Kemerkaya Haberleri

Kemerkaya haber, Kemerkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemerkaya - 06.03.2019
Burdur'da El Dikimi Top Ustası Yetiştirilecek
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde (MAKÜ) el dikimi top ustası yetiştirilmesi ve top üretimine yönelik proje geliştirildi. Projeyle Türkiye'nin yüzde 97 dışa bağımlı olduğu sektörün canlandırılması için yeni ustalar yetiştirilmesi planlanıyor.  MAKÜ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ortaklığında 'El Dikimi Top Usta Yetiştiriciliği ve El Dikimi Top Üretimi Projesi' protokol imza töreni gerçekleştirildi. MAKÜ Senato Salonu'ndaki imza törenine MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ramazan Erdim, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Güven ile usta öğretici Hüseyin Şentürk katıldı.
Kemerkaya - 18.02.2019
Burdur'da Tenis Heyecanı
Turnuvada dereceye girenlere ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Okul Sporları ve Spor Şube Müdürü Mustafa Kemal Sever, Bucak Gençlik Spor Tenis Kulübü Başkanı Salih Şimşek tarafından verildi.
Kemerkaya - 13.01.2019
Salda Kayak Merkezi'nde Sezon Açıldı
Burdur'un Yeşilova ilçesi Eşeler Yaylası'ndaki Salda Gölü manzaralı Salda Kayak Merkezi'nde kayak sezonu açıldı. Sezon açılışına Vali Hasan Şıldak, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Garnizon Komutanı Albay Hakan Tutucu, Yeşilova Kaymakamı Abdulhamit Karaca, İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Kılıç, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya katıldı.
Kemerkaya - 18.12.2018
Burdur'da Köy Okuluna Spor Malzemesi Yardımı
Federasyonun gönderdiği file, raket ve top malzemelerini öğrencilere Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Badminton Federasyonu İl Temsilcisi Gönül Karaman tarafından verildi.
Kemerkaya - 09.12.2018
Küçük Satranççılar Birincilik İçin Yarıştı
Ödül törenine İl Müdürü Orhan Kemerkaya ve Burdur Belediyesi Başkan Yardımcısı Serdar Başgül da katıldı.
Kemerkaya - 06.12.2018
Öğrencilerin Futbol Turnuvası Sona Erdi
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'ndeki tüm öğrencilerin mücadele ettiği turnuvanın final maçını Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Durmuş Acar, Rektör Danışmanı Dr. Mustafa Kılınç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü Sami Kala ile öğrenciler izledi.
Kemerkaya - 22.11.2018
Gülcemal'de Iı. Etap İhaleye Çıkıyor
Sahil Dolgu (Gülcemal) Projesinin etap etap tamamlanacak dev bir proje olduğunu ifade eden Gümrükçüoğlu, "11 Aralık'ta II. etabın dolgu ve tahkimat işini ihale edeceğiz. Bu etap, I. etaptan Ayasofya Kavşağı'na kadar olan kısmi ihtiva ediyor. Bundan sonrada sıra III. etaba gelecek. Ayasofya Kavşağı'ndan Kemerkaya'ya kadar olan kısmı içeren III.
Kemerkaya - 12.10.2018
Kırkpınar Başpehlivanı Okulu Doping Emek Hırsızlığıdır
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Konferans ve Sergi Salonu'nda düzenlenen konferansa, Kırkpınar Başpehlivanı Orhan Okulu ve Başpehlivan Mehmet Yeşil Yeşil, Okulu'nun antrenörü Kemal Yılmaz konuşmacı olarak katıldı. Moderatörlüğünü öğretim görevlisi Ahmet Şahin ile Bilal Karasakal'ın yaptığı panele Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım, öğretmenler, sporcular ve öğrenciler katıldı.
Kemerkaya - 08.10.2018
Törende Bayılan Öğrenciye İlk Müdahaleyi Sağlık Müdürü Yaptı
Burdur'da Amatör Spor Haftası kutlama programı, Şeker Meydanı'ndan Cumhuriyet Meydanı'na yapılan kortej yürüyüşüyle başladı. Yürüyüşe, İl Sağlık Müdürü Reha Sermed Aygören, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Duygulu, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım ile antrenörler, sporcular ve öğrenciler katıldı.
Kemerkaya - 08.10.2018
Törende Bayılan Öğrenciye İlk Müdahaleyi Sağlık Müdürü Yaptı
Burdur'da Amatör Spor Haftası kutlama programı, Şeker Meydanı'ndan Cumhuriyet Meydanı'na yapılan kortej yürüyüşüyle başladı. Yürüyüşe, İl Sağlık Müdürü Reha Sermed Aygören, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Duygulu, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım ile antrenörler, sporcular ve öğrenciler katıldı.
Kemerkaya - 13.09.2018
Trabzon'da Deniz Dolgusu Çöktü; 3 Kamyon Kıyıda Asılı Kaldı
Olay, saat 12.30 sıralarında Kemerkaya Mahallesi'nde sürdürülen sosyal ve kültürel yaşam alanı dolgu inşaatında meydana geldi.
Kemerkaya - 03.09.2018
Trabzon'da Baraka Yangını Korkuttu
Yangın, saat 11.30 sıralarında Kemerkaya Mahallesi Kunduracılar Caddesi'nde meydana geldi.
Kemerkaya - 03.09.2018
Trabzon'da Yangın
Alınan bilgiye göre, Kemerkaya Mahallesi Kunduracılar Caddesi Beşer Sokak'taki boş alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Kemerkaya - 28.08.2018
Trabzon Hasırı Süleyman Ustanın Elinde Şekilleniyor
"Bir daha dünyaya gelsem yine aynı işi yaparım" diyen iki torun sahibi 69 yaşındaki usta, Ortahisar ilçesine bağlı Kemerkaya Mahallesi Kunduracılar Caddesi'ndeki bir iş hanında bulunan atölyesinde günde ortalama 10-12 saat çalışıyor.
Kemerkaya - 17.08.2018
Burdur Gölü Uluslararası 4. Açık Satranç Turnuvası
Sporculara ödülleri ve madalyaları, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Türkiye Satranç Federasyonu Asbaşkanı Halil Hilmi Darı ve Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya tarafından verildi.
Kemerkaya - 08.07.2018
Yamaç Paraşütü Hedef Bulma Yarışması Sona Erdi
Yarışmada dereceye girenlere ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Türkiye Hava Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Serdar İlker, Türkiye Hava Sporları Federasyonu Genel Sekreteri Mehmet Turhan, Türkiye Hava Sporları Federasyonu Burdur İl Temsilcisi Bahri Kılıçaslan tarafından verildi.
Kemerkaya - 30.06.2018
Futbol Turnuvasında Şampiyon Jandarma
Turnuvada dereceye girenlere ödülleri Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Muzaffer Canbal, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım ile MAKÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Şimşek tarafından verildi.
title