KEMAL VURAL HABERLERİ

Kemal Vural haber, Kemal Vural son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Vural 2.1.2019
Güneydoğu'da Kış - Gaziantep
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, gazetecilere yaptığı açıklamada, kapalı yollarının bulunmadığını, kısmen karla kaplı olan Kabaklar, Yağızlar ve Tandır mahallelerinin yollarının da belediyenin karla mücadele ekiplerinin çalışmaları sonucu açıldığını belirtti.
Kemal Vural 2.1.2019
İslahiye'de, 20 Mahallede Kar Etkili Oldu
Kadir ÇELİK-GAZİANTEP-DHA) Gaziantep'in İslahiye İlçesinde, yılın ilk günde başlayan kar 20 mahallede hayatı olumsuz etkiledi. İlçe merkezinde yağmurlu bir hava hakim iken Amanos Dağları ve eteklerinde bulunan, Kabaklar, İdilli, Koccağız, Hasanlök, Kayabaşı, Tandır, Yağızlar, Köklü ve Koçcağız'ın da içinde bulunduğu 20 mahallede yeni yılla başlayan kar yağışı nedeniyle vatandaşlar ve sürücüler zor anlar yaşıyor. Şehir merkezinde araçlarıyla çıkan bir grup genç ise araçların zor hareket ettiği yolda kartopu oynayarak zaman geçirdi.İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, ilçenin yüksek kesimlerinde etkili olan kar nedeniyle kapanan yolların açılması için ekiplerin çalışmalar yürüttüğünü kaydetti.
Kemal Vural 2.1.2019
Dha Yurt Bülteni-13
1)İSLAHİYE'DE, 20 MAHALLEDE KAR ETKİLİ OLDU Gaziantep'in İslahiye İlçesinde, yılın ilk günde başlayan kar 20 mahallede hayatı olumsuz etkiledi. İlçe merkezinde yağmurlu bir hava hakim iken Amanos Dağları ve eteklerinde bulunan, Kabaklar, İdilli, Koccağız, Hasanlök, Kayabaşı, Tandır, Yağızlar, Köklü ve Koçcağız'ın da içinde bulunduğu 20 mahallede yeni yılla başlayan kar yağışı nedeniyle vatandaşlar ve sürücüler zor anlar yaşıyor. Şehir merkezinde araçlarıyla çıkan bir grup genç ise araçların zor hareket ettiği yolda kartopu oynayarak zaman geçirdi.İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, ilçenin yüksek kesimlerinde etkili olan kar nedeniyle kapanan yolların açılması için ekiplerin çalışmalar yürüttüğünü kaydetti.
Kemal Vural: Güneydoğu'da KışKemal Vural 2.1.2019
Kemal Vural 24.12.2018
Gaziantep Valisi Gül'den Taziye Ziyareti
Ziyarete, Nurdağı Kaymakamı İslahiye İlçe Kaymakam Vekili Lokman Düzgün, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ve İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural eşlik etti.
Kemal Vural 19.12.2018
Gaziantep'te Sağanak Nedeniyle Bazı Evleri Su Bastı
Belediye Başkanı Kemal Vural ilçeye son yılların en şiddetli yağışının düştüğünü belirterek, "İlçemiz son yılların en yoğun yağışına maruz kaldı.
Kemal Vural 19.12.2018
Gaziantep'te Sağanak Nedeniyle Bazı Evleri Su Bastı
Belediye Başkanı Kemal Vural ilçeye son yılların en şiddetli yağışının düştüğünü belirterek, "İlçemiz son yılların en yoğun yağışına maruz kaldı.
Kemal Vural 19.12.2018
İslahiye'de Sağanak Hayatı Olumsuz Etkiledi
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçenin son yılların en yoğun yağışına maruz kaldığını, itfaiye ve diğer ekiplerin görev başında olduğunu söyledi.
Kemal Vural 19.12.2018
Dha Yurt Bülteni -22
Belediye Başkanı Kemal Vural ilçeye son yılların en şiddetli yağışının düştüğünü belirterek, "İlçemiz son yılların en yoğun yağışına maruz kaldı.
Kemal Vural 5.12.2018
Vali Gül'den Nurdağı ve İslahiye'ye Ziyaret
Mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Vali Gül, yaşanan problemlerin giderilmesi için talimat verdi. Çarşı içinde esnaf ziyaretinde de bulunan Vali Gül, inşaatı devam eden hızlı tren tünelinin bulunduğu şantiye sahasında incelemelerde bulundu. İslahiye temasları Daha sonra şehit aileleri ve gazilerle İslahiye ilçesindeki 106. Topçu Alay Komutanlığında yemek yiyen Vali Gül, İslahiye'de Kaymakam Vekili Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün, Belediye Başkanı Kemal Vural ve diğer daire amirlerince kaymakamlık bahçesinde çiçekle karşılandı.
Kemal Vural 1.12.2018
Okul Yolu İçin Başkan Vural'a Teşekkür Ettiler
Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecileri ve bir grup öğrenci, Belediye Başkanı Kemal Vural'ı ziyaret etti.
Kemal Vural 13.11.2018
İslahiye'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu Kutlandı
Demokrasi Meydanı'ndaki Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başlayan kutlama programına; Nurdağı Kaymakamı ve İslahiye Kaymakam vekili Lokman Düzgün, 106'ncı Topçu Alayı Komutanı Albay Ömer Şahin Selvi, Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Tahta, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, daire amirleri, STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Kemal Vural 13.11.2018
İslahiye'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. Yılı
İslahiye Demokrasi Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk sunumuyla başlanan kutlama törenine, Nurdağı Kaymakamı İslahiye Kaymakam Vekili Lokman Düzgün, 106'ncı Topçu Alayı Komutanı Topçu Albay Ömer Şahin Selvi, Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Tahta, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Vural 10.11.2018
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Saat 09.05'te siren sesiyle birlikte saygı duruşunda bulunuldu. Belediye Kültür Merkezinde devam eden salon programında, okunan şiirlerin ardından İslahiye Fen Lisesi Korosu, Atatürk'ün sevdiği şarkıları seslendirdi. Törene, İslahiye Kaymakam Vekili Gaziantep Vali Yardımcısı İbrahim Halil Toprak, Belediye Başkanı Kemal Vural, 106'ncı Topçu Alayı Komutanı Albay Ömer Şahin Selvi, Cumhuriyet Başsavcısı Melih Aladağ, öğretmenler, öğrenciler, siyasi partilerin ilçe başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Vural 10.11.2018
İslahiye'de Saat 09.05'te Hayat Durdu
Demokrasi Meydanı'ndaki törene; Gaziantep Vali Yardımcısı İbrahim Halil Toprak, 106'ncı Topçu Alayı Komutanı Albay Ömer Şahin Selvi, Belediye Başkanı Kemal Vural, askeri erkan, kurum amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Vural 29.10.2018
Cumhuriyet 95 Yaşında
İslahiye'deki Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen törene, Vali Yardımcısı Cengiz Ayhan, Belediye Başkanı Kemal Vural, 106.
Kemal Vural 10.10.2018
İslahiye'de Çiftçiye Hububat Tohumu Dağıtıldı
İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural da İslahiye'ye hizmetleri ve devam eden projeleri hakkında bilgi verdi.
Kemal Vural 21.9.2018
İslahiye'de Ahilik Pilavı Dağıtıldı
İslahiye Belediyesi tarafından Demokrasi Meydanı, Sıdıka Tayyar Hatun Camisi ve Opet Camisi'nde bin kişiye pilav ve ayran dağıtıldı. Belediye Başkanı Kemal Vural, ahiliğin dürüstlük ve doğruluk demek olduğunu vurguladı.
Kemal Vural 20.9.2018
Uluslararası Gastronomi Festivali Başladı
Konuşmaların ardından biber tarlasına giden Başkan Şahin ve beraberindeki heyet, tarlada biber hasadı yaptı. Yerli ve yabancı basın mensupları ile tarlada bir süre gezen Şahin, daha sonra İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ve Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ile birlikte traktöre bindi.
Kemal Vural 20.9.2018
Gaziantep Uluslararası Gastronomi Festivali Başladı
Konuşmaların ardından biber tarlasına giden Başkan Şahin ve beraberindeki heyet, tarlada biber hasadı yaptı. Yerli ve yabancı basın mensupları ile tarlada bir süre gezen Şahin, daha sonra İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ve Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ile birlikte traktöre bindi.
Kemal Vural 13.9.2018
İslahiye Kaymakamı Yıldırım'dan Veda Toplantısı
İslahiye Kaymakamı Ramazan Yıldırım, daire amirleri ve muhtarlar ile veda toplantısında bir araya geldi. Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Kırşehir Vali Yardımcılığına atanan Yıldırım'ın yazlık öğretmenevinde düzenlediği veda toplantısına, Cumhuriyet Başsavcısı Melih Aladağ, Belediye Başkanı Kemal Vural, daire amirleri, kapatılan çadır kentte görev yapan Suriyeli öğretmenler, siyasi partilerin ilçe başkanları ile muhtarlar katıldı.
Kemal Vural 25.8.2018
İslahiye'de Üzüm ve Biber Festivali
Haber-Kamera Kadir ÇELİK-GAZİANTEP-DHA)GAZİANTEP'in İslahiye ilçesinde, Üzüm ve Biber Festivali kapsamında düzenlenen yarışmada en iyi üzüm ve kırmızı biber seçildi. Demokrasi Meydanı'nda ikincisi düzenlenen Geleneksel Üzüm ve Biber festivaline; İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Yardımcısı Osman Toprak, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Tahta, İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahaddin Türkmen, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Köse, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür vekili Kenan Aslan, STK ile siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Vural 25.8.2018
Dha Yurt Bülteni-7
Yangın, dün saat 17.00 sıralarında merkez Karatay ilçesi Marangozlar Sanayi Sitesi'nde Ömer Faruk Duran ve Osman Sertkaya ait palet atölyesinde ilk belirlemelere göre, forklifin patlaması sonucu yangın çıktı. Hızla yükselen alevler yanındaki Hasan Çınar'a ait kereste ve dekorasyon atölyesine  sıçradı. Bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ekipler yanın hemen yakındaki vernik ve tiner deposuna sıçramaması için çaba sarf etti. Alevler metrelerce yükselirken, dumanlarda gökyüzünü kapladı. Rüzgarın da etkisiyle alevler diğer ağaç ürünleri üretin atölyelere sıçradı.  9 İŞ YERİ KÜLE DÖNDÜ, 100 MİLYONUN ÜZERİNDE ZARAR  Konya Büyükşehir Belediyesi ile merkez ve çevre ilçe belediyeler, 3'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve bazı fabrikalara  ait yaklaşık 100 araç ve 200 personelle müdahale edildi. Orman Bakanlığı'na bağlı helikopterle de havadan destek sağlandı. AFAD ve Kızılay ekipleri de yangına müdahale eden ekiplere yardımcı olup, dumandan etkilenmemeleri için maske, su ve ayran dağıttı.  Alevler yaklaşık 7 saat çalışma sonucu tamamen söndürüldü.  Yangından geriye ise 9 iş yerinin küle dönmüş hali kaldı. Dumandan etkilenen 5 kişi, yapılan tedavi sonucu taburcu oldu. İtfaiye ekipleri halen zaman kendiliğinden tutuşmaya başlayan bölgelere soğutma çalışmasını sürdürüyor. İlk belirlemelere göre yaklaşık 100 milyonun üzerinde  zarar olduğu belirtilirken, kesin hasar tespitin AFAD tarafından yapılacak inceleme sonucu belirlenecek.  İtfaiye ekipleri  yangını çıkış nedeni forklifin sebep olup olmadığını araştırmaya başladı. Yanan iş yerlerini görmek için olay yerine gelen iş yeri çalışanları ve yakınları büyük üzüntü yaşadı.    Atölyede yaklaşık 30 bin civarında paletin olduğunu ve hepsini küle döndüğünü belirten Coşar, şunları söyledi: "Yangın burada başladığını güvenlikçiler söyledi. Çıkış sebebi forklifin patlaması olduğunu söylüyorlar.  Biz geldiğimizde forklif alevler içindeydi söndüremedik.  Zararımız çok büyük. Geldiğimizde her yer alev içindeydi. İş yerimiz bayram nedeniyle tatildeydi. Personelimizden kimse yoktu." Görüntü Dökümü  -------------------- Küle dönen iş yerlerinden detay İtfaiyenin soğutma çalışması  Forklık ve kamyonetten detay İş yerlerine gelen çalışan ve yakınları  Röp.  Haber- Kamera: Tolga YANIK - Hasan DÖNMEZ KONYA DHA)) =================================================== 2)İSLAHİYE'DE ÜZÜM VE BİBER FESTİVALİ GAZİANTEP'in İslahiye ilçesinde, Üzüm ve Biber Festivali kapsamında düzenlenen yarışmada en iyi üzüm ve kırmızı biber seçildi. Demokrasi Meydanı'nda ikincisi düzenlenen Geleneksel Üzüm ve Biber festivaline; İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Yardımcısı Osman Toprak, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Tahta, İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahaddin Türkmen, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Köse, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür vekili Kenan Aslan, STK ile siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Vural 24.8.2018
İslahiye Üzüm ve Biber Festivali"
Festivalin açılışına Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Osman Toprak, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Jandarma Bölük Komutanı İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahaddin Türkmen, siyasi partilerin ilçe başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Vural 6.8.2018
Dha Yurt Bülteni 8
İlçe Müftülüğü tarafından Demokrasi Meydanı'nda hac görevini yerine getirmek için kutsal topraklara gidecek olan 108 hacı adayı için uğurlama töreni düzenlendi. Uğurlama törenine, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Müftüsü Ramazan Dolu, hacı adayları ile yakınları katıldı.
Kemal Vural 22.7.2018
Gurbetçi Hayırseverlerden Engellilere Yardım
Avusturya'nın başkenti Viyana'da yaşayan Mahmut Eroğlu ve Kemal Vural, topladıkları yardımlarla aldıkları 2 akülü araba ile tekerlekli sandalye ve tekerlekli yürüteci ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.
Kemal Vural: Devlet Bahçeli'nin Acı GünüKemal Vural 11.7.2018
Kemal Vural: İslahiye'ye Üzüm AnıtıKemal Vural 9.7.2018
Kemal Vural 4.5.2018
Kedi ile Köpeğin Kıskandıran Dostluğu
Gaziantep'in İslahiye ilçesinde Zekeriya Gül'e ait çiftlikte, düşmanlıkları ile bilinen kedi ve köpeğin dostlukları insanları bile kıskandıracak cinsten görüntüler ortaya çıkardı. İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural'ın kaydettiği görüntülerde çiftliğin kedisi "Zeytin" ile "Paşa" isimli köpek, güneşin tadını dakikalarca birlikte oynayarak çıkarıyor.
Kemal Vural 3.5.2018
Komutanlardan Jöh ve Pöh'lere Ziyaret
Törende ayrıca Orgeneral Çetin, Müşterek Görev Merkezi'nin kurulması ve harekata katkılarından dolayı İslahiye Kaymakamı Ramazan Yıldırım ile Belediye Başkanı Kemal Vural'a teşekkür plaketi verdi.
Kemal Vural 3.5.2018
Dha Yurt Bülteni - 8
Törende ayrıca Orgeneral Çetin, Müşterek Görev Merkezi'nin kurulması ve harekata katkılarından dolayı İslahiye Kaymakamı Ramazan Yıldırım ile Belediye Başkanı Kemal Vural'a teşekkür plaketi verdi.
Şu an buradasınız: Kemal Vural Haberleri | Kemal Vural Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Kemal Vural haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Vural kimdir, hayatı ve biyografisi. Sanko Üniversitesinden Bilgilendirme Toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.7.2020 16:09:49. #1.15#
title