Kemalpaşa Şefkat Dünyası Derneği Üniversiteliler İçin Kermes Düzenledi

Kemalpaşa Şefkat Dünyası Derneği Üniversiteliler İçin Kermes Düzenledi

Kemalpaşa Şefkat Dünyası Derneği Üniversiteliler İçin Kermes Düzenledi
CHA - Haberler | Yerel

İzmir'in Kemalpaşa ilçesindeki Şefkat Dünyası Derneği, üniversite öğrencileri yararına gıda ve çeyiz kermesi düzenlendi.

İzmir'in Kemalpaşa ilçesindeki Şefkat Dünyası Derneği, üniversite öğrencileri yararına gıda ve çeyiz kermesi düzenlendi. Dere Mesire Alanı'ndaki kermesin açılışına Kemalpaşa Kaymakamı Yüksel Topal, Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı ve çok sayıda davetli katıldı.

Burada konuşan Kaymakam Topal, "Hayırsever bayanların öğrenciler yararına gönül zenginliklerini ortaya koyarak yaptıkları bir kermesi açmaktan çok mutluyum. Maksat Allah rızası olunca bereketi de kendiliğinden güzel oluyor. Kemalpaşa, diğer ilçelerimizden farklı. Buradaki insanımızın, var olanı paylaşma duygusu fazla. Şefkat Dünyası Derneği'nin çalışmalarını, geldiğim günden beri takip ediyorum ve çok memnunum. Gelirini öğrencilere burs olarak vereceğiniz kermesin hayırlı olmasını diliyorum." dedi. Dernek üyelerinden Gülay Badalı ise, "Açılışını yaptığımız kermeste, Kemalpaşalı gönüllü hayırsever bayanların işlediği her dantelde, her pastada, 'Allahım benden razı ol.' nidasını işiteceksiniz. Kermesin açılmasında yardımcı olan herkese teşekkür ederiz." şeklinde konuştu. Üç gün açık kalacak kermes, perşembe gününden sonra ilçe merkezinde yedi gün daha devam edecek.

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title