Kemalpaşa'da "Hayatın İçinde Hayat Var"

Kemalpaşa'da "Hayatın İçinde Hayat Var"

Kemalpaşa'da 'Hayatın İçinde Hayat Var'
Bültenler - Haberler | Güncel

Kemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü, KOSBİ'nin ev sahipliğindeki KESİAD kahvaltı toplantısında organ bağışına dikkat çekti.

KOSBİ Binası'nda 15.08.2014 Perşembe günü, saat 08:30'da başlayan kahvaltı toplantısına, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Sağlık Müdürümüz Uzman Dr. Bediha Türkyılmaz, Kemalpaşa Kaymakamı Yüksel Topal, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, KESİAD başkanı Cengiz Beşok, KOSBİ başkanı Kamil Porsuk, BAYOSB Başkanı Aydın Telseren, Kemalpaşa İlçe Sağlık Müdürü Dr. Pervin Uslutekin ve Kemalpaşalı iş adamları katıldı.

Dr. Pervin Uslu Tekin, İzmir İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Türkyılmaz'ın "Hayatın içinde hayat var" sloganı ile başlattığı, organlarını bağışlayan kişilere matruşka bebekler dağıtılması kampanyası uygulamasının, ilk kez Kemalpaşa'da bu etkinlikle hayata geçmiş olduğunu belirtti ve "Hayatın içinde hayat var" sloganının somut yansıması, İzmir'in organ bağış kampanyası simgesi olan matruşka bebek odağında, organ bağışının önemini anlattı. Daha sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na, İzmir İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Türkyılmaz'a, Kemalpaşa kaymakamı Yüksel Topal'a ve KESİAD, KOSBİ yöneticilerine matruşka bebekler hediye edildi.

Toplantı, KOSBİ binası bahçesine kurulan organ bağış standı ziyareti ile son buldu.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title