KEMAL VURAL HABERLERİ

Kemal Vural haber, Kemal Vural son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Vural 29.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Kaymakam Yıldırım, Belediye Başkanı Kemal Vural ve 106.
Kemal Vural 28.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru
İslahiye Demokrasi Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene, İslahiye Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Belediye Başkanı Kemal Vural, 106.
Kemal Vural 25.10.2017
İslahiye'de Organik Tarıma Teşvik
Kadir ÇELİK-GAZİANTEP-DHA)GAZİANTEP'in İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, organik tarım üretimini teşvik ederken pazar kurulması için çalışma başlattı.
Kemal Vural 25.10.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü Dökümü ---------------------------------- Göbeklitepe'de yürütülen çalışmalar        Ziyaretçi tesisleri ile çatı katı çalışmasını yapan işçiler      Şanlıurfa Müzesindeki imitasyon Göbeklitepe'yi gezenler Genel ve detay görüntüler ( Haber-Kamera: Ali LEYLAK-ŞANLIURFA-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 490MB ======================================================= 5)İSLAHİYE'DE ORGANİK TARIMA TEŞVİK GAZİANTEP'in İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, organik tarım üretimini teşvik ederken pazar kurulması için çalışma başlattı.
Kemal Vural 25.10.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Görüntü Dökümü ---------------------------------- Parktan detaylar Başkan Salman konuşması Baba Palandöken görüntüsü Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, -  boyut: 108 MB süre: 03.23 ============================================== 6)İSLAHİYE'DE ORGANİK TARIMA TEŞVİK GAZİANTEP'in İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, organik tarım üretimini teşvik ederken pazar kurulması için çalışma başlattı.
Kemal Vural 23.10.2017
Dha Yurt Bülteni-11
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, metruk evin çökme riski taşıdığını ve tehlike oluşturması yanında çevre sakinlerinin de artan şikayetleri üzerine yıkıldığını söyledi.
Kemal Vural 19.10.2017
19 Ekim Muhtarlar Günü
Durmaz, kendilerine destek olan Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya başta olmak üzere AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ve Kaymakam Ramazan Yıldırım'a teşekkür etti.
Kemal Vural 11.10.2017
İslahiye'de "İmar Planlaması" Toplantısı
İslahiye'de, Büyükşehir Yasasıyla birlikte mahalle statüsü kazanan yerleşim alanlarındaki imar planlaması ile ilgili toplantı yapıldı. İslahiye Belediye Başkanlığı makamında Kaymakam Ramazan Yıldırım başkanlığında yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Kemal Vural ve Belediye Başkan yardımcıları ile il ve ilçedeki kurum yetkilileri katıldı.
Kemal Vural 4.10.2017
Dha Yurt  Bülteni-8
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çetin, okul yöneticileriyle yaptıkları istişare toplantısında okulların boyanması talebi üzerine çalışma başlattı.
Kemal Vural 22.9.2017
Dha Yurt Bülteni - 11
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye'de ilk defa kutlanan Ahilik Haftası'nın esnafa verilen değeri göstermesi bakımından önemli olduğunu söyledi.
Kemal Vural: Ahilik HaftasıKemal Vural 22.9.2017
Kemal Vural 18.9.2017
İslahiye'deki Alt Geçit Çalışması
Belediye Başkanı Kemal Vural, Cumhuriyet Mahallesi'ni Atatürk Mahallesi'ne bağlayan yolda bulunan tren yolunun altına yapılacak alt geçidi inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Kemal Vural 16.9.2017
Dha Yurt Bülteni-15
Görüntü Dökümü ----------------------- -Fikri Işık konuşması -Tapu dağıtması Haber-Kamera: Büşra KAYA-ÇAYIROVA-DHA ===================================================== 2)ÇAVUŞOĞLU, "İÇİMİZDEKİ TAŞERONLARI KULLANARAK ÜLKEMİZE OPERASYON YAPIYORLAR" Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Değirmenönü Mahallesi'nde esnaf bir araya geldi. Önce muhtarlığı, daha sonra esnafları ziyaret eden Çavuloğlui, bir kırathanede oturarak vatandaşlarla sohbet etti. Çavuşoğlu daha sonra, Duaçınarı Mahallesi'nde, Bursa Yıldırım Muşlular Derneği tarafından 80 çocuğun sünnet ettirildiği toplu sünnnet şölenine katıldı. Burada konuşan Çavuşoğlu, "Bugün bizim aramıza nifak tohumları saçmak isteyenler, bizim harcımız 1071 yılında karıldı. 1071 yılında kimlerle mücadele ediyorsak, o günden bu yana aynı istikrarla süren mücadelemizi, bundan sonra da kararlılıkla sürdüreceğiz. bizimle göğüs göğüse mücadele etmeyi göze alamayanların, kaçanları ve içimizde taşeron kurmak suretiyle bu memlekete operasyonu düzenlemek isteyenlere sözüm, ne yaparsanız yapın beraberliğimizi, birliğimizi, kardeşliğimizi ve kararlılığımızı asla bozamayacaksınız.  İş birlikçileriniz kim olursa olsun, son terörist etkisiz hale getiriline kadar mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir. Bunların amaçları, bu memleket üzerine kapatamadıkları hesabı, içimizdeki taşeronları kullanarak yeniden gündeme getirip bizi karıştırmak. Her kim bunu yapıyorsa aklını başına toplasın. Bu ülke kimseye papuç bırakmayacak. Sadece yüzeysel düşünerek, arka plana yapmadan, kuklayı elinde tutanı görmeden davrananların kimin ekmeğine yağ sürdüklerinin gözden geçirmesi gerek.  Bu ülke şehit verirken yapılanlar sadece terör örgütlerinin ekmeğine yağ sürmektir. Güvenlik güçlerimizin moralini bozmaktır. Birliğimizi, kardeşliğimizi, beraberliğimizi güçlendirceğiz, vazgeçmeyeeğiz. Burada balkanlardan gelen, Kafkaslardan gelen, trakyadan gelen, doğuadan gelen çocuklarımız var. Biz buyuz. Etle tırnak birbirinden ayrılmaz. Biz bu millete hizmetkar olmak için yola çıktık. Bu uğurda, herşeyi yapacağız." dedi GÖRÜNTÜ GEÇİLECEK BURSA/DHA ===================================================== 3)AK PARTİLİ TAYYAR: MASKELİ SİYASETÇİLERİ TASFİYE EDECEĞİZ AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, 2011 yılından bu yana maskeli siyasetçilerin bir kısmını tasfiye ettiklerini belirterek, "Allah'ın izniyle kalan kısmını da 2019'da tasfiye edeceğiz" dedi. AK Parti İslahiye İlçesi'nin 6'ncı Olağan Kongresi, ilçedeki bir plazada yapıldı. Kongreye; AK Parti Gaziantep millekvekilleri Şamil Tayyar, Ahmez Üzer ve Abdulkadir Yüksel, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Osman Toprak, Ak Parti İl Başkanı Eyup Özkeçeci, CHP İlçe Başkanı Mustafa Alıcı, MHP ilçe Başkanı Metin Şentürk ve partililer katıldı.
Kemal Vural 16.9.2017
AK Parti İlçe Kongreleri Sürüyor
Kanaat Plaza'da yapılan kongreye, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Şamil Tayyar, Abdülkadir Yüksel, Ahmet Uzer, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Osman Toprak, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel çevre il ve ilçelerden gelen partililer ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Vural 13.9.2017
İslahiye Belediyesinin Yemek Hizmeti
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, 2 yıl önce Kırıkçalı Mahallesi'nde belediyeye ait garaj amirliği içerisinde yemekhane kurdu.
Kemal Vural 1.9.2017
Kurban Bayramı Kutlanıyor
Törene, Kaymakam Ramazan Yıldırım, Belediye Başkanı Kemal Vural, 106.
Kemal Vural 24.8.2017
İslahiye'de Üzüm ve Biber Festivali Sona Erdi
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, sona eren ve ilki gerçekleştirilen festivalin gelecek yıllarda sürdürüleceğini belirterek, yapılan etkinliklerle İslahiye'nin ekonomik değerleri olan biber ve üzümün adının duyurulduğunu kaydetti.
Kemal Vural 23.8.2017
İslahiye'de Üzüm ve Biber Festivali
Kadir ÇELİK-GAZİANTEP-DHA) GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, Üzüm ve Biber Festivali kapsamında düzenlenen yarışmada, en iyi üzüm ve kırmızı biber seçildi.Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen festivale; İslahiye Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Karayılan, 106'ncı Topçu Alayı Komutanı Topçu Albay Metin Aydın, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahaddin Türkmen, STK ile siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Vural 23.8.2017
Dha Yurt Bülteni-7
 Türkiye sınırına 70 kilometre uzaklıkta bulunan Gürcistan'ın Borjomi bölgesinde büyük çaplı bir orman yangını çıktı. Yanan ormanların dumanı, sınır kenti Posof ilçesi ve çevresinde gökyüzünü sardı. Önceleri gökyüzünde oluşan dumana anlam veremeyen ve endişelenen ilçe halkı bir süre tedirginlik yaşadı. Olayın Gürcistan'da yaşanan yangından kaynaklandığını öğrenen vatandaşlar rahat bir nefes aldı.     Gürcistan'a sınır  olan Posof'a yangının sıçrama ihtimalinin bulunmadığını belirten Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, "Güzel ve şirin ilçemiz üzerinde yoğun bir sis  ve kirli hava oluştu.  İlçe sakinleri olarak bu dumandan dolayı bir  telaş oluştu. Biz bu anlamda İl Afet Müdürlüğü ile irtibata geçerek durumun tespit edilmesini talep ettik. Daha sonra komşu ülkede sınıra yakın bir bölgede Borjomi yakınlarındaki bir dağda yoğun bir orman yangını olduğunu öğrendik. Türkiye'den de iki yangın söndürme helikopteri komşu ülkedeki orman yangınına müdahalede bulunuyor. Herhangi bir tedirginliğe, endişeye gerek yoktur. Komşuda çıkan orman yangının bize sıçraması gibi bir durum söz konusu değildir. Yangına karadan yaklaşık 100 itfaiye ekibi  ile havadan da uçak ve helikopterlerle müdahale edildiğini öğrendik" diye konuştu.Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu twitter  hesabından  Tiflis' teki  orman yangınına  türk ekiplerinin yangın söndürme uçak ve helikopterleriyle destek verildiğini duyurdu Görüntü Dökümü --------------------- Yangına havadan müdahalenin görüntüleri -Çevredeki yoğun duman -Posof ilçe merkezi üzerini kaplayan duman -Başkanın konuşması -Detaylar Haber-Kamera: Alper TURGUT/ POSOF(Ardahan), 2,43 DK/ 194 MB ==================================================== 3)İSLAHİYE'DE ÜZÜM VE BİBER FESTİVALİ GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, Üzüm ve Biber Festivali kapsamında düzenlenen yarışmada, en iyi üzüm ve kırmızı biber seçildi.Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen festivale; İslahiye Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Karayılan, 106'ncı Topçu Alayı Komutanı Topçu Albay Metin Aydın, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahaddin Türkmen, STK ile siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Vural 23.8.2017
İslahiye Üzümü ve Biberi"Ne Festival
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural'ın üzüm ve bibere teşvik talebini karşılayacaklarını belirten Şahin, İslahiye'ye altyapı yatırımlarının devam ettiğini anlattı.
Kemal Vural 16.8.2017
İslahiye'de Festival Düzenlenecek
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, bu yıl ilk defa üzüm ve biber festivali düzenleyeceklerini belirtti.
Kemal Vural 16.8.2017
Caddedeki Değişikliğe Esnaf Karar Verdi
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Buluş Caddesi'ndeki düzenlemeyi esnafa sordurdu.
Kemal Vural: Dha Yurt Bülteni-17Kemal Vural 12.8.2017
Kemal Vural 12.8.2017
Gaziantep'teki Kazılarda "Makyaj Kutusu" Bulundu
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ve beraberindeki heyet, belediyeye ait ek binanın bahçesinde Kültür ve Turizm Bakanlığı ve ABD Chicago Üniversitesi işbirliğiyle ile Zincirli Höyük'te 2006 yılında başlatılan ve bu yıl ki 11.
Kemal Vural 5.8.2017
İslahiye'de Hacı Adayları Uğurlandı
Haber-Kamera: Kadir ÇELİK-GAZİANTEP-DHA)GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, kutsal topraklara gidecek hacı adayları için uğurlama töreni düzenledi. Hac görevini yerine getirmek için kutsal topraklara gidecek olan 84 hacı adayı için Demokrasi Meydanı'nda uğurlama töreni düzenlendi. Uğurlama törenine; İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, İlçe Müftü vekili Mustafa Tunçeli, STK temsilcileri ile hacı adayları ve yakınları katıldı.
Kemal Vural 5.8.2017
Dha Yurt Bülteni-7
Hac görevini yerine getirmek için kutsal topraklara gidecek olan 84 hacı adayı için Demokrasi Meydanı'nda uğurlama töreni düzenlendi. Uğurlama törenine; İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, İlçe Müftü vekili Mustafa Tunçeli, STK temsilcileri ile hacı adayları ve yakınları katıldı.
Kemal Vural 26.7.2017
İslahiye'de Muhtarlarla İstişare Toplantısı
Toplantı, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural başkanlığında İslahiye Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlendi.
Kemal Vural 24.7.2017
24 Temmuz Basın Bayramı
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kemal Vural 16.7.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: _________________ -Yürüyüşün başlaması -Yürüyüşten görüntü -Valilik önüne varılması -Tören alanından görüntü -Vali'nin konuşması -Genel ve detay görüntü Haber-Kamera: Ferit DEMİR / TUNCELİ, GÖRÜNTÜLER GEÇİLDİ ==================================== 13)15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN 249 GÜVERCİN UÇURULDU GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, 15 Temmuz demokrasi girişimi gecesi şehit olanların anısına 249 güvercin uçuruldu.15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Demokrasi Meydanı anma etkinliği düzenlendi. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı meydana gelenler, üst aramasından geçirildikten sonra alana alındı. Elerinde Türk bayraklarıyla alanı dolduranlar, şehitleri andı. Kaymakam Ramazan Yıldırım, Belediye Başkanı Kemal Vural ve protokol üyeleri, darbe girişiminde şehit olan 249 kişi anısına 249 güvercin uçurdu.
Kemal Vural 16.7.2017
Gaziantep 15 Temmuz Şehitleri Için 249 Güvercin Uçuruldu
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Demokrasi Meydanı anma etkinliği düzenlendi. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı meydana gelenler, üst aramasından geçirildikten sonra alana alındı. Elerinde Türk bayraklarıyla alanı dolduranlar, şehitleri andı. Kaymakam Ramazan Yıldırım, Belediye Başkanı Kemal Vural ve protokol üyeleri, darbe girişiminde şehit olan 249 kişi anısına 249 güvercin uçurdu.
Kemal Vural 16.7.2017
15 Temmuz Şehitleri İçin 249 Güvercin Uçuruldu
5 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Demokrasi Meydanı anma etkinliği düzenlendi. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı meydana gelenler, üst aramasından geçirildikten sonra alana alındı. Elerinde Türk bayraklarıyla alanı dolduranlar, şehitleri andı. Kaymakam Ramazan Yıldırım, Belediye Başkanı Kemal Vural ve protokol üyeleri, darbe girişiminde şehit olan 249 kişi anısına 249 güvercin uçurdu.
Kemal Vural 15.7.2017
Dha Yurt Bülteni - 24
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Demokrasi Meydanı anma etkinliği düzenlendi. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı meydana gelenler, üst aramasından geçirildikten sonra alana alındı. Elerinde Türk bayraklarıyla alanı dolduranlar, şehitleri andı. Kaymakam Ramazan Yıldırım, Belediye Başkanı Kemal Vural ve protokol üyeleri, darbe girişiminde şehit olan 249 kişi anısına 249 güvercin uçurdu.
Kemal Vural 9.7.2017
İslahiye'yi "Kırmızıbiber Anıtı" Tanıtacak
Belediye Başkanı Kemal Vural, yaptığı açıklamada, anıta eklenen figürlerle İslahiye'nin tanıtımını hedeflediklerini belirtti.
Kemal Vural 6.7.2017
İslahiye'nin Şehir Terminali Hizmete Girdi
İslahiye'de, yapımına 2016 yılında başlanan İslahiye Şehir Terminali tamamlanarak hizmete girdi. İslahiye'de yıllardır kent merkezinde değişik noktalarda hizmet veren ve dağınık olan şehirler arası ve mahallelere hizmet veren yolcu taşıma şirketleri Çevre yolu fatih kavşağındaki İslahiye Belediyesince yapılan otogar'a taşınmaya devam ediyor. 5 bin 350 metrekare alanda yapılanan yeni otogarın 2 bin metrekare yolcu bekleme sahası bulunuyor. 10 yazıhane, 1 lokanta-kafeterya, 1 büfe, 1 Mescit, tuvalet, 1 büfe ile 1'er adet de polis ve zabıta noktalarından oluşan otogara ticari taksilerinde hizmet vermeleri bekleniyor. Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye'nin elli yıllık eksikliğinin giderildiğini ve modern bir terminale kavuştuklarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek İslahiye'ye hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Kemal Vural 7.6.2017
İslahiye'de Turizm Yayla Yolu Köprüsü Yıkılıyor
Yayla Turizm Yolu olarak da bilinen Deliçay Köprüsü geçen yıl yaşanan sel felaketinde ağır hasar almıştı. Belediye Başkanı Kemal Vural, kısa sürede bitirilmesi planlanan yol için, 30 yıllık tek şeritli köprünün yerine, yeni köprü yapılacağını, inşaatın bitimine dek vatandaşların mağdur edilmemesi için tali geçiş yolunun verileceğini kaydetti.
Kemal Vural: Şehit Babası UnutulmadıKemal Vural 3.6.2017
Şu an buradasınız: Kemal Vural Haberleri | Kemal Vural Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Kemal Vural haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Vural kimdir, hayatı ve biyografisi. İslahiye'de Fetih Suresi Okundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.7.2020 11:08:54. #1.14#
title