Kemerburgaz Yolunda Hatalı Sollama: 2 Yaralı

Kemerburgaz Yolunda Hatalı Sollama: 2 Yaralı

Kağıthane -Kemerburgaz Yolunda Hatalı Sollama Sonucu 2 Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı. Kazada Araçlarında Sıkışan İki Sürücü İtfaiye Ekipleri Tarafından Araçlarından Çıkarıldı. Hastaneye Kaldırılan Sürücülerden Birinin Durumunun Ağır Olduğu Öğrenildi.

Kemerburgaz Yolunda Hatalı Sollama: 2 Yaralı

Kağıthane-Kemerburgaz yolunda hatalı sollama sonucu 2 otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada araçlarında sıkışan iki sürücü itfaiye ekipleri tarafından araçlarından çıkarıldı. Hastaneye kaldırılan sürücülerden birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, kaza akşam saatlerinde Kemerburgaz Cendere yolunda meydana geldi. Kemerburgaz istikametine gitmekte olan Bahattin Bayrak (70) yönetimindeki 34 EG 4592 plakalı otomobil, viraja girdiği sırada önündeki aracı solladı. Bu sırada Bayrak'ın kullandığı otomobil, karşıdan gelmekte olan Kadir Ergül yönetimindeki 34 BDU 97 plakalı otomobille kafa kafaya çarpıştı.

Çarpışmanın etkisi ile 2 sürücü de şoför mahallinde sıkıştı. Çevredeki vatandaşlar hemen ambulans ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa bir sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri sıkışan sürücüleri araçlarından çıkardı.

Ergül ve Bayrak olay yerine gelen ambulanslarla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ergül'ün durumunun ağır olduğu bildirildi.

Kaza sonrası Kemerburgaz yolunda uzun araçları oluşurken, Jandarma ekipleri kazayla ilgili inceleme başlattı.

Kaynak: CHA