.12.2013
Mumyalanan Yunus, Balık Müzesine Verildi
Beylikdüzü Kaymakamı Ahmet Mesut Demirkol, yaklaşık 9 ay önce Gürpınar sahile vuran ve mumyalama işlemlerinin ardından kaymakamlığa hediye edilen yunusu, Türkiye Deniz Canlıları Müzesi'ne verdi.  Demirkol, müzenin kurucusu Kenan Balcı'yı kutlayarak, buranın uzun uğraşlar sonucu kurulduğunu anlattı.
Kenan Balcı - 20.03.2013
Artvin'de Tomruk Kesme Yarışması Düzenlendi
Zorlu ve çekişmeli geçen yarışma, tertip komitesi tarafından yapılan puanlama sonucunda Borçka Orman İşletmesi'nden Hasan Aydın ile Kenan Balcı birinciliği kazandı.
Kenan Balcı - 19.03.2013
Ormancılar Yarıştı
Orman İşletmesi depo sahasında yapılan yarışmaya, bölgedeki Orman İşletme Müdürlükleri'nde görevli üretimde çalışan orman işçilerinden ön eleme yapılarak seçilenler katıldı. Odununun motorlu testere ile işaretlenen yerlerden en düzgün kesilmesi, boylanan takozlardan birinin balta ile 8 parçaya bölünmesi, kabuk soyma, odunun iki kollu el testeresi ile işaretlenen yerden ikiye bölünmesi, istifleme ve boyama olmak üzere 6 etaptan oluşan yarışma, olumsuz hava koşullarına rağmen çekişmeli geçti. Borçka Orman İşletmesi'nden Kenan Aydın ve Kenan Balcı, yarışmada birinciliği kazandı.
Kenan Balcı - 19.03.2013
Orman İşçilerinin Nefes Kesen Yarışı
Yarışmada, Borçka Orman İşletme Müdürlüğü'nden Hasan Aydın ve Kenan Balcı birinci, Yusufeli Orman İşletme Müdürlüğü'nden Cihan Aslan ve Rasim Aslan ikinci, Ardanuç Orman İşletme Müdürlüğü'nden Muammer Şahin ile Yücel Geçici ise üçüncü oldu.
Kenan Balcı - 10.03.2013
Sakarya'da Artvin Kurtuluş Etkinlikleri Düzenlendi
Gecede ilk olarak konuşan Dernek Başkanı Kenan Balcı, Artvin'in kahramanlık destanı yazdığını dile getirerek başladığı konuşmasında; "Milletimizin tarihindeki kahramanlık destanlarından biri de bundan tam 92 yıl önce Artvin'de yazılmıştır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kenan Balcı Haberleri | Kenan Balcı Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Kenan Balcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kenan Balcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Marmara Denizi'nde Köpek Balığı Yakalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 04:30:10. #1.16#

title