Kemeraltı Haberleri

Kemeraltı haber, Kemeraltı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemeraltı 8.7.2019
Tarihi mezar taşlarını çini ile yaşatıyor
Mezar taşlarındaki motiflerle aynı Camkıran araştırmayı sevdiğini, o döneme ilişkin öğrendiklerini dönemin renklerini, motiflerini kullanarak yorumladığını dile getirerek, mezar taşlarıyla ilgili araştırması sırasında Kemeraltı'ndaki hazirelerde gördüğü tarihi mezar taşlarından çok etkilendiğini kaydetti.
Kemeraltı 25.6.2019
İzmir'de yeni metro hattı hazırlığı
Hat, 28 km uzunluğunda olacak, konut alanlarının yanı sıra Sarnıç, ESBAŞ, Fuar İzmir, Kemeraltı ve Gıda Çarşısı gibi önemli iş merkezlerini de birbirine bağlayacak.
Kemeraltı 24.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ-2
Duygu Çelebi, babasının hobi olarak başlayıp daha sonra geliştirdiği antikacılık mesleğine çocukluktan beri ilgili. Bilinçaltında yaşanmışlık barındıran nostaljik eşyalara meraklı olan Çelebi, üniversitede iktisat eğitimi aldıktan sonra rakamlar yerine nostaljiyi tercih ederek, hayatına yön verdi. Üniversite eğitiminin ardından babasının Tarihi Kemeraltı Çarşısı'ndaki antika dükkanında çıraklık yapmaya başlayan Çelebi, 7 yıldır da İzmir'in Çeşme ilçesinin Alaçatı Mahallesi'nde 'Evvel Zaman' isimli bir dükkanda antika tutkusunu meraklısıyla buluşturdu.
Kemeraltı 20.6.2019
Konaklı kadınlar hünerlerini sergiledi
2018-2019 yılı eğitim öğretim dönemi kapsamında kurslara katılan kadınlar Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda bulunan Abacıoğlu Han'da düzenlenen yılsonu sergisiyle hünerlerini görücüye çıkarttı.
Şu an buradasınız: Kemeraltı Haberleri | Kemeraltı Haber - Haberler - Sayfa 10 - Kemeraltı haberleri, son dakika kemeraltı haber ve gelişmeleri burada. Başkan Soyer'den spotçuları taşıma açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 19:56:27. #1.14#
title